• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

7. novembra 2016 
Ahojte baby :slight_smile: ,,
19. nov 2007 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Miska :slight_smile:
19. nov 2007 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juli :slight_smile: , ako sa mas?
19. nov 2007 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte dievcence, tak som zopar svojich krizikovych diel :o) dala do albumu. dufam ze sa budu pacit.
19. nov 2007 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vanilka, tie diela su krasne :wink:
ozaj ako sa vysiva na umelu panamu/ kanavu? Chcela by som to vyskusat
19. nov 2007 o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
velmi dobre sa mi na plast vysivalo, len vsetky tahy musia byt hore a dole hore a dole, nie ako ked mas latku kde ak mas zaradom rovnaku farbu tak mozes tahat iba horom. ale bavilo ma to :o)
19. nov 2007 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a dakujem za pochvalu michalag :slight_smile: vcera som zacala vysivat meter pre babatko, ale veldielo to bude, malo by to mat 150x35cm tak som zvedava...
19. nov 2007 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute babule. co mate nove? nejake nove obrazy? dlhsie som sa sem dostala, lebo teraz nevysivam, mala som problemy s ocami, tak mi drahy prisne zakazal. :grinning:
19. nov 2007 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vanilka, máš krááásne prácičky :grinning: :sunglasses: kde si bola doteraz? :wink:
ja som cez víkend trošku pokročila, tento tt hádam dokončím nikolku- chcem tam ešte dať dátum narodenia, motýlikov a pod to pôjde nikolkina fotka :slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=948896&vReferer=
19. nov 2007 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vanilka - fakt krasne vysivky.
19. nov 2007 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj dievcence ste ma povzbudili :slight_smile: dakujem!!!slubujem ze uz sem budem chodievat castejsie :sunglasses: matar, to bude zaujimave s fotkou, to potom das zaramovat vsak? velmi mila vysivka :slight_smile:
19. nov 2007 o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej, potom to dám spolu do rámu. ale ešte niečo podobné musím urobiť aj dominikovi. ale to sú také rýchlovky :slight_smile: ak chceš vidieť, ja mám výšivky tu:
http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?user=13287 :slight_smile:
19. nov 2007 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
WAW matar, nadherna zbierka, ta kolekcia jar leto JZ sa mi velmi paci, klobuk dolu :slight_smile:
19. nov 2007 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem :slight_smile: ale to si nevidela výšivky niektorých báb odtialto. aj ja som si myslela, že som macher, kým som ich nevidela :grinning: :wink:
19. nov 2007 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to velice dobre poznam. fakt niektore baby, maju uplne uzastneeeee.
19. nov 2007 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matar: mas IP :wink:
19. nov 2007 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matar, vysvetli mi prosím ťa, prečo mi to robííííííš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: je krásny
19. nov 2007 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Moni :grinning:...niektore veci proste nevysvetlis :grinning: :grinning: :grinning:...ale fakt je to kraaasne :wink:
19. nov 2007 o 18:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj, zuzi :grinning: tak skoro sa do niečoho takého nepustím, nemalo to konca, teraz ma chytili tie portréty :grinning: ako si užívaš MD? čítala som, že už ste poprehadzovali nábytok :grinning:
19. nov 2007 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kocky :slight_smile: , tak somarik je hotovy!!! :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2007 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj, ten je krásny, čo nasleduje teraz? :grinning:
19. nov 2007 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Moni - hej..narocny vikend to bol :grinning:...zacala som prat..a zistujem ze sme dostali tooooolko vecicek, ze sa mi hadam ani nezmestia do tej novej skrinky co sme kupili :zipper_mouth: :grinning: ...ale inak si uzivam..a to som si myslela, ako budem len vysivat :grinning:...prt...to je skor vynimocne teraz...ale hadam este stihnem povysivat, ked vsetko potrebne porobim :slight_smile:...

a kuk - tu je vysledok, aj ked asi moc nevidno a nevies, ako sme to mali predtym, ale napoviem, ze teraz je to o milion % lepsie :grinning::

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=949383&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
19. nov 2007 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teraz idem robit asi toho tigrika :slight_smile: , kedze mam nan nakupene mulinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , hoci zopar este chyba, ale to neva dokupim neskor
Chcela som zacat s foto, ale este dokoncim postavicky z macka PU a potom sa do toho pustim :wink:
19. nov 2007 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
yuyi, dobre ste to usporiadali a ešte tam je aj dosť miesta :grinning: krásna postieľka mimochodom :grinning: neroymýšľaš aj o baldachýne? ja osobne som ho v jednej iybe veľmi ocenila, mohla som večer svietiť a malej to nevadilo :slight_smile:
19. nov 2007 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miška čo budeš robiť s toľkými disney postavičkami? zarámuješ? :slight_smile: teray som yistila, že mám prehodené na klávesnici Y a Z, neviete ako to dám do pôvodného stavu? :confused: :sweat_smile:
19. nov 2007 o 18:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Moni a aky mas jazyk nastaveny ako vychodzi? Nemas nahodu EN (anglictinu)? skus na to kliknut a zmenit na slovencinu :slight_smile:...ja to mam vpravo na spodnej liste (ze SK)...klikni na tu skratku pravou mysou a zmen :slight_smile:

a baldachyn nebude...zatial teda...uvidime :slight_smile:
19. nov 2007 o 18:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mám tam SK, ja som to vedela zmeniť, len si musím spomenúť ako :grinning: :grinning: teraz musím ísť, lebo mi malá nedá pokoj.papa
19. nov 2007 o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vesi, asi to dam zaramovat a potom malemu nad postielku :wink:
19. nov 2007 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
potom to odfoť zarámované :slight_smile: a už máš na to sponzora? :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
19. nov 2007 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok