• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

23. septembra 2017 
nieeeeee, prave tomu sa chcem vyhnut :grinning:
11. dec 2007 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi a aky velky okraj nechavas ako rezervu? Myslis ze staci nejakych 5 cm?
11. dec 2007 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2007 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo by stačiť miška, ale ja pre istotu nechávam aj 10cm, ked to vyperieš, tak stratíš pár nitiek a aj pri vyšívaní...
11. dec 2007 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hadam to bude vediet dobre zaramovat :sweat_smile:
11. dec 2007 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné miška ramár je profík :grinning:
11. dec 2007 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hadam to dopadne dobre :slight_smile:
A uz mas pokupene darceky?
11. dec 2007 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som teraz zirafy obsivala, lebo je to velke a bala som sa aby potom ostalo dost latky po stranach. ale mensie neobsivam. :wink:
11. dec 2007 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už mám, toho psa som nakoniec nekúpila, lebo malá sa ho v obchode bála :stuck_out_tongue_closed_eyes: ačo ty, už máš?
11. dec 2007 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, to chápem, keby sa mi taká sada za dosť peňazí posr...tak ma porazí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
11. dec 2007 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - jake zirafky????????????????????????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. dec 2007 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zirafka :grinning: krásne žirafky :wink:
11. dec 2007 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obrazek - obrazek - obrazeeeeeeeek
11. dec 2007 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!
11. dec 2007 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, a to tieto dve boli este drahsie! stali 1130 sk jedna! ked k tomu priratam ram, tak budeme mat pekne drahe obrazy! :wink: :grinning:
No ale, urcite tak skoro nebudem nic kupovat. Len dufam, ze snad cez sviatky sa mi podari urobit chalanom peknu fotku, vhodnu na vysivanie. :angry:
11. dec 2007 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, mam uz pomaly vse co som chcela. Maly dostane auticko jedno vacsie a lego DUPLO a nejake drobne hracky a oblecko, ktore potrebuje.
11. dec 2007 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, viem, ze to sem nepatri, ale co ste kupili manzelom? moj by potreboval zaodiet, ale to mu sama nekupim, a moze to pockat na novoorcne vypredaje.. No a holiaci strojcek neviem aky :unamused: Dajte typ. je to sice tazke, kazdy chlap je iny, ale pomoze mi to..
Ahoj dupinka :slight_smile: ,
ahoj dupi :slight_smile:
zuzi, to je jasné a niektorí ľudia nevedia pochopiť, že do vyšívania vrážam toľko peňazí, napr, nite na ten strom ma stáli okolo 1000,- sk a na to dievča skoro 600,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale mňa to baví a mám z toho radosť a nezabíjam čas nudou, mne je deň krátky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
zuzi, tie obrazy budú nádherné, stojí to za tie prachy :wink: :grinning:
11. dec 2007 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupi, MM si sám vybral oblečenie a to som hned zhabala a zabalila :grinning: nechcem kupovať zbytočnosti, tak to robíme takto. my sa teraz už skôr tešíme na reakcie detí ako na naše dary :slight_smile: v podstate si niečo dávame pod stromček kvôli deťom, aby videli, že všetci dostanú dary...
11. dec 2007 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, vzdy je to lepsie ako sa chodit opijat no nie, takto ti to aspon ostane a mas to niekde v byte :slight_smile:
11. dec 2007 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak miška a ja som taká strelená, že ked mám novú výšivku hotovú, tak ju vycapím na kreslo a chodím sa kochať :sweat_smile:
11. dec 2007 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez tie peniaze nelutujem (sice ano, ale fakt len mikrosekundu) sak si to nekupujeme kazdy tyzden. A ta radost z toho :grinning:
11. dec 2007 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, to aj my, nechceme nic drahe pod stromcek, ale nejake prekvapko aby bolo...
11. dec 2007 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krasny zirafky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dec 2007 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tento tyden pauzu... ocicka porad nejsou spraveny...
11. dec 2007 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi: waw!!
11. dec 2007 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupi, to mi je jasné, ale vy môžete aj niečo drahé alebo spoločný drahší dar, ešte nemáte detičky, tak treba spraviť radosť sebe :wink:
whizzy :grinning: :grinning:
zuzi, je to fakt nádherné a ja tiež dúfam, že sa mi podarí urobiť cez vianoce vhodnú fotku detí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2007 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
funguje ten link? lebo ja mam s nimi vzdy problemy. :grinning:
my si tiez s muzom nerobime prekvapka. moj chodi v podstate stale v zelenom, takze nejake oblecenie u nas nepripada do uvahy. teraz mam pre neho len dva antiperspiranty! tiez veru neviem co mu tam este dam! :angry: :grinning:
11. dec 2007 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok