• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

7. novembra 2016 
julova, boli tam aj také mamičky čo mali silu sa aj našminkovať :wink: ja som na také niečo ani nepomyslela, či nechceš traumatizovať dieťa? :grinning: :grinning: :grinning:
hlavne si zbaľ WC papier = základ výbavy :wink:
10. dec 2007 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni - ten mam...to sme mali aj v zozname veci do porodky :grinning:....a uvidim..mozno nejaku farbicku vezmem, keby sa navstevy chceli fotit, tak nch sa po case tych fotiek nezlaknem :grinning: :grinning:
10. dec 2007 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka dupinka :slight_smile: . na ten druhy link si este posvietim, lebo na prvy pohlad som tam nic vhodne nevidela a ten Bethoven je sice fajn, ale pre moju Lasku sa velmi nehodi, chcelo by to nieco jednoduchsie, take mile...
10. dec 2007 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, musím ísť osprchovať deti atd.papa :grinning:
10. dec 2007 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,
chcem sa veeeľmi pekne poďakovať, že sme ma "nainfikovali".
Konečne som sa dostala, takmer po dvoch rokoch, k mojej obľúbenej výšivke, dokončila som si začatého šaša a teraz som sa pustila do jarného zajačika.
Dúfam, že nebude zasa ďalšíe dva roky čakať na dokončenie :grinning:
julova ahoj, som rada, že Ťa tu vidím, booože veď je to len nedávno čo si v snažilkách oznamovala, že si tehu a už máš 38 tt :astonished: , ten čas ale letí
10. dec 2007 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jerry....neverím kde sme sa to my stretli...čaves moja...ako?
10. dec 2007 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerry - ani nevrav....este tot vcera som hladala pod dennym svetlom druhu / na teste..a hen :grinning: :grinning: ...ale aj Tebe to pekne ubieha :wink:...a co Lucinka...uz chape, ze bude mat surodenca? :wink:

chrusticek...posli mi tvoju mail. adresu...nieco mam stiahnute, tak Ti poslem na mail...linky sem neviem dat :wink:
10. dec 2007 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj snoopy, ako sa máš, ako cesta na východ? Zas sa vám tu trochu vterknem :sweat_smile:
10. dec 2007 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Apropo...uz mame BA SPZ-ky :wink:...mia a ako Vy? Vybaveny prepis? :slight_smile:
10. dec 2007 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaves miva,

ale celkom sa dalo...hrozná hmla od Rožňavy bola aj tam keď sme šli a aj včera naspäť...otras...ty ako? auto prepísané? a ako u Dr? všetko OK?
10. dec 2007 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj snoopy :slight_smile:

možno mi neuveríš ale sem tam si na teba spomeniem, že ako sa máš a tak ako sa Ti darí a tak...... raz som sem už nakukla a videla som ťa tu, už viackrát som chcela napísať, ale pri tom mojom zlatíčku je to dosť ťažké.
Ja občas kuknem na februárovky, som si myslela, že tam budeš a teba nikde :grinning:
Ako znášať tehulkovanie?
Ja som sa už od leta chystala vrátiť k vyšívaniu, strááášne rada vyšívam už takmer 20 rokov, až táto téma ma dokonale nakopla, vďaka baby :grinning:
10. dec 2007 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno, ráno som odbehla k doktorke na WC, lebo políciu majú hneď za rohom, a stretla som snoopy, pokecali sme a doki ma chcela zobrať hneď dovnútra, a ja že - nie nie, musím ísť prepisovať auto :grinning:
Aj nám dali celkom peknú značku, dve rovnaké čísla pri sebe, a ešte aj sedmičky :slight_smile:
O ôsmej som bola vybavená, ale bola som tam 6.20. A ty ako?
10. dec 2007 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrustik, ja mam husle s kvietkami akoby na nich polozenymi. ale ked som videla linky predomnou, tak neviem ci by Ta aj zaujimali... :frowning2:
10. dec 2007 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snoopy dakujem! :slight_smile: uz mam z coho vybrat, len sa rozhodnut..ked bude vysite a podari sa :wink: , odfotim
10. dec 2007 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miruschka, nevadi, mozes poslat :slight_smile: . ked nie teraz, tak v buducnosti sa mozno zide :wink:
10. dec 2007 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova ja Ti ani neviem ako to chápe dvojročné dieťa, snažím sa jej to vysvetliť, hladká mi bruško a cíti kopkanie, vie aj povedať že v brušku bábika kopká ale ako si to v tej maličkej hlavičke uprace by som aj ja rada vedela.
Ukazujem jej aj obrázky bábetiek v brušku a že ona bola tam tiež, zo začiatku vravela, že nie, teraz už povie, že aj ona tam bola . SAma som veľmi zvedavá ako to bude ked budeme mať bábätko doma.
10. dec 2007 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miva - No dnes bol moj manzelik...prisiel tam asi o 7:00 a teiz by bola asi o pol 9 vybaveny, keby ho polis neotocil, ze nestaci len zaplkateny sek zakon. poistenia ale cela zmluva...tak zbehol do nedalekej pobocky Kooperativy, tetula si ho nasla v PC a vytlacila mu to a to polisovi stacilo :grinning:...len si Peto musel vziat novu casenku :angry: ...tak ale o 10:00 uz bol doma :slight_smile:...sme sa obaja bali, ze to bude horsie...ale ja som spinkala doma :sweat_smile: :grinning: ...a aj my mame jednu 7-cku :grinning:...mame 687 :wink:
10. dec 2007 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky musim ist, ale velmi ste mi pomohli. vrela vdaka! vsetkym prajem krasny vecer a veeela krizikov :slight_smile:
10. dec 2007 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrusticek - rado sa stalo :wink:...tak poslem mailik...a este k nam zavitaj :slight_smile:
10. dec 2007 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem kúpať moje čudo malé a uspávať, tak zatiaľ dokrížikovania :grinning:
10. dec 2007 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerry...veru aj ja si spomeniem...no teraz sa už mám(e) dobre...odgrckali sme si svoje a teraz pomaly naberáme kilogram za kilogramom :grinning: síce som sa asi pred 3 -4 týždňami začala otvárať :confused: , ale Dr na nechala na týždeň na PN-ke a všetko sa vrátilo do normálu....teraz sa cítim super, len mám niekedy pocit, že ma roztrhne...ťahá ma kožka....natieram o 106 aby som náhodou nepukla ...do februároviek chodím veeeľmi máličko....v podstate na MK už nechodím tak často ako kedysi...ešte makám v práci a 16.01. nastupujem na MD :grinning:
10. dec 2007 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerry - tak vesele clapkanie :slight_smile:....a zavitaj k nam castejsie..uvidis ako Ta preinfikujeme krizikom-kraazom :grinning: :grinning: :wink:
10. dec 2007 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je pekné, my máme 377 :slight_smile:

Ja som tie doklady niesla vo veľkej igelitke, všetky, ktoré len k autu mám, aby im náhodou tiež niečo nechýbalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bola som s mamou, drahý pracoval, mama mi stála v rade a ja som obhliadla auto s policajtom, a potom som len počkala desať minútiek na tabuľky :slight_smile: Ale ešte nemám nové kartičky na emisnú kontrolu a technickú kontrolu a nahlásené do poisťovne nové EVČ, zas pol dňa vybavovačiek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Inak snoopy mám dnes takú súkromnú novinku, boli sme na 3D a budem mať dievčatko :grinning: Presne ako sme čakali :grinning:
10. dec 2007 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super zmanazovane si to mala :wink: :grinning:....no este tu poistovnu musime aj my...ale to hadam zajtra zmakneme :wink:

a blahozelam k dievcatku :grinning: :wink:
10. dec 2007 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééééj miva....ozaj, dnes bolo 3D....tak super gratulujem :grinning: my ideme vo štvrtok k Szedélmymu, tak dúfam, že sa malé ukáže
10. dec 2007 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :slight_smile: , tak sme konecne doma a maly uz isiel aj spinkat. Bol strasne unaveny.
Vitam nove baby :slight_smile:
10. dec 2007 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak mi povedzete úprimne...kde ja môžem kúpiť takéto látky na vyšívanie???? no kde...no nikde
http://picasaweb.google.com/mariangelatavares/RICO90/photo#5084619988735304962
10. dec 2007 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak skus napisat mariangele :zipper_mouth: :wink:
10. dec 2007 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok