Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
3. dec 2007

miška Zoner Media Explorer 5 🙂

michalag
3. dec 2007

myslim ze ten mame tak to tam skusim 😉

lenkalienka4
3. dec 2007

vesi: moj otec ma zachranil, poslala som mu tie predlohy do prace, on pracuje s kopírkami, tak dufam ze sa mu to tam nejako podari vykuzlit aby to bolo vidno.

michalag
3. dec 2007

Ahojte ste tu niekto?

julova
4. dec 2007

a ja zosvetlujem az priamo v PC Stitch ked treba 🙂...no zasa som sa vyspala 😖...ale urcite este zalomim ked MM odide do prace 😀..o chvilu budem mat dokonceneho mojho milaska Martina Goreho (co mam prilohu v albume) 😝....z dialky je to celkom pekne, ale na nevestu to nema....ved to je jasne - som krajsia ako on 🤐 😀 ...dnes poobede ofotim, nech mi poviete nazor, ci sa vam to pozdava a je to hodne zaramovania 😉

julova
4. dec 2007
julova
4. dec 2007

http://picasaweb.google.com/kathy2408

tu je snad vsetko 😕 😀 😉

dupinka
4. dec 2007

julova: ej haaaa 😀 😀

julova
4. dec 2007

tak uz som zasa odlomila 😀...ale celkom som dospala tu "medzeru" skororannu 😉

a aspon som si postahovala nejake predlohy...hlavne mačacie 😉...a Egyptanku...kraaaaasne...ale ci si na to trufnem niekedy 😝...nadhera..

dupinka
4. dec 2007

julova: ako sa citis? Este nic??

matar
4. dec 2007

ajoj 🙂
julová, ty sa ešte kotulaš??? 🙂 myslela som na teba. ak si užívaš matersku?
dupinka ahoj. kledy sa pustíš do období? 🙂

julova
4. dec 2007

Ahoj Matka -)..no kotulam kotulam a to teda doslovne 😀 ...ale uz pomaly zatacame do cielovej rovinky 🙂...uzivam si ju vysivanim a tym, ze mozem robit co len chcem - hoci obmedzene...von moc nechodim, ak tak, ked ma MM volno...lebo nevladzem uz nic 😖...ale inak si nestazujem..ale prijala by som porod snad aj o tyzden dva skor ako je termn 😉 ..hned po koncerte Alexandrovcov mozme ist na vec 😀

ale staaale nic..ale ked som stale doa, tak sa sledujem...tak uvidime...zajtra iem po mesiaci do poradne (konecne do "mojej" porodnice), tak som celkom zvedava na verdikt doktora 😝...hadam bude vsetko OK...dam Vam vediet 🙂....sem tam s myslim, ze uz sa objavuju "poslickovia" ale inak nic este take akutne...

ste zlate, ako na mna myslite 😵

extravaganca
4. dec 2007

Ahojky 🙂
Tak po dlouhé odmlce se zas hlásím...absolutně teď nestíhám..je toho cosi moc....a navíc bojuju s obšíváním medvídka Pú...asi toho nechám a pustím se do oslíka,aby mě nepřešla chuť vyšívat..no fakt mi to obšívání nejde ☹ A to jsem si myslela,že nejhorší mám za sebou...vyšívání byla brnkačka proti obšívání 😀 Sem fakt levá 😀

julova
4. dec 2007

extravaganca...ja uz som tiez salela z pozadia na mojej neveste, tak som zacala nieco ine, pre rovnaky pocit ako Ty, aby ma chut nepresla 😀 😀....tak zacni druhe a potom sa k mackovi mozno zasa s chutou vratis a dokoncis ho lavou zadnou 😉

matar
4. dec 2007

extra, ani mna obšívanie nebaví 😝
jul, ja som nemala žiadnych poslíčkov, prišla som k dokimu a poslal ma do nemocky, malý bol za chvílu na svete 😀

extravaganca
4. dec 2007

julova:No asi to fakt tak udělám 🙂 V týdnu teď moc nestíhám,ale o víkendu,až budu mít napečeno,tak se vrnu na oslíka...nebo tygříka....uvidíme 🙂 Je fajn vědět,že nejsem sama,kdo zápasi či zápasil s obšíváním...mě by fakt mrzelo,kdybych kvůli takové capině na to zanevřela...když si jen vzpomenu,jak se manža rozzářil,když jsem mu ukázala nedvídka s písmenkem P (jmenuje se Přemek..proto to P),tak mi stojí za to mu opět udělat radost 🙂

julova
4. dec 2007

Matka - tak to je mo sen...ale keby mi to zajtra takto Dr. povedal asi by som ostala v soku 🤐 😀 ..ale keby to bolo rychlo a bezbolestne..... 🙂

extra - presne tak 😉...stoji to za to..

matar
4. dec 2007

neoj, dopadne to dobre a ani nebudeš vedieť ako bude Terezka na svete (len nech jej nedorastei pindurik 😀 ). a potom si občas ešte vzdychneš,ako ti bolo s tým bruškom dobre 😉
no krpec vstáva, ideme papať, čaute 🙂

julova
4. dec 2007

Matka - veru aj na pindura som pripravena 😀...jeden nikdy nevie....ale tak z Terezky bude Martinko 🙂...hlavne nech je to nase drobatko zdravucke 😵

ta zatial papa, pekny dnik 🙂

michalag
4. dec 2007

Ahojte baby 🙂 🙂 🙂 ,

matar
4. dec 2007

neviem ako ale malý sa pomrvil a spí dalej 😀 asi dospáva noc, lebo ešte stále sme v noci hore aj 4x 😝 jul, dufam že tvoja bábika bude lepší apáč ako náš drobec 😉

dupinka
4. dec 2007

matar: 4 rocne obdobia budem vysivat asi az po vianociach.. Teraz budem rada, ak stihnem koncit dlsiu korenicku do kuchyne, no a vianocky oobrus. ten je sice maly, ale idem k rodicom na vychod a nechcem si brat vsetok ten matros so sebou.. budem sa venovat im, na vysivanie je stale dost dlhych vecerov.. 😉

matar
4. dec 2007

ozaj baby, ked budete prezerať predlohy, ak náhodou niekde natrafíte na ten vianočný obrus čo kedysi dala obrázok vesi, taký s červenou vianočnou ružou a lampášom a bude tam čitateľná predloha, dajte mi prosím vedieť. dakujem

michalag
4. dec 2007

mati, ako pozeram scrape ta chytil 😝 😀 😀 😀

michalag
4. dec 2007

Ahojteeeeeee 🙂 🙂 🙂 ,

dupinka
4. dec 2007

matar: ja mam od vesi farebnu predlohu na tu vianocnu decku s vianocnou ruzou, lampou a kostolikom vzadu. Ak myslis toto, napis mi do IP mail a preposlem ti to.

zuzi76
4. dec 2007

http://fotoalbumy.azet.sk/zuzi761/vysivky/?i9=9... Ahojte!
Tak sa vam aspon pochvalim kolko som vysila.
zajtra budem u nasich, tak vas mozno tu zastihnem. 😉

luculka
autor
4. dec 2007

jeeeej navrat stratenej zuzi 😀 😀