• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

7. novembra 2016 
a co polovicka?
17. nov 2007 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je nerozhodný :slight_smile:

idem si ja ľahnúť...začína mi tvrdnúť bruško :frowning2: ....tak hádam sa čoskoro ozvem ...pekný večer prajem
17. nov 2007 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa maj a vela oddychuj :wink:
17. nov 2007 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vy určite budete mať všetky hotové výšivky, ked ste tu tolko neboli :slight_smile: ja zase nič, celý víkend sme mali nejakú robotu :unamused:

snoopy, dávaj na seba pozor. a neboj, ja som mala od 26tt ležať,lebo som už bola otvorená na palec a malý to vydržal a napokon sa nám narodil 3,9 kg chlapisko :wink:
18. nov 2007 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: , tak dufam ze sa mi podari tento tyzden dokrizikovat toho somarika a ze zacnem tigrika :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. nov 2007 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule ktora mate ten program ktorym si viem hociaky obr dat okrizikovat? :grinning:
18. nov 2007 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš veľkými písmenami".
18. nov 2007 o 20:31 • katarinka308
čaute baby, nešiel mi internet a staááááášne ste mi chýbali :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2007 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! :slight_smile:

aj mne ste chybali! nebolo casu dostat sa k PC, a ked uz, manzelik si robil veci do prace. :unamused:
Ako ste pokrocili s vysivanim? Ja som dokoncila prvy obrazok koreniciek do kuchyne, zacnem dnes vianocny obrus..
Ked nebude fotak strajkovat, dam sem foto..
19. nov 2007 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, tak čakáme na foto :grinning: :grinning:
19. nov 2007 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Ja som uz u nasich, lebo idem s Miskom doktorke. Kasle a ma strasny soplik. :angry:
19. nov 2007 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzi, tak to je mi ľúto, chúdatko, nech sa rýchlo vylieči :wink: ako si pokročila s vyšívaním? :slight_smile:
19. nov 2007 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praveze moc nie, lebo 2 noci strasne zle spal. Az vcera vecer som trochu pichla, ale este neni nic vidiet. hned ako to bude trochu vyzerat, tak budem fotit. :wink:
19. nov 2007 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este sme boli vo stvrtok u bratranca a v sobotu mi volali, ze ich dcera ma kiahne. tak teraz budem cakat ci sa to prejavi aj u nas! :angry:
19. nov 2007 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O.K. tak nech je mu čo najskôr lepšie, musím ísť, malá vykrikuje z postieľky.papa
19. nov 2007 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff, kiahne...ja čakám kedy to dotiahne domov nikolka zo škôlky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2007 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule....tak my sme mali tazky vikend :stuck_out_tongue_closed_eyes:...sme prehadzovali izbu/nabytok...ale neuveritelne, kolko priestoru sme ziskali :slight_smile:...aj nahanat dokolecka sa mozme :grinning:...tak som sem ani nepachla...len vcera vecer som urobila par krizikov :confounded:...ale dnes to dobehnem :slight_smile:....a aj skrinku na vecicky pre Terezku sme kupili, tak uz som zacala "velke" pranie :wink:...aj postielka uz je poskladana, nech si zvyknem a nenaburam do nej, ked pojdem v noci na WC :grinning:....

Zuzik - tak nech sa Misiatko skoro uzdravi...

a nieze by som Vam priala, ale radsej nech si drobci odkiahnuju co najskor...lahsie to znasaju....ja napr. som kiahne ani nic nemala doteraz :confounded:...tak som zvedava, kedy ma to chyti...mozno ked bude Terez vacsia, tak budeme "podobane" spolocne :grinning: :grinning:
19. nov 2007 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile:
19. nov 2007 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk, Luc :wink:...tak uz si v cielovej rovinke, co? :wink:...ake mas pocity? :slight_smile:
19. nov 2007 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jul zmiesane.... :wink: uz by som to mala najradsej zasebou :dizzy_face:
19. nov 2007 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ja uz teraz mam take pocity :grinning:...ale musim sa pekne "zaradit" za Teba :wink:....ale uz to ubehne....Ti prajem, aby ste neprnasali ani minutu a mali krasne Vianoce vsetci traja doma :dizzy_face:
19. nov 2007 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jul dakujem ja dufam ze to bude pred termínom,,,take necakane :slight_smile:
19. nov 2007 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co doktor hovori? a kde budes rodit? :slight_smile:
19. nov 2007 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, ked vás tak čítam, tak som taká rada, že to mám za sebou, nie kvôli pôrodu, ale kvôli nepohodlnému bruchu :grinning: :grinning:
19. nov 2007 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Moni :slight_smile:....veru...keby sa dalo odlozit niekedy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:...ale uz to nejako dotiahneme :slight_smile:
19. nov 2007 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na antolskej...v piatok ideme na UZV...tak snad povie ako to vyzerá :dizzy_face:
19. nov 2007 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o...dufam, ze nebude kalamita zaciatokom decembra :zipper_mouth: :grinning: :wink:
19. nov 2007 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to aj ja ...ved v piatok sme mali ist...ale kvoli snehu sme nesli :unamused:
19. nov 2007 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som to brucho dala na týždeň nosiť chlapom :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2007 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni - veru - nech vedia, ake je TO najkrajsie obdobie v zivote zeny se vsim vsudy :grinning:
19. nov 2007 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok