• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

23. septembra 2017 
autor
tak v tom ti neporadim...my mame zasoby este z roku dva :grinning: :grinning:
5. okt 2007 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:...ved aj ja mam dost..mozno ani sama neviem co vsetko :grinning:....a ako najrychlejsie prekreslit predlohu z netu? porad :grinning:....apropo...ako vyhladavas v picasawebe? :confused:
5. okt 2007 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vyhladavam hlava nehlava :grinning: :grinning:
no ja si to ulozim a potom prekreslujem....dnes prekresloval manzel :grinning:
5. okt 2007 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiha...dobry napad..zaukolujem aj toho mojho, ked uz robi dlhy kratky tyzden :grinning: :wink:...Luc a Ty uz nechodis do prace? :fearful:
5. okt 2007 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matar, dakujem, to pre teba som už vyhľadala v časopisoch, v pondelok prefotím a pošlem. :grinning:
julova, ja pozerám picasaweb tak, že idem na niektorý link a vpravo sú mená ľudí čo majú dalšie albumy atd.ked sa mi u niekoho niečo zapáči, tak si zapíšem link :grinning:
5. okt 2007 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi zlata vesi...pomoze vzdy ked treba :grinning:...dakujem :wink:
5. okt 2007 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedakuj, ja veľmi rada, dnes som nevyšila ani krížik, poobedie som prekecala s babami na koníkovi...ked ja fakt všetko nestíham :angry: pre mňa je krátky deň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2007 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...na to ze mas dve malunke deturence, tak stihas :wink:...ja nemam este ani jedno ak neratam manzelika :grinning: a nemam ani krizik :zipper_mouth: ...ale zajtra to vypukne prisaaaaaam paaaanu na nebi :angry: :grinning: :wink:
5. okt 2007 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova, to nejaký génius vymyslel škôlku :grinning: a menšia sa niekedy zahrá aj sama a poobede spí aj 3 hoďky :grinning:
5. okt 2007 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies co bola moja najoblubenejsia hracka, ked som bola krpata cca 1-2 roky? mamine zlcnikove kamienky...vyberali jej ich vtedy a mala ich malinkate ako gorálky - tusim 73 ks...najprv ze sa bala, ale potom pohoda...mala ichv takej flasticke od nejakych liekov a ja som ich vysypala na zem a po jednom hadzala do flasticky...a takto som vedela presediet cele hodiny a ohromne ma to vraj bavilo :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2007 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuz som PN a od 15 nastupujem na MD :slight_smile:
5. okt 2007 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za tip, to aby som si uhnala žlčníkové kamene :grinning: :grinning: :grinning:
moja malá rada kreslí po časopisoch a behá s mojimi kľúčami :grinning: ale niekedy sa chce len maznať a mojkať :grinning: tak vtedy nemám šancu písať na PC :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
5. okt 2007 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luculka, tak si to uži a rýchlo vyšívaj :grinning: aj ked ja som najviac toho vyšila pri staršej dcére, ona bola také spokojné bábo...tá druhá je ako z divých vajec :grinning:
5. okt 2007 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luc :wink:...akurat na Terezkine meniny :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:

vesi :grinning:...tak to nieeee...radsej teda bez zachvatov a kamenov :grinning:...hlavne ze ma nejaku zabavicku aj okrem mojkania..hoci asi nie je nad to, ked sa k Tebe prituli drobcek :wink:...
5. okt 2007 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zajtra je Natalie :slight_smile:
5. okt 2007 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova :grinning: :grinning: :grinning: presne tak ja si to mojkanie užívam, lebo dalšie nie je v pláne.
luc krásne vecičky pre malú :grinning:
5. okt 2007 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby nie som tu dve hodky a vy popisete skoro celu stranu :stuck_out_tongue_closed_eyes: do albumu som pridala svoje dalsie vysivky...mozete kuknut..ale rychlo lebo admin zauraduje a zmaze mi ich :grinning:
5. okt 2007 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli krásne výšivky, aj tie vankúše si robila ty?Si fakt šikulka :grinning:
5. okt 2007 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli...super...ten lev(i kral) ju supersky :slight_smile:
5. okt 2007 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, můžu se k Vám taky přidat? Já sháním předlohy na pincezny od Disneye :confused: pomůžete mi? Dnes balíme,jedeme na týden pryč, ale až se vrátím, tak se pochlubím :wink: pokud chcete :slight_smile: Eli - jsi šikulka, ten poslední obraz mám taky - z Dorky, že?
5. okt 2007 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za pochvaly :grinning: slonik vitaj...ano ten posledny je z dorky ale trosku s krateny...ak si dobre pametam tak som stred zneho nevysila. A Vesi ano tie vankuse som robila ja...dnes ma uz konecne neboli hlava tak chcem do neskorej noci vysivat:slight_smile: snad mi to Miuska dovoli a bude tisko a kludne spinkat :slight_smile:
5. okt 2007 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. okt 2007 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eli, máš pravdu, já ho mám vyfocené - mrkni do alba Jen tak :slight_smile: to už je let, co jsem tohle plichtila :grinning:
A díky moc za princezny, jdu na ně mrknout :dizzy_face:
5. okt 2007 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeej ty mas vysity ten isty obraz? :slight_smile: Je krasny! Robila si ho na bielu s ciernou?
5. okt 2007 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, černou perlovskou na bílou. Když jsem začínala, tak jsem si to špatně rozpočítala, tak k tomu mám ještě polštářek :grinning: (fotku přihodím)
5. okt 2007 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nadhera...fakt ten vankusik je pekny...sikulka...:slight_smile:
5. okt 2007 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík eli, tak jdu spinkat, až se vrátíme, tak se k Vám přidám... bože, další závislost - nejdřív vyšívání, pak beremese, potom MK a teď křížková výšivka na MK :grinning:
5. okt 2007 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile:
neva, když se k vám připojím? taky ráda vyšívám :slight_smile:
5. okt 2007 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som prave objavila veeeeelku zasobu panamy na vysivanie :grinning:...sa vytesujem :dizzy_face: ...asi ju uz mam nejaky ten rok...takze uz som si urobila nejake predlohy...uz len bavlnky nakupit a ide sa na vec :grinning:

ahoj shnek :slight_smile:
5. okt 2007 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky schnek vitaj v klube zavislacok:slight_smile:
julova a uz vies co budes vysivat? Ja prave dokoncujem obrazok a dalej neviem...mam tolko predloh ze neviem ktore skor...som totalne bezradna :confounded:
5. okt 2007 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok