• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

7. novembra 2016 
Ozaj, uz mam doma aj sloniky a tigre! a kupila som aj plastovku. Stiahla som si krasnych vianocnych medvedikov, no vytlacene je to rozmazane, tak si na to netrufam. :angry:
10. dec 2007 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja somdala triasť MM a triasol až kým som nepovedala, že stačí :grinning: :grinning: čakala som kým to prestane hrkať :grinning:
10. dec 2007 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni - no moj to triasol este ked som chodila do prace a on mal volno...takze asi zatrasie zasa on a ja budem rovnako ako Ty menežovat :grinning:...nech si malu pred terminom nevytrasiem :zipper_mouth: :grinning:
10. dec 2007 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasné, ešte ju vytrasieš von a ani si na tej torte nepochutíš :grinning:
baule, idem pozerať susedov, tak papa :slight_smile:
10. dec 2007 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O akej torte hovorite???
10. dec 2007 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. dec 2007 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz prcham :zipper_mouth:

kym sa da, tak idem vysivat :wink:

pekny vecer zienky :slight_smile:

papa
10. dec 2007 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kto my pomoze najst dajaku dobru stranku kde sa daju stahovat pekne krizikove obrazky velmi pekne vam dakujem :slight_smile:
10. dec 2007 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko prajem :slight_smile:
sneh, odpísala som ti na IP :wink: a samozrejme vitaj medzi nami závislými :grinning:
11. dec 2007 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Cau Moni, dotatocne chvalim ten tvoj obrovansky strom :dizzy_face: Som netusila, ze je to az tak velke :slight_smile:
11. dec 2007 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj whizzy, ako sa máš a dakujem :slight_smile: ked som ho išla vyšívať, ani ja som nemala predstavu aké to bude veľké, až keť som si naznačila mriežku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ako pokračuješ ty s vyšívaním?
11. dec 2007 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :slight_smile: ,
11. dec 2007 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam sa celkom fajn, dnes mi je nejak blbo, tak tu len tak sedim a civim na monitor :confounded:
S vysivanim som si vcera musela dat pauzu, nejak som na to nemala nervy, robim plastoveho snehuliaka a tazko sa mi tam picha ihla. Ale kosatce mam dokoncene, kupim im nejaky ramik, vyzeraju moc dobre :slight_smile:
Skrobis to pred ramovanim? -normalnym skrobom, alebo tym sprejom, co na livingu spominaju?
11. dec 2007 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zavislacky!
Whizzy dakujem!!! Pises- kupim ramik. Budes si ti ramovat sama?
11. dec 2007 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky :grinning:
whizzy, škrobím klasickým škrobom a potom vyžehlí z druhej strany.
11. dec 2007 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, no mam taku naivnu predstavu, ze kupim niekde v ikei ramik a jednoducho to tam dam. Nikdy som to nerobila, tak mozno to skonci u nejakeho odbornika :sweat_smile:
11. dec 2007 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vesi, kolko ma ten strom cm? MOje obrazky maju byt 18x55. lenze plus pasparta a ram ... bojim ze to bude tiez dost velke! :grinning:
11. dec 2007 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To fakt neni len tak s ramovanim? :confused:
11. dec 2007 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
whizzy, nemam s tym skusenosti, ale baby na livingu si to aj same ramuju, tak som chcela ziskat aj od teba rady. :wink:
11. dec 2007 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha :slight_smile: Tak ja sa na to teda dam a odskusam :wink:
11. dec 2007 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako sa mate?
11. dec 2007 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, má to 110X32 cm. ja to dávam rámovať bez pasparty.
whizzy, ja som skúšala sama rámovať, ale vzdala som to :stuck_out_tongue_closed_eyes: treba to poriadne ponaťahovať atd. ale časom sa mi to uvoľnilo :angry: a to viem v podstate ako sa rámuje, lebo môj ujo má ramárstvo, tak som to tam videla. no ja som na takéto veci ľavá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. dec 2007 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Miska!
baby, sledujete ake eroticke temy sa otvaraju? ale este som necitala. hambim sa. :pensive:
11. dec 2007 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj miška :slight_smile:
zuzi, práve som sa na to pozerala, ale sa to tu zvrháva, kam si my hrabeme s našou závislosťou :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2007 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,,,,Zuzi ja som sledovala vcera...teda len tie temy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ja sa chstam dat zaramovat postavicky z macka pu, tak som zvedava a pomozem sa spytat pasparta?
no vesi, nepotesila si ma :zipper_mouth:
A kolko si ramari za to pytaju okrem materialu?
11. dec 2007 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sak to vsetky tie temy otvara stale ta ista baba :sweat_smile: :sweat_smile:
11. dec 2007 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lucka, ešte si malú nepresvedčila? :grinning:
whizzy, to záleží od rámu a v Blave rámujú aj v Baumaxe, myslím, že to tam nie je také drahé ako u malého súkromníka...ale môžeš skúsiť aj sama, možno si na to šikovnica :wink: :grinning:
11. dec 2007 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vesi uz som jej aj hovorila ze v nedelu xem pozerat finale superstar a nist :rolling_eyes:
11. dec 2007 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok