• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

7. novembra 2016 
whizzy, dakujem, budem to robiť anchorkami a tú krabičku na mulinky chcem aj ja, budem písať ježiškovi :grinning: :grinning: :grinning:
michel, aké písmenká máš na mysli?
2. okt 2007 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi aku krabicku? :confused:
2. okt 2007 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skúsim nájsť link, počkaj chvílľu :grinning: takú aj s namotávatkami na mulinky :slight_smile:
2. okt 2007 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. okt 2007 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby s čím to vyšívate? nie sú lepšie perličky? ja som nikdy s ničím iným nevyšívala :unamused:
2. okt 2007 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vyšívam mulinkami, je tam viac odtieňov ako pri perličkách, kedysi som vyšívala iba perlovkou, ale to je len zvyk :slight_smile:
2. okt 2007 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, necetla jsem celou diskuzi, tak nevim, jestli uz tady odkazek neni, ale ja chodim na : http://forum.living.cz/read.php?34,1958728

jinak mam asi 60 predloh pua, vcetne metru a abeced a tak, tak si dystak pisnite :slight_smile:
2. okt 2007 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi ďakujem za vysvetlenie, mrknem sana to ešte raz :wink:
2. okt 2007 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vesi, ja mam tu krabicku z e-bay, pozri aj tam, teraz ich maju dost v ponuke. Neviem ci ten namotavak je dobry, ale ked mas vela muliniek, tak je dost pacientaren to premotavat vsetko :sweat_smile:
3. okt 2007 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
whizzy, dakujem, pozriem sa na to :slight_smile:
3. okt 2007 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak uz mam konecne ten kruh,tak pokracujeme... :grinning: :grinning:

kamiska a nehodis sem link na tie predlohy mackov? :dizzy_face:
3. okt 2007 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
whizzy, a ty nemáš linka na e-bay na tir krabičky, na koľko korún ťa to vyšlo aj s poštovným? :confused:
ahoj, glorita :grinning:
3. okt 2007 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta krabicka vybera zaujimavo...ze by som napisala jeziskovi? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2007 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecer som mala v plane zehlit :grinning: a zehlila som? Prdlajs...vysivala som az do polnoci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. okt 2007 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli :grinning: aj ja chcem tú krabičku pod stromček a ešte mnoho iných vyšívacích vecí... :grinning: :grinning: :grinning:
a mne bolo včera nanič, strašne ma bolela hlava tak som nevyšívala a bola som z toho dosť nervozna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teraz som dala malú spať a idem rýchlo vyšívať.papa :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2007 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ospravedlnujem sa za posunutie :pensive:
3. okt 2007 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi...takze mame my dve podobne stavy asi sme obe zavislacky :grinning: prajem dlhy spanok malej aby si sa mohla nerusene oddavat tejto krasnej zavislosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. okt 2007 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako pokracujete? Mne maly teraz spinka, tak som sa trochu venovala vysivaniu.
4. okt 2007 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som nestastna...brutalne ma dnes boli hlava tak nemozem vysivat...dufam, ze do vecera sa dam dokopy a budem pokracovat :grinning:
4. okt 2007 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj eli, mna bolela hlava vcera, ale nastastie ma to do vecera preslo a mohla som vysivat. Ked nevysivam jeden den tak to je pre mna utrpenie :confounded:
4. okt 2007 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, som rovnako "postihnutá" ako vy, bolí ma hlava už tretí deň, tak hádam do večera budem O.K., normálne mám absťák, ked nemôžem vyšívať :angry:
4. okt 2007 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj závisláčky :slight_smile: muž povytláčal predlohy od vás a frfle, že po troch rokoch sa tu zase budú valať bavlnky :grinning: takže vdaka vám sa vraciam k závisláčeniu aj ja :slight_smile:

ves, máš to na ceste :wink:
5. okt 2007 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafte babule...ja dnes po dvoch dnoch vysivam....bolel ma hrozne chrbát...teda este aj...ale neda mi to :wink: :slight_smile: hodim foto ako pokracujeme :wink:
5. okt 2007 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luculka, môžeš mi sem prosím ešte raz hodiť link na tú mackovu abecedu? neviem to nájsť :unamused:
inak, čakáš trojičky? :grinning: tvoja princeznička sa môže prezliekať 5x denne :wink:
5. okt 2007 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cooo tak to pozri do albumu Glor...ta potom caká petoricky :grinning: :grinning:
5. okt 2007 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved dá sa tým vecičkám odolať??? :grinning: :wink: ja to poznám :grinning:
5. okt 2007 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. okt 2007 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luc :dizzy_face: :dizzy_face: ..ja som mala tak desnu uzavierku tento tyzden...to asi aby som tak skoro na MD nezabudla :grinning:, ze konecne vikend a robim reviziu v bavlnkach a zajtra nakupim a ide sa na vec :grinning:..lebo minuly vikend som isla na zle miesto :confounded:...kde v BA je najlepsie kupovat? kedysi v Tescu na kamennom mali celkom dost veci na vysivanie...poradite? :slight_smile:
5. okt 2007 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok