• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

24. októbra 2017 
jasné lenka, pošlem, ešte je do série dalšia indiánka aj indián :slight_smile:
2. dec 2007 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, poslala som este raz
2. dec 2007 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa ti podarilo skopírovať konkrétny obraz, mne to nikdy nejde :angry:
2. dec 2007 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klikni na neho v pokeci , sa ti zväčsi na maximum :wink: a tak skopirujes
2. dec 2007 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: nabudúce
baby, idem vyšívať, majte sa krásne, papa :slight_smile:
vesi ten obraz cim by som mala vysivat?
idem pozerat super star, tak zatiiim pa
2. dec 2007 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, je tam popis na Mouline Česká Třebová, ale myslím, že sa dá previesť aj na puppets ak by si ich nedostala u vás, prípadne objednať. ved niečo vymyslíme ak ich nedostaneš. :wink:
2. dec 2007 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, stale nic :sweat_smile:
2. dec 2007 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag: ktoreho macka na oblaciku chces?
Macko Pooh? Pozriem v zozname linkov..
2. dec 2007 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, nedosiel este mail???????????????? ako to ze nie? mam to aj v odoslanej poste... :confused:
2. dec 2007 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi: ja by som si objednala aj z tej camelie.
2. dec 2007 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupinka, myslela som toho co ma zuzka v albume :slight_smile:
lenka, uz mi prisiel mail, ale az na tu druhu adresu. Ved nevadi, hlavne ze prisiel :slight_smile:
2. dec 2007 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka :slight_smile: , tak prosim ta kukni do mojho albumu vcera som sa s tym hrala, ale neviem....
Ak by ti to nevadilo tak ti to poslem zajtra ked sa vratime poobede od Dr., lebo rano asi nebudem stihat a teraz na to ledva vidim
3. dec 2007 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, prajem dobré ránko :grinning:
lenka, tak tam napíš a spýtaj sa či majú mulinky" Mouliné Česká Třebová"
3. dec 2007 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :slight_smile: ,,
3. dec 2007 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, davno som tu nebola, ale nebolo casu. Vidim, ze ste sa krasne rozvysivali :slight_smile:
Chcem Vas poprosit o radu, svojej 12 rocnej dcere by som chcela vysit nieco mile, viete mi poradit?
3. dec 2007 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
3. dec 2007 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

ahoj Zuzik :wink:..ako? :slight_smile:...hen co mi svieti pri mene :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning: ...jaaaaj..ja uz nic nevladzem (okrem vysivania :grinning: )..sa vyvalim s pupkom ako hroch a vysivam...ale inak...uz nech mam PO popravde...tak sa citim :zipper_mouth: :pensive:
3. dec 2007 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ako sa mate?
Ja sa hned s vami aj lucim, poobede sem urcite nakuknem :wink:
3. dec 2007 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska - tazko sa citim-e :pensive: - ako som pisala o pripsevok vyssie ..ale uz to nejako dotiahneme do konca...ja sa idem napapat a trosku vysivat s vyvalenym pupkom :grinning:...ale este nakuknem :wink:
3. dec 2007 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

vesi: uz som napisala mail do camelie ci ich maju.... som ukazovala muzovi tvoje výtvory a rozhodla som s pre iný obraz, tento:

http://fotoalbumy.azet.sk/vesi1910/moje-vysivky/ft-52213244-v-16/?i9=54e717543861

miska: dakujem, je to super, ako si to zrobila???? ty si sikulka :wink:

julova: drz sa, a vysivaj kym sa da :grinning:
3. dec 2007 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaves Zuzík....ja tam mám "len" 29 ale cítim sa ako ťažkotonážnik :confused: ....neviem vmestiť vnútornosti do tela :confused:
3. dec 2007 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova: ja ked som mala meisac pred porodom, som si nevedela ani ponozky obut :grinning: taky som mala pupcek :grinning: a nieto este topanky...
3. dec 2007 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni - som skusala tu fotku tiez, ale viac ako Miska som nevycarovala :confounded:...tak neviem, cim to je...zeby rozlsenim fotky? ostrostou? fakt neviem :pensive:

Zuzik...no..ked Ti pred porodom "padne" pupcok, tak sa organy zasa uvolnia :grinning: ...ale je to o drzku, Ti poviem....ja uz neviem ani ako sa ulozit...vsetko boli...vsade picha, ked sa pohnem...no proste vsetko mi je :grinning:...ale vcera sme bol fotit s "nasou" svad. fotografkou pupkate foto :dizzy_face: ..ale nas odviezla aj doviezla :stuck_out_tongue_closed_eyes:...tak som to zmakla...som zvedava na vysledok :slight_smile:...sa pochvalim potom :wink:
3. dec 2007 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni...jooooj...tak to uz su akrobaticke kusky aj pre mna :grinning:...ked je manzel doma, tak mi ich natiahne on :stuck_out_tongue_closed_eyes:...ale inak je to fakt makacka :stuck_out_tongue_closed_eyes:..a topanky? no to je to iste :grinning:...som zvedava, kto ma oblecie, ked to na mna pride...alebo pridem do porodky rovno v papuciach, nocnej koseli a zupane :grinning:
3. dec 2007 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni - pekny obraz si si vybrala :wink:...ta indianka bola do cerveno-bordo izby mooc modra...ale toto je super :wink:...aj my mame cervenu izbu...teda cerveno zelenu :grinning:...ale prevlada cervena :slight_smile:
3. dec 2007 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame 2steny cervene a dve seny kremove, taka biela kava... takze sa to hodi si myslim ze super. :grinning: uz teraz sa tesim a este nemam nic vysite :grinning:
3. dec 2007 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok