Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

luculka
autor
5. okt 2007

tak v tom ti neporadim...my mame zasoby este z roku dva 😀 😀

julova
5. okt 2007

😀...ved aj ja mam dost..mozno ani sama neviem co vsetko 😀....a ako najrychlejsie prekreslit predlohu z netu? porad 😀....apropo...ako vyhladavas v picasawebe? 😕

luculka
autor
5. okt 2007

vyhladavam hlava nehlava 😀 😀
no ja si to ulozim a potom prekreslujem....dnes prekresloval manzel 😀

julova
5. okt 2007

fiiiha...dobry napad..zaukolujem aj toho mojho, ked uz robi dlhy kratky tyzden 😀 😉...Luc a Ty uz nechodis do prace? 😨

vesi
5. okt 2007

matar, dakujem, to pre teba som už vyhľadala v časopisoch, v pondelok prefotím a pošlem. 😀
julova, ja pozerám picasaweb tak, že idem na niektorý link a vpravo sú mená ľudí čo majú dalšie albumy atd.ked sa mi u niekoho niečo zapáči, tak si zapíšem link 😀

julova
5. okt 2007

vesi zlata vesi...pomoze vzdy ked treba 😀...dakujem 😉

vesi
5. okt 2007

nedakuj, ja veľmi rada, dnes som nevyšila ani krížik, poobedie som prekecala s babami na koníkovi...ked ja fakt všetko nestíham 😠 pre mňa je krátky deň 😝

julova
5. okt 2007

no...na to ze mas dve malunke deturence, tak stihas 😉...ja nemam este ani jedno ak neratam manzelika 😀 a nemam ani krizik 🤐 ...ale zajtra to vypukne prisaaaaaam paaaanu na nebi 😠 😀 😉

vesi
5. okt 2007

julova, to nejaký génius vymyslel škôlku 😀 a menšia sa niekedy zahrá aj sama a poobede spí aj 3 hoďky 😀

julova
5. okt 2007

vies co bola moja najoblubenejsia hracka, ked som bola krpata cca 1-2 roky? mamine zlcnikove kamienky...vyberali jej ich vtedy a mala ich malinkate ako gorálky - tusim 73 ks...najprv ze sa bala, ale potom pohoda...mala ichv takej flasticke od nejakych liekov a ja som ich vysypala na zem a po jednom hadzala do flasticky...a takto som vedela presediet cele hodiny a ohromne ma to vraj bavilo 😀 😀 😀

luculka
autor
5. okt 2007

zuz som PN a od 15 nastupujem na MD 🙂

vesi
5. okt 2007

dakujem za tip, to aby som si uhnala žlčníkové kamene 😀 😀 😀
moja malá rada kreslí po časopisoch a behá s mojimi kľúčami 😀 ale niekedy sa chce len maznať a mojkať 😀 tak vtedy nemám šancu písať na PC 😝 😀 😀

vesi
5. okt 2007

luculka, tak si to uži a rýchlo vyšívaj 😀 aj ked ja som najviac toho vyšila pri staršej dcére, ona bola také spokojné bábo...tá druhá je ako z divých vajec 😀

julova
5. okt 2007

Luc 😉...akurat na Terezkine meniny 😵 😵 😉

vesi 😀...tak to nieeee...radsej teda bez zachvatov a kamenov 😀...hlavne ze ma nejaku zabavicku aj okrem mojkania..hoci asi nie je nad to, ked sa k Tebe prituli drobcek 😉...

luculka
autor
5. okt 2007

zajtra je Natalie 🙂

vesi
5. okt 2007

julova 😀 😀 😀 presne tak ja si to mojkanie užívam, lebo dalšie nie je v pláne.
luc krásne vecičky pre malú 😀

eli77
5. okt 2007

No baby nie som tu dve hodky a vy popisete skoro celu stranu 😝 do albumu som pridala svoje dalsie vysivky...mozete kuknut..ale rychlo lebo admin zauraduje a zmaze mi ich 😀

vesi
5. okt 2007

eli krásne výšivky, aj tie vankúše si robila ty?Si fakt šikulka 😀

julova
5. okt 2007

eli...super...ten lev(i kral) ju supersky 🙂

slonik
5. okt 2007

ahoj, můžu se k Vám taky přidat? Já sháním předlohy na pincezny od Disneye 😕 pomůžete mi? Dnes balíme,jedeme na týden pryč, ale až se vrátím, tak se pochlubím 😉 pokud chcete 🙂 Eli - jsi šikulka, ten poslední obraz mám taky - z Dorky, že?

eli77
5. okt 2007

dakujem za pochvaly 😀 slonik vitaj...ano ten posledny je z dorky ale trosku s krateny...ak si dobre pametam tak som stred zneho nevysila. A Vesi ano tie vankuse som robila ja...dnes ma uz konecne neboli hlava tak chcem do neskorej noci vysivat🙂 snad mi to Miuska dovoli a bude tisko a kludne spinkat 🙂

eli77
5. okt 2007

slonik tu je link na tie princezne : http://picasaweb.google.com/a.curiosita/PRINCES...

slonik
5. okt 2007

Eli, máš pravdu, já ho mám vyfocené - mrkni do alba Jen tak 🙂 to už je let, co jsem tohle plichtila 😀
A díky moc za princezny, jdu na ně mrknout 😵

eli77
5. okt 2007

Jeeeej ty mas vysity ten isty obraz? 🙂 Je krasny! Robila si ho na bielu s ciernou?

slonik
5. okt 2007

ano, černou perlovskou na bílou. Když jsem začínala, tak jsem si to špatně rozpočítala, tak k tomu mám ještě polštářek 😀 (fotku přihodím)

eli77
5. okt 2007

no nadhera...fakt ten vankusik je pekny...sikulka...🙂

slonik
5. okt 2007

dík eli, tak jdu spinkat, až se vrátíme, tak se k Vám přidám... bože, další závislost - nejdřív vyšívání, pak beremese, potom MK a teď křížková výšivka na MK 😀

schnek
5. okt 2007

Ahojky 🙂
neva, když se k vám připojím? taky ráda vyšívám 🙂

julova
5. okt 2007

ja som prave objavila veeeeelku zasobu panamy na vysivanie 😀...sa vytesujem 😵 ...asi ju uz mam nejaky ten rok...takze uz som si urobila nejake predlohy...uz len bavlnky nakupit a ide sa na vec 😀

ahoj shnek 🙂

eli77
5. okt 2007

ahojky schnek vitaj v klube zavislacok🙂
julova a uz vies co budes vysivat? Ja prave dokoncujem obrazok a dalej neviem...mam tolko predloh ze neviem ktore skor...som totalne bezradna 😖