Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

lenkalienka4
28. nov 2007

bude to pekne uvidis? ja nechapem preco je ta moja vysivka taka tmava! no papa

zirafka105
29. nov 2007

FNuuuuuk, hadejte kdo musel parat asi 20 minut prace? 😢 😠 🙄 😀

michalag
29. nov 2007

Ahojte babenky 🙂 , boze to je dnes ale den 😅

julova
29. nov 2007

ahojte po dlhej dobe 😝 😀

Zirafka..az teraz som si vsimla na moja svdba blahozelanie od Teba 😅 ...dakujeme 😵 😵 ..a ta mapa je inak perfektna! 🙂

Inak aj ja som vcera parala 😠 😀 ..asi bolo nieco vo vzduchu, lebo citam, ze skoro vsetky se parali 🙂...

a ja som zacala dalsiu vec vysivat 😖 😔 😀 ....z nevesty mi chyba uz len prava strana to pozadie okolo...ale taaaak sa tam menia farby...no na nervy som z toho 😠 ..netrpezlivka som 😀

chaarleene
29. nov 2007

já jsem párala předevčírem... kontury - vzala jsem si moc silnou přízi a vypadalo to divně... ten médík, co ho vyšívám, není určený přímo na plastikovou kanavu a mám občas problém s konturami, které se musí vyšívat mezi dírky a ne do dírek (jestli mi rozumíte 😕 )

jinak zítra jedu zase do Prahy do vyšívacího obchodu, těším se, co odtamtud zase dotáhnu. Vždycky si tam kupuju držáčky na mulinky, jsou úplně skvělé... A taky další zásobu plastikové kanavy a možná nějaké předlohy.

whizzy
29. nov 2007

ahojte 🙂
zuzi, nevesta je paradna 😵 Co nove vysivas?
chaarleene, Prazsky obchodik ti zavidim, tu v BA sa sice tiez da nieco zohnat, ale nie tolko co v Prahe. A ta plastova kanava je tu desne draha 😖
Drziaky na mulinky mas take tie vidlicky?

julova
29. nov 2007

normaaalne som sa zriekla vsetkych maciek 🤐 ...a zacala som vysivat toho Martina L Goreho ciernobieleho, co mam v albume predlohu hodenu 😉...je to moj milááášek ako inak z Depeche Mode 😀...a narodil sa presne v ten den ako ja 😉...len o 15 rokov skor 😀...tak som sa asi musela odventilovat trosku od nevesty a presedlat na nieco menej farebne 😀...

lienocka23
29. nov 2007

Ahojte 🙂
Chcem sa spýtať: aj ja som začala s vyšívaním, dokonca som si stiahla z netu aj ten program na predlohy, len je problém s tým, že sa tam nedá ukladať a nemôžem to ani vytlačiť. Nenašli ste na to neaký zlepšováčik? 😀 Ďakujem

whizzy
29. nov 2007

prave som to pozrela, tam ti pozadie pojde paradne 😀

julova
29. nov 2007

no hej paradne...az na to, ze dnes naobed som zasa parala 😠 😀 ...ale zasa uz sa neviem dockat, kedy vymenim farbu, lebo je to take monotonne 😀...lebo som zacala pekne z praveho horneho rohu....co ja vlasnte chcem??? pri neveste mi vadi casta vymena farieb a tu sa jej neviem dockat?? 😅 😀 ..to bude nejaky tehotensky mooores zasa asi 😀

a toto vysivam na kanavu a tie kriziky su podstatne mensie ako na neveste (tu robim na panamu a s celou mulinkou-6 nitiek)..a teraz pouzivam len tri nitky...tak je to rozdiel a asi kym si zvyknem, tak co-to este poparam 😝

blumka
29. nov 2007

ahojte zavislee, tak ja sa znova hlasim. Vcera som vysivala len trosicku, ale dnes mam na to celyyyyy den, takze si zelam turbo ihly 😀 😀. Ja som ten moj portret zacala vysivat od toho najhorsieho, tiez sa mi tam mihali farby ale uz to chvalabohu dokoncujem a idem na xichtik, tak dufam, ze mi to pojde lahsie a hlavne rychlejsie, lebo mam strach ze to do vianoc nestiiiham 😕
No tak teda krizikom zdar 😀 😉

matar
29. nov 2007

bože baby, ja mám stále plné oči slz, tak na ihlu ani nepomyslím. a to som mohla tooolko vyšívať, lebo deti mi zobral preč, nech ich nenakazím, tak som mohla pichať od rána do večera ☹ ale aspon som sa naučila robiť kalendáriky- asi mám dalšiu závislosť 😀

michalag
29. nov 2007

Ahojte 🙂 , ste tu niekto?
Ja som to dnes vzdala s tou foto, lebo mi to vobéc nevychadza a mam to nejako poposuvane (asi neviem pocitat 😝 😀 )

lenkalienka4
29. nov 2007

ahoj miska si tu este? to mi hovor, ja som sa na vysivku od vcera ani nepozrela radsej.

lenkalienka4
29. nov 2007

matar: ake kalendariky a ako?

michalag
29. nov 2007

lenka, ja sa uz ani nepozriem vobec ma to nelaka 😅

vesi
29. nov 2007

baby, čaute a nezúfajte, dajte si pár dní oddych a potom šup šup znovu vyšívať 😉 😀 😀

michalag
29. nov 2007

ahoj vesi, ja nezufam ale vysivat foto nejdem, lebo tam chybu uz asi nenajdem, lebo mam tam vysite dost. Je tam asi viac posunutych krizikov

vesi
29. nov 2007

škoda keby si našla chybu, tak by sa to možno dalo opraviť aj bez párania... a čo potom budeš vyšívať?

michalag
29. nov 2007

neviem asi budem pokracovat v postavickach macka PU a potom neviem, budem musiet nieco najst, alebo kuknem co mam v malovani jehlou

vesi
29. nov 2007

potom daj obrázok, nech vieme do čoho sa pustíš 🙂

michalag
29. nov 2007

asi idem vysivat nieco co mam v albume, alebo este pokukam v tych casopisoch a potom sa rozhodnem

matar
29. nov 2007

lenkalienka, urobila som kalendár s našimi rodinnými fotkami ako darček pre prababičku, lebo sme jej nevedeli nič vymyslieť.mám ho v albumu anjeličkovia. 🙂
jaj a v pondelok vám pošlem kto ste chceli tie 4 ročné obdobia aj čizmičku, už to svokra našla 😎

michalag
29. nov 2007

matar a to si robila cez scrapebook?
Idem kuknut 😉

lenkalienka4
29. nov 2007

ahojte, ja krizikujem, len som odbehla, lebo som mala taky tusak ze ste tu 😀

miska, fakt kasles nato? to je skoda. 😒

Matar: je to krasne, a to potom uz len vytlacis?

vesi: ahoj

vesi
29. nov 2007

baby, ja sa lúčim idem pozerať telku.papa 🙂

michalag
29. nov 2007

lenka 🙂 , hej kaslem uz nato, ale mozno skusim este raz len nie teraz, mozno o mesiac dva, ale inu foto 🙂

lenkalienka4
29. nov 2007

aj ja idem krizikovat, tak pa miska, tak dobre, ja zase po tomto zvolim nejaku svetlejsiu pripadne cierno-bielu
😉

dupinka
29. nov 2007

matar, tie 4 rocne obdobia som ja chcela!!!!

a nezfaj, ved tu je tolko linkov na kraasne veci, ze si urcite nieco vyberies.