Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
2. dec 2007

jasné lenka, pošlem, ešte je do série dalšia indiánka aj indián 🙂

lenkalienka4
2. dec 2007
lenkalienka4
2. dec 2007

miska, poslala som este raz

vesi
2. dec 2007

ako sa ti podarilo skopírovať konkrétny obraz, mne to nikdy nejde 😠

lenkalienka4
2. dec 2007

klikni na neho v pokeci , sa ti zväčsi na maximum 😉 a tak skopirujes

vesi
2. dec 2007

😀 😀 😀 nabudúce
baby, idem vyšívať, majte sa krásne, papa 🙂

lenkalienka4
2. dec 2007

vesi ten obraz cim by som mala vysivat?

lenkalienka4
2. dec 2007

idem pozerat super star, tak zatiiim pa

vesi
2. dec 2007

lenka, je tam popis na Mouline Česká Třebová, ale myslím, že sa dá previesť aj na puppets ak by si ich nedostala u vás, prípadne objednať. ved niečo vymyslíme ak ich nedostaneš. 😉

michalag
2. dec 2007

lenka, stale nic 😅

dupinka
2. dec 2007

michalag: ktoreho macka na oblaciku chces?
Macko Pooh? Pozriem v zozname linkov..

lenkalienka4
2. dec 2007

miska, nedosiel este mail???????????????? ako to ze nie? mam to aj v odoslanej poste... 😕

lenkalienka4
2. dec 2007

vesi: ja by som si objednala aj z tej camelie.

michalag
2. dec 2007

dupinka, myslela som toho co ma zuzka v albume 🙂
lenka, uz mi prisiel mail, ale az na tu druhu adresu. Ved nevadi, hlavne ze prisiel 🙂

michalag
2. dec 2007

lenka 🙂 , tak prosim ta kukni do mojho albumu vcera som sa s tym hrala, ale neviem....
Ak by ti to nevadilo tak ti to poslem zajtra ked sa vratime poobede od Dr., lebo rano asi nebudem stihat a teraz na to ledva vidim

vesi
3. dec 2007

čaute baby, prajem dobré ránko 😀
lenka, tak tam napíš a spýtaj sa či majú mulinky" Mouliné Česká Třebová"

michalag
3. dec 2007

Ahojte kocky 🙂 ,,

monikaz
3. dec 2007

Ahoj holky, davno som tu nebola, ale nebolo casu. Vidim, ze ste sa krasne rozvysivali 🙂
Chcem Vas poprosit o radu, svojej 12 rocnej dcere by som chcela vysit nieco mile, viete mi poradit?

snoopy
3. dec 2007

ahojte 😉

julova
3. dec 2007

ahojte 🙂

ahoj Zuzik 😉..ako? 🙂...hen co mi svieti pri mene 🤐 😅 😀 ...jaaaaj..ja uz nic nevladzem (okrem vysivania 😀 )..sa vyvalim s pupkom ako hroch a vysivam...ale inak...uz nech mam PO popravde...tak sa citim 🤐 😔

michalag
3. dec 2007

Ahojte, ako sa mate?
Ja sa hned s vami aj lucim, poobede sem urcite nakuknem 😉

julova
3. dec 2007

Miska - tazko sa citim-e 😔 - ako som pisala o pripsevok vyssie ..ale uz to nejako dotiahneme do konca...ja sa idem napapat a trosku vysivat s vyvalenym pupkom 😀...ale este nakuknem 😉

lenkalienka4
3. dec 2007

ahojte

vesi: uz som napisala mail do camelie ci ich maju.... som ukazovala muzovi tvoje výtvory a rozhodla som s pre iný obraz, tento:

http://fotoalbumy.azet.sk/vesi1910/moje-vysivky...

miska: dakujem, je to super, ako si to zrobila???? ty si sikulka 😉

julova: drz sa, a vysivaj kym sa da 😀

snoopy
3. dec 2007

čaves Zuzík....ja tam mám "len" 29 ale cítim sa ako ťažkotonážnik 😕 ....neviem vmestiť vnútornosti do tela 😕

lenkalienka4
3. dec 2007

julova: ja ked som mala meisac pred porodom, som si nevedela ani ponozky obut 😀 taky som mala pupcek 😀 a nieto este topanky...

julova
3. dec 2007

Leni - som skusala tu fotku tiez, ale viac ako Miska som nevycarovala 😖...tak neviem, cim to je...zeby rozlsenim fotky? ostrostou? fakt neviem 😔

Zuzik...no..ked Ti pred porodom "padne" pupcok, tak sa organy zasa uvolnia 😀 ...ale je to o drzku, Ti poviem....ja uz neviem ani ako sa ulozit...vsetko boli...vsade picha, ked sa pohnem...no proste vsetko mi je 😀...ale vcera sme bol fotit s "nasou" svad. fotografkou pupkate foto 😵 ..ale nas odviezla aj doviezla 😝...tak som to zmakla...som zvedava na vysledok 🙂...sa pochvalim potom 😉

julova
3. dec 2007

leni...jooooj...tak to uz su akrobaticke kusky aj pre mna 😀...ked je manzel doma, tak mi ich natiahne on 😝...ale inak je to fakt makacka 😝..a topanky? no to je to iste 😀...som zvedava, kto ma oblecie, ked to na mna pride...alebo pridem do porodky rovno v papuciach, nocnej koseli a zupane 😀

julova
3. dec 2007

Leni - pekny obraz si si vybrala 😉...ta indianka bola do cerveno-bordo izby mooc modra...ale toto je super 😉...aj my mame cervenu izbu...teda cerveno zelenu 😀...ale prevlada cervena 🙂

lenkalienka4
3. dec 2007

my mame 2steny cervene a dve seny kremove, taka biela kava... takze sa to hodi si myslim ze super. 😀 uz teraz sa tesim a este nemam nic vysite 😀