• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

mam zlatu postarku, tak mi to nosi ku dveram :wink:
6. dec 2007 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja moulinky velmi neviem pouzivat, pouzivam skor klasicke bavlnky, myslite, ze v camelii ich maju? Nejde mi otvorit ani vysivacie materialy a to by som rada vedela ponuku panamy..
6. dec 2007 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupinka: urcite to maju, ja som doteraz vysivala klasickymi bavlnkami, ale uz teraz tými mulinkami... zdaju sa mi lepsie :grinning:
6. dec 2007 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusim im napisat mail..
6. dec 2007 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, tak to mas super postarku. Ja by som si musela ist preto na postu, ale to by mi nevadilo
6. dec 2007 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hele a rozdil mezi bavlnkama a moulinkama je v cem? :slight_smile:
6. dec 2007 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zirafka, mulinky su hrubsie a daju sa rozdelit 3,4 nitky
6. dec 2007 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa to velmi s nimi nedari.. asi si to neviem takto podelit :frowning2: Preto pouzivam klasicke bavlnky.
6. dec 2007 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupi, ja ich nedelim, vysivam z celou :slight_smile:
6. dec 2007 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa, dik :slight_smile: Takze ty dmc sestinitkove jsou mulinky, zejo?
6. dec 2007 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zirafka, ano to su mulinky :wink:
6. dec 2007 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska Anchorkou? Na Panamu? nemas to moc nahusto v tej jednej dierke? Bo potom tam mas v podstate az 24 nitiek. Mne sa uz troma nitkami zdalo, ze to ide tazko.
aj ja som vysivala s celou, lebo som ani netusila ze sa to moze delit :slight_smile:
nebyt nasej vesi, tak sa to asi ani nedozviem... no teraz ked budem vsivat indianku, tak si to podelim na 2 alebo na 3, este neviem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
whizzy, mne to ide celkom fajn. Mozno to je na husto, ale mne sa to paci viac ako s bavlnkami
6. dec 2007 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz robim 2ma na Aidu 14, tak bolo aj v predpise, ale pod tmavymi nitkami mi presvita podklad, moc sa mi to nepaci :unamused:
6. dec 2007 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj, tak keby som nedelila, tak by to mozno bolo v pohode, ale to by som asi potom mala vysivat na kanavu, ta je riedsia, vsak?
6. dec 2007 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cez vikend zacinam s tou plastovou, tam dufam 3 budu stacit, keby som vsetkymi 6 tak skrachujem :sweat_smile:
6. dec 2007 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
whizzy, tak potom to ukaz ako to vyzera na plastovej, som velmi zvedava
6. dec 2007 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka nabuduce budem mudrejšia apridám do vody trošku octu,musím ten obrázok vyšiť znova.
6. dec 2007 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neskusit Wanish? ked je na skvrny, snad aj toto by mohol.. Alebo vraj zabera kypriaci prasok, ale to nemam overene. :wink:
6. dec 2007 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano, aj kypriaci prasok je dobry.
miklima: co si to vysivala? neda sa to nejako zachranit? skoda by to bola. :unamused:
nemas to odfotene ako ti to popustalo?
6. dec 2007 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vzšivala som obrázok do kuchyne,skusim to ešte s práškom dopečiva.Potom napíšem či to malo učinok.
6. dec 2007 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee, je tu nieko?
6. dec 2007 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj miška :slight_smile: mne mlaá konečne zaspal a nikolka je taká unavená že len čumákuje na rozprávku a nechce sa jej hrať, tak mám volno.
brdo, julová ty si ma normlne šokla- prečítala som v tvojom albumčeku čerstvá mamina zuzka a už som sa išla vytešovať :grinning:
6. dec 2007 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matar, tak to mas super, nam maly este pobehuje, ale hadam do Ordinacie pojde spinkat :sweat_smile:
6. dec 2007 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz je už vypraný a trochu sa stiahol, tak už látka a nakreslená mriežka nepresvitá :slight_smile:
6. dec 2007 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj vesi :slight_smile: , si sikulka, vyzera super :wink:
Ako sa ma Saska?
6. dec 2007 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj miška, saška síce už teplotu nemá, ale má stále vodovú stolicu, už tretí deň, tak som volala doktorke a tá mi kázala kúpiť nutrolin B tak uvidíme a má diétu, čo je trochu problém, lebo zemiaky s mrkvou jej veľmi nejdú a stále pýta to čo máme my a čo je úplne najhoršie, nesmie mlieko, tak si vieš predstaviť ten cirkus, ked si pýta a ja jej ho nemôžem dať :angry:
a vy ako?
6. dec 2007 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my celkom fajn :slight_smile: , len keby bol maly zdravy, ale myslim ze mu kasel uz pomaly prestava.
Tak nech sa Saska rychlo vylieci, aby mohla papat to co vy :wink:
6. dec 2007 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok