• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

7. novembra 2016 
Ozaj chcela som sa spytat ake mate skusenosti s mulinkami puppets? Su kvalitne, ci si mam racsej investovata a kupit anchorky?
26. nov 2007 o 12:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mám puppets...ale nevyšíva sa mi s nimi dobre...ten krížik je nejaký divný...aký robíš klasika 3x3?
26. nov 2007 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja robim klasika 3x3. Dnes idem do mesta a potrebujem kupit mulinky na tu fotku, tak preto sa pytam lebo ńiektore mi nenaslo, co som chcela tak som to premienala na puppets. Tak asi kupim anchorky a uvidi sa
26. nov 2007 o 12:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babyyyy, nas maly sa konecne rozrecnil :wink: :grinning: uz povie aj ajka-starka, oko-ocko, tak som nato dlho cakala a konecne to prislo :slight_smile: Hip-hip HURAAAA :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2007 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miška...tak supéér...počkaj zachvíľku budete chcieť aby na chvíľku zavrel ústočká :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2007 o 12:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
snoopy, :grinning: :grinning: :grinning: ,
26. nov 2007 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no idem sa ja pomaly chystať k tej zubárke...tka zatiaľ pá
26. nov 2007 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sa maj a nech to mas bezbolestne :wink:
26. nov 2007 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, kde ste vsetky? Maly sa mi pekne hra tak som nachvilku tu :slight_smile:
26. nov 2007 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj Miska.ja tu nachvilu som :wink: ....bola som vonku vybavovat nejake veci a pred chvilou som dosla z tej kosy :stuck_out_tongue_closed_eyes:...otras...musim sa "roztopit" potom vychystam draheho do nocnej (nasiel si popi praci brigadu, dnes ide prvykrat :pensive: ) a potom budem vysivat :slight_smile:...som zvedava, kto dnes vypadne z SHS...tipujem male pivo Ivanu :grinning:
26. nov 2007 o 15:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj juli :slight_smile: , ja sa len chystam do mesta idem nakupovat mulinky na to foto, tigrik uz je hotovy, tak dnes hadam zacnem.
Nemas nahodou skusenosti z puppets?
26. nov 2007 o 16:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj..urcite odporucam radsej anchorky ako puppets...ja na tej neveste som nastastie len ciernu pouzila puppets...ale ako spominala Snoopy-Zuzka, ani mne sa s nou nevysiva moc dobre a zblizka je aj badat rozdiel oproti anchorkam:slight_smile:..
26. nov 2007 o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojteeee...este ste tuuu? :confused:
26. nov 2007 o 16:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
miška, ja používam len puppets a som spokojná :slight_smile:
26. nov 2007 o 16:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
anooo :grinning:...ahojte

blumiii.ved Ty uz mi s Vasou Terezkou dychas na krk...uz si pokorila magicku 30-ku :confused: :grinning: ...ako sa citite? tiez uz funis o dusu? :grinning:

ahoj Matka :slight_smile:...asi sila zvyku...alebo som sa rozmaznala anchorkami :grinning:...ale tiez mi vsetkoneslo previest a puppets a tak som kombinovala a te rozdiel som citila :confounded:...
26. nov 2007 o 16:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj jul...no veruze uz funim ako lokomotiva :grinning: a uz ani neviem ako sediet, ci lezat, ci chodit.. :grinning: uz aby to tu bolo...
26. nov 2007 o 16:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja to neprevádzam ja hádžem farby od oka :grinning:
a tie brušiská vám nezávidím, mám to ešte v čerstvej pamati :grinning:
26. nov 2007 o 17:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
blumi - tak to aj ja si uz hovorim kazdy den...kludne uz by som prijala aj tesne pred vianocami :stuck_out_tongue_closed_eyes:...to uz budeme mat za sebou 37 tt :grinning:....aaach jo..ofot si pupoooooook :grinning: :wink:

Matka - tak to by som aj ja napr. pri Garfieldovi...to mam este stare ceske mulinky rozne a aj perlovky...ale ked idem robit portret ala nevesta, tak tam musi byt kazdy odtien eno-nuno tip-top :grinning:..by som si netrufla od oka..som slepa ako krtko...aj ked nie farboslepa...ale aj tak :grinning:
26. nov 2007 o 17:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale ten portrét stojí za to, pozerala som albumček.
mne muž stále nevytlačil predlohu, tak sa učím scrapbook, chcem urobiť vianočné kalendáre :slight_smile:
26. nov 2007 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jul, nemam tu fotak, a ked ho tu mam, tak sa mi nechce robit fotomodelku abo jednoducho zabudnem, ale uz by som sa veru mala polepsit :zipper_mouth: :grinning:
a mozno nam o dva tyzdne uz zvestujes ze Terezka je na svete :dizzy_face:...
Ja som sa uz tiez inak dala na vysivanie portretu, ale je to riadna fuska..uff..dufam, ze to stihnem do vianoc, lebo by som to chcela darovat svagrine
26. nov 2007 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matar ja tiez obcas zabrdnem do scrapbooku ale teraz ma uuuplne pohltilo vysivanie :wink:
26. nov 2007 o 17:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Matka - tak na to som nemala nervy..nejak ma to nechytilo...zacala som citat tu temu a vzdala som to netrpezlivo...kriziky sa mi zdali jednoduchsie...hoci sa v tom daju robit nadherne veci :slight_smile:...

Blumi - este nie o dva tyzdne...este 9.12. musim vidiet Joea Cockera a 16.12. Alexandrovcov a odtial uz ma mozu oviezt :grinning: :grinning:...ale o nich by som nechcela prist :pensive: :grinning: ..a veru, polepsi sa :angry: :grinning: ...hoc to poznam....sice nas caka teraz atelierove fotenie s pupcokom...tento tyzden...dnes vecer mi bude volat fotografka, aby sme sa dohodli :dizzy_face: ..ale inak neznasam fotenie...niekedy chyti slinu ale len ked sa sama...drahemu nerada "pozujem"...a profi fotografka to je ine...na to sa celkom tesim :slight_smile:..ona vie zo mna urobit peknu :grinning:...a s draheho vytvormi som nikdy neni spokojna :grinning:...

a aky portret vysivas? koho? :slight_smile:
26. nov 2007 o 17:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jul este si vyberaj :grinning: :grinning:
to budu supis fotky z atelieru, zeby som aj ja sla? :grinning: :grinning: Ked si tak kukam fotky tu na MK, tak niektore babenky maju fakt krasne pupkate fotky..aj ja asi chcem :grinning: :grinning:
No a vysivam svagrininu jeden a pol rocnu dcerku, teda jej maly xichtik a chcela by som im to dat "pod stromcek"
26. nov 2007 o 17:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru...kukni do albumu nasich januaroviek Marija alebo Sue a uz si totalne rozhodnuta, ze chces :grinning: :wink:

Tak to bude nadherny darcek :slight_smile:...a obzvlast ze je vlastnorucne a od srdca vyrobeny :dizzy_face: ...ja som uz nedavno mazelikovi dala zimnu bundu "na Vianoce" a este dostane nevestu - snad teda dam aj zaramovat :slight_smile:...ale inak uz nic..vseobecny rodinny darcek mam tento rok v brusku :grinning: :wink:...este tak keazdemu snad dam kinderko s prekvapenim...och aka symbolika, ze kinderko :grinning: :wink:
26. nov 2007 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no my sme sa tiez tak nejako podobne dohodli s tymito vianocami...nejaka drobnost a hlavne nasa Terezka :wink:
26. nov 2007 o 17:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz som kukla tie fotos...no sue ma krasne.. :dizzy_face: uz viem na co idem dnes vecer nahovarat manzelika :grinning:
26. nov 2007 o 17:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru...tak snad sa da nahovorit velmi rychlo :grinning: ...moj uz sa teda nevie dockat....hoci Sue je na fotkach sama, lebo to chystala priatelovi Martinovi k meninam ako prekvapenie - a ze sa od dojatia rozplakal :slight_smile:...no ani sa necudujem :wink: ...lebo tie fotky su fakt nadherne....a Marija ma zase take v "trojici" tiez naaadherne :dizzy_face:
26. nov 2007 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mariju som nekukala, ale myslim,ze jej som uz videla predtym, nema ona take cierno-biele? a vy sa idete fotit vsetci, ci len ty sama? ja by som chcela aj manzelika, len ci ho prehovorim na taku akciu :grinning: :sweat_smile:
26. nov 2007 o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no idem ja uz, treba aj daco spapat a potom sa pustim do portretu, nech to do vianoc stihnem...
majte sa zavislacky :wink:
26. nov 2007 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=35631&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D1660%26vOrderBy%3D2

Marija ma tu..ale na mail mi poslala viac a fakt su uzasne :dizzy_face:

a ja idem s mojim drahym...ved ten uz ani poriadne nespava z toho ako sa tesi :grinning:...ako male dieta na Vianoce :grinning: :wink:...a snad teda aj Ty svojho nahovoris...ho skus potom navnadit...ti potom aj nase poslem, nech ho obmakcis, keby chcel "strajkovat" :grinning: :wink:
26. nov 2007 o 17:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok