• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

Krasne rano a este krajsi den prajem...:slight_smile: ahoj michalag :wink:
22. nov 2007 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj eli :wink: ,
Dufam ze dnes bude super den aj ked vonku to tak nevyzera :frowning2:
22. nov 2007 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! len som vas chcela pozdravt a popriat pekny dnik :slight_smile:
22. nov 2007 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dupinka, uz si bola na odbere?
22. nov 2007 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj eli, ano, bola som, vysledky este nemam... Lekar mi vravel, ze pravdepodobnost, kedy sa v moci HCG pri mimomaternicovom tehu nepreukaze, je strasne mala, ale kedze chcem mat istotu, tak v pohode urobil odber krvi. Tie nazory su rozne, tak radsej mat nepodcenovat.
22. nov 2007 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupinka...presne tak istota je gulomet:slight_smile:
22. nov 2007 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len som z toho vsetko tak unavena, ze vecer nemam chut vysivat.. A to nas este caka velke upratovanie po prerabke :unamused:
22. nov 2007 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupinka - tak som rada, ze ti tu krvicku zobral a nerobil problemy. :grinning: drzim palceky, nech to dobre dopadne.
22. nov 2007 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Jeej dupi, fotocka :slight_smile: Neboj, dobre dopadne :slight_smile:
Cau Sloniiiiik, uz je dnes lepsie?
22. nov 2007 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
whizzy - vdaka za popytanie. dnes mi je celkom fajn. ale vnoci akosi nemozem spavat. furt sa prehadzujem v posteli. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vecer pi telke som rada, ze lezim a vobec nemam chut vysivat. lebo k tomu je mi este aj zle. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2007 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to urcite prejde a budes stastna tehulka, brusko ti paradne podrzi vysivku, alebo predlohu :wink:
Ja som tiez vcera tak poskromne vysivala, ma bolela hlava, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2007 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to, ja vacsinou sedim na gauci so skrcenymi nohami a teraz fuuuj. vobec nemozem. :grinning:
22. nov 2007 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloniček neboj, to skoro prejde. :slight_smile:
22. nov 2007 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka, dufam, ze ano. :grinning:
22. nov 2007 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sedim, ze si sedim na nohe. Som minule skoro spadla, zazvonil telefon,som vyskocila a noha uplne strpnuta :sweat_smile:
22. nov 2007 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sedím na turka a potom mám uplne stuhnuté nohy, tak mi dosť dlho trvá, kým sa postavím :slight_smile:
22. nov 2007 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si viem predstavit. :grinning:
22. nov 2007 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloníček čo chcete viaz dievčatko či chlapčeka? a ty whizzy ešte nechceš bábo? neviem čo ste popísali, lebo už nestíham čítať spatne :unamused:
22. nov 2007 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chceeeeeem :frowning2: Strasne moc uz asi 3 roky. Ale sme si povedali, ze najprv dokoncime doktorat, ked sme sa uz na to dali a urobime svadbu. Ta je za pol roka, a hned ideme na to :dizzy_face:
ja si pre sloniiicek zelam dievcatko, bo Martinka je moc pekne meno :grinning:
22. nov 2007 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj drahemu sa viac paci martinka. on chce prve dievcatko - oni su totizto traja chlapci a ja som chcela najskor chlapca,lebo my sme dve baby a vzdy som chcela mat starsieho chlapa. (ale teraz mi je to mozno uz jedno), ale v poslednej dobe som drzala dve ninky na rukach. tak zas sa naklanam aj k dievcatku. zatia na tom nezalezi. je to jedno. ale ak by sme mali druhe, tak by som rada mala opacne pohlavie. :grinning:
22. nov 2007 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si myslím :grinning: :wink: a kde si robíš doktorát? ja som skončila pri prihláške :sweat_smile:
22. nov 2007 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si zase teraz podala ziadost na rigorozmu pracu a uz mi schvalili temu.
22. nov 2007 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V podstate na UK v BA teraz PhD. RNDr. mi udelili v KE na UPJS.
22. nov 2007 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to chcela popri materskej, ale nejako som sa neodhodlala. ale v posledných dnoch som o tom začala opať rozmýšlať- možno začnem ked bude mať dtobec tak pol roka :slight_smile: a čo vlastne študujete?
22. nov 2007 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
whizzy - tak ty si teda riadne vzdelana zienka. :wink: kto by to bol na teba povedal. :grinning: vyzeras tak mladucko. :grinning:
22. nov 2007 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kockaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :wink:
22. nov 2007 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie som az tak mladucka, na 29 mi taha :grinning: Venujem sa biologii. A to rigo mi v podstate schvalii na zaklade minimovky, ktoru som kvoli PhD. musela urobit.
Matar z coho si chces urobit ty?
22. nov 2007 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z ruštiny :grinning: vlastne mi dovolili pokračovať v diplomovke- piesne Okudžzu a Vysockého - možno ti tie mená ešte niečo hovoria :wink:
a čo ty sloníček?
22. nov 2007 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic mi nehovoria :zipper_mouth:
Tak to si s Julovou dobre pokecas, ona ma silny vztah k ruskym veciam :slight_smile:
22. nov 2007 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na pedagogickej - ucitelstvo pre 1. stupen. najskor som chcela ist na doktoranturu, len ku konkretnej ucitelke, ale zial ta neotvarala v BA. lebo diplomovku som mala z matiky, tak som chcela pokracovat v tom. a teraz som si dala temu z pedagogiky. Rozvijanie poznania deti prostrednictvom jednoduchych experimentov. tak uvidime. co z toho bude.

whizzy - co to znamena, ked mi veduca katedry urcila recenzentku? ona ti pomaha v praci, alebo ti to bude oponovat?
22. nov 2007 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok