• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

24. októbra 2017 
miška Zoner Media Explorer 5 :slight_smile:
3. dec 2007 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze ten mame tak to tam skusim :wink:
3. dec 2007 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi: moj otec ma zachranil, poslala som mu tie predlohy do prace, on pracuje s kopírkami, tak dufam ze sa mu to tam nejako podari vykuzlit aby to bolo vidno.
3. dec 2007 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ste tu niekto?
3. dec 2007 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja zosvetlujem az priamo v PC Stitch ked treba :slight_smile:...no zasa som sa vyspala :confounded:...ale urcite este zalomim ked MM odide do prace :grinning:..o chvilu budem mat dokonceneho mojho milaska Martina Goreho (co mam prilohu v albume) :stuck_out_tongue_closed_eyes:....z dialky je to celkom pekne, ale na nevestu to nema....ved to je jasne - som krajsia ako on :zipper_mouth: :grinning: ...dnes poobede ofotim, nech mi poviete nazor, ci sa vam to pozdava a je to hodne zaramovania :wink:
4. dec 2007 o 04:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. dec 2007 o 06:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. dec 2007 o 06:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. dec 2007 o 06:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova: ej haaaa :grinning: :grinning:
4. dec 2007 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som zasa odlomila :grinning:...ale celkom som dospala tu "medzeru" skororannu :wink:

a aspon som si postahovala nejake predlohy...hlavne mačacie :wink:...a Egyptanku...kraaaaasne...ale ci si na to trufnem niekedy :stuck_out_tongue_closed_eyes:...nadhera..
4. dec 2007 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova: ako sa citis? Este nic??
4. dec 2007 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj :slight_smile:
julová, ty sa ešte kotulaš??? :slight_smile: myslela som na teba. ak si užívaš matersku?
dupinka ahoj. kledy sa pustíš do období? :slight_smile:
4. dec 2007 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Matka -)..no kotulam kotulam a to teda doslovne :grinning: ...ale uz pomaly zatacame do cielovej rovinky :slight_smile:...uzivam si ju vysivanim a tym, ze mozem robit co len chcem - hoci obmedzene...von moc nechodim, ak tak, ked ma MM volno...lebo nevladzem uz nic :confounded:...ale inak si nestazujem..ale prijala by som porod snad aj o tyzden dva skor ako je termn :wink: ..hned po koncerte Alexandrovcov mozme ist na vec :grinning:

ale staaale nic..ale ked som stale doa, tak sa sledujem...tak uvidime...zajtra iem po mesiaci do poradne (konecne do "mojej" porodnice), tak som celkom zvedava na verdikt doktora :stuck_out_tongue_closed_eyes:...hadam bude vsetko OK...dam Vam vediet :slight_smile:....sem tam s myslim, ze uz sa objavuju "poslickovia" ale inak nic este take akutne...

ste zlate, ako na mna myslite :dizzy_face:
4. dec 2007 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile:
Tak po dlouhé odmlce se zas hlásím...absolutně teď nestíhám..je toho cosi moc....a navíc bojuju s obšíváním medvídka Pú...asi toho nechám a pustím se do oslíka,aby mě nepřešla chuť vyšívat..no fakt mi to obšívání nejde :frowning2: A to jsem si myslela,že nejhorší mám za sebou...vyšívání byla brnkačka proti obšívání :grinning: Sem fakt levá :grinning:
4. dec 2007 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
extravaganca...ja uz som tiez salela z pozadia na mojej neveste, tak som zacala nieco ine, pre rovnaky pocit ako Ty, aby ma chut nepresla :grinning: :grinning:....tak zacni druhe a potom sa k mackovi mozno zasa s chutou vratis a dokoncis ho lavou zadnou :wink:
4. dec 2007 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
extra, ani mna obšívanie nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jul, ja som nemala žiadnych poslíčkov, prišla som k dokimu a poslal ma do nemocky, malý bol za chvílu na svete :grinning:
4. dec 2007 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova:No asi to fakt tak udělám :slight_smile: V týdnu teď moc nestíhám,ale o víkendu,až budu mít napečeno,tak se vrnu na oslíka...nebo tygříka....uvidíme :slight_smile: Je fajn vědět,že nejsem sama,kdo zápasi či zápasil s obšíváním...mě by fakt mrzelo,kdybych kvůli takové capině na to zanevřela...když si jen vzpomenu,jak se manža rozzářil,když jsem mu ukázala nedvídka s písmenkem P (jmenuje se Přemek..proto to P),tak mi stojí za to mu opět udělat radost :slight_smile:
4. dec 2007 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka - tak to je mo sen...ale keby mi to zajtra takto Dr. povedal asi by som ostala v soku :zipper_mouth: :grinning: ..ale keby to bolo rychlo a bezbolestne..... :slight_smile:

extra - presne tak :wink:...stoji to za to..
4. dec 2007 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neoj, dopadne to dobre a ani nebudeš vedieť ako bude Terezka na svete (len nech jej nedorastei pindurik :grinning: ). a potom si občas ešte vzdychneš,ako ti bolo s tým bruškom dobre :wink:
no krpec vstáva, ideme papať, čaute :slight_smile:
4. dec 2007 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka - veru aj na pindura som pripravena :grinning:...jeden nikdy nevie....ale tak z Terezky bude Martinko :slight_smile:...hlavne nech je to nase drobatko zdravucke :dizzy_face:

ta zatial papa, pekny dnik :slight_smile:
4. dec 2007 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,
4. dec 2007 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ako ale malý sa pomrvil a spí dalej :grinning: asi dospáva noc, lebo ešte stále sme v noci hore aj 4x :stuck_out_tongue_closed_eyes: jul, dufam že tvoja bábika bude lepší apáč ako náš drobec :wink:
4. dec 2007 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matar: 4 rocne obdobia budem vysivat asi az po vianociach.. Teraz budem rada, ak stihnem koncit dlsiu korenicku do kuchyne, no a vianocky oobrus. ten je sice maly, ale idem k rodicom na vychod a nechcem si brat vsetok ten matros so sebou.. budem sa venovat im, na vysivanie je stale dost dlhych vecerov.. :wink:
4. dec 2007 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby, ked budete prezerať predlohy, ak náhodou niekde natrafíte na ten vianočný obrus čo kedysi dala obrázok vesi, taký s červenou vianočnou ružou a lampášom a bude tam čitateľná predloha, dajte mi prosím vedieť. dakujem
4. dec 2007 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, ako pozeram scrape ta chytil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2007 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,
4. dec 2007 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matar: ja mam od vesi farebnu predlohu na tu vianocnu decku s vianocnou ruzou, lampou a kostolikom vzadu. Ak myslis toto, napis mi do IP mail a preposlem ti to.
4. dec 2007 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://fotoalbumy.azet.sk/zuzi761/vysivky/?i9=973364f7a097 Ahojte!
Tak sa vam aspon pochvalim kolko som vysila.
zajtra budem u nasich, tak vas mozno tu zastihnem. :wink:
4. dec 2007 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeej navrat stratenej zuzi :grinning: :grinning:
4. dec 2007 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok