• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

ahojte :slight_smile:
Zuzi super, sa tesim, ze vsetko v poriadku, auticko si tiez uzite a vela stastnych kilometrov prajem :slight_smile: Co vela - vsetky!
Zuzka 76 ta zirafka je krasna :dizzy_face: a celkom rychlo ti to teda ide.
A chvalim aj ostatne porobene dielka, som tu dlhsie nebola, cerpam dovolenku, mam este 40 dni :sweat_smile:
5. dec 2007 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale keby ste videli ako moj muz preklada ruky na volante :angry: ..ruckuj ako na lane :grinning: ...ma to normaaaalne irituje, tak som ho buzerovala za to stale :zipper_mouth: :grinning: ...a ved ja ho naucim ako sa jazdi :slight_smile:...zajtra ideme na parkovisko, kde si cvicne pojazdim..nech si pomaly zacnem zvykat a potom uz ho za volant nepustiiiiiim :grinning:...a skapalo mu dvakrat auto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:...

Tak zatial :slight_smile:...sa ozvem po nakupe :wink:
5. dec 2007 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, aj nam najprv stale kapalo, niekedy som stihla az druhu zelenu :grinning: Moj neruckuje, ten zas ma ruky na kolenach a len tak ho ledabolo zospodu drzi, tiez ma to fakt vytaca, ze co ho nedrzi normalne. Prve dva mesiace sme sa vkuse hadali v aute a to sa fakt nezvykneme hadat :grinning:
5. dec 2007 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi si musi zvyknut, lebo je to "len" 1,1-ka a tam treb trosku viac plynu aby zabralo :slight_smile:..a uz padaaaam :grinning:...no ten moj nebude mat odvahu do mna rypat a odo mna to musi vytrpiet :zipper_mouth: :grinning:
5. dec 2007 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, tak super ze je vsetko OK :wink:
5. dec 2007 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babule,,,stale sme 2v1 :wink:
5. dec 2007 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Zuzi, krasne, ta zirafa, tiez mam jednu v umysle(pridam ju do fotoalbumu ak sa podari)

Je to super ze popri tom stihate aj internet, mna to absolutne casovo vycerpava a stale nemam dokoncenu capicu. Idem ne nej makat(nech stihneme Mikulasa :grinning: )
Tehulkam prajem vela pohody, ta mi pri detoch teraz chyba, taaaaaaaaaaaak
by som vysivala no nie vzdy sa da :wink:
http://fotoalbumy.azet.sk/jejke/to-na-co-mam-malo-casu/?i9=e3994169cc47
5. dec 2007 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. dec 2007 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau Lucka, pekne ti to ide :dizzy_face:
robis perlovkami?
5. dec 2007 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano...tusim :sweat_smile:
5. dec 2007 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luc a Ty tu co este s kinderkom "maatoziiis" :confused: :grinning: :grinning: ...este ani mini naznak? :grinning:....joooj...taka som zvedava na vasho chrustika malinkeho :slight_smile:...moja kolegynka co mala termin 10.12. dnes porodila na Antolskej Viktorku Biancu - zajtra ju ideme pozriet :dizzy_face: :dizzy_face:
5. dec 2007 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no jul to ma najviac vytaca ,,,ze vsetky co maju termin po mne uz maju drobcov :angry: :angry: ziadny poradovnik :grinning:
5. dec 2007 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luc - ale tato moja kolegynka po dohode so znamym Dr. vyvolavala :wink:...tak neboooj....nepredbehla sa spontanne :grinning:...
5. dec 2007 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ok tak ma stastie :grinning:
5. dec 2007 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj vysivacky :slight_smile: Luculce a julovej preju hodne zdravi a sil do finise :wink: Jinak ja budu muset asi vysivani trosku omezit... nebo si koupit kapky do oci... Dneska me oci vylozene boleji a uz par dni mam pocit, ze na dalku hur vidim... tak at to zbytecne nedrazdim...
5. dec 2007 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luc :grinning: :grinning:...a kedy ides do poradne - snad teda uz poslednej? :wink: :grinning:

Zirafka - dakujem moc moc :dizzy_face: :dizzy_face: ...uz tie sily veru dochadzaju :stuck_out_tongue_closed_eyes:...ale vydrziiiime :wink:
5. dec 2007 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to duuuufam,,,,piatok :slight_smile:
5. dec 2007 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luculka - ten metr je bajecnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. dec 2007 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zeee.....sa ponahlam,,,,lebo uz moc casu nezostava.....no ale snád ma mala necha ked je to pre nu :dizzy_face: :wink:
5. dec 2007 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luc - tak Ti prajem, nech si ta tam uz nechaju :wink:.....a aj ja hadzem poklonu...ten meter je krasny...si vytasila turboihly, cooo? :grinning:
5. dec 2007 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky, poslušne hlásim, že obraz dnes plánujem dokončiť a už mám materiál na další :grinning:
lucka, tak ti prajem nech to máš čo najskôr a čo nahrýchlejšie za sebou. :slight_smile:
julova tebe tiež :slight_smile:
tehulky heslo je " kindervajce otvorené" :grinning: :grinning:
zuzi, tá žirafa nemá chybu, julova tvoj obraz som nevidela, už je zmazaný :angry: a samozrejme všetky výšivky sú nádherné, ja ked to vidím, tak ma to poháňa stále dalej :grinning:
5. dec 2007 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi - vidis...a bez upozornenia :angry: :grinning: ...ale mam album na azete...idem to tam dat :wink:...momeeeent...do piatku to hadam dokoncim a potom uz by sa aj nevestu patrilo :grinning:....a tiez mam material na dalsi :slight_smile:...ale to bude "fotka" pre moju kolegynku :wink:...ale nevadi, aj to ma bude tesit :slight_smile:
5. dec 2007 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O.K. julova, tak čakám :grinning: niekde som tu čítala, že admin môže zmazať fotku aj bez upozornenia.. :confused:
5. dec 2007 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeee :wink: dnes mi dufam nezdrhnete tak ako vcera :sweat_smile: :grinning:
Ja sa trapim nad portretom ale ide mi to pomaly bo ma dost boli chrbat a ledva vidim na oci, co som celu noc nespala
Luculka ten meter sa chystam robit aj ja..dufam, ze to stihnem do prvych narodenin niektoreho z mojich buducich deti :sweat_smile: :grinning: :grinning:
5. dec 2007 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj blumka, ja zmiznem len na chvíľu, musím sa postarať o drobca :grinning:
5. dec 2007 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale uz som raz za nevestu dostala "upozornenie" :wink:...tak somt aj cakala :grinning:

http://fotoalbumy.azet.sk/tereza237/moje-kriziky/?i9=361dde467a25

:wink:

ahoj blumi - no ja sa o chvilu chystam vysivat :sweat_smile:
5. dec 2007 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, vyzerá to nádherne :grinning:
blumka a nemáš odfotené čo vyšívaš? my sme tu tak trochu zvedavé :grinning: :grinning:
5. dec 2007 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej jul, ten depesak vyzera ako zivy :grinning: a samozrejme aj nevesta...oba su super
Mne ten portret vychadza dost tmavy, ale to je myslim ze kvalitou fotky...no uvidime co to bude ked to bude
5. dec 2007 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile:...a myslim, ze ten moj Gorááácik depecheovy krajsie vynikne, ked bude v tom ciernom pozadi zasadeny :wink: :grinning:
5. dec 2007 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, mam urobenu predlohy v pc stitch, ale neviem ju prehodit na jpg. skusala som to tak ako to tu raz popisala julova ale mi to akosi neslo... :confused: ale dam do albumu povodnu fotku :wink:
vydrzat
5. dec 2007 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok