• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

ten môj ani nečíta knihy, že by som mu nejakú kúpila, zato ja čítam aj za neho, je to tiež strašne drahý koníček :angry:
zuzi, link funguje
11. dec 2007 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa este hrame na prekvapka. Len minuly rok mu to nevyslo, blbo schoval darcek, tak som si ho nechtiac nasla :frowning2: :grinning:
11. dec 2007 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ten moj bude mat pod stromcekom organizer na naradie a nejake male naradie a mozno vrtacku, ale tu sme chceli kupit uz davno, lebo tu co mame je na h...o, tak si ju vyberie sam ak nieco usetrime :sweat_smile:
11. dec 2007 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
whizzy, my sa málokedy zhodneme vo vkuse :stuck_out_tongue_closed_eyes: preto je to bez prekvapka a ja som sa tento rok rozšupla a objednala som si knihy :grinning:
miška vrtačka by sa zišla aj nám, bude treba vešať obtazy :grinning:
11. dec 2007 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a co kupujete pre svokrovcov?
11. dec 2007 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ten moj je tiez cele dni v zelenom,.. ale nieco by sa mu zislo. No chceli sme si lupit spolocny darcek - domacu pekaren chleba, ale on nastolil na tom, ze ma od leta pre mna vytypovany darcek, tak ze si dame darcek navzajom. No a to pri pri chlapovi ako on dost velky problem..
11. dec 2007 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška, nič bývajú 500 km od nás :grinning:
11. dec 2007 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, dame vam tu nasu? :grinning: :grinning: :grinning: . Nie je az taka zla, len ma slabsi vykon
11. dec 2007 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupinka a co robi?
svokrovci tento rok dostanu kozmetiku, lebo som nemala ziaden napad! :grinning:
11. dec 2007 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre na chvilku vas opustam idem si poplakat :cry: nad cibulou :unamused:
Dupi, ja som mojmu kupila sadu kniziek, a uz 2 tydzdne ho natahujem, ze je to pekaren chleba :grinning: Je chudak z toho nestastny, ze on nechce spotrebic :grinning: Ale chcel by ju :slight_smile:
miška :grinning: :grinning: :grinning: dakujem, neprosím. tá moja je fajn, možno práve preto, že sa vidíme raz za pár rokov :grinning: :grinning: ale nie, zatiaľ sa vždy postavila na moju stranu, občas ma skôr vytáča svokor :grinning:
11. dec 2007 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, moj manzelik je profesionalny vojak...(my sme obaja "zeleni") A ako som pochopila, aj tvoj ma blizko k uniforme. :wink:
11. dec 2007 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
whizzy, ty sa ale nezdáš :grinning: :grinning: :grinning: aspoň bude mať pri stromčeku väčšiu radosť :grinning:
11. dec 2007 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hadam ano, uz dlho ich chcel, ale vzdy som ho presvedcila, ze je to blbost dat tolko penazi za knihy :grinning:
11. dec 2007 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
whizzy :grinning: :grinning:
miška mne dnes varí obed mama. ja som dala materiál a ona varí :grinning: :grinning:
11. dec 2007 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem, ze by manzelik chcel potreby pre domaceho kutiyla, ale toto je dost nakladna vec, ked uz chcem poriadne, a nezda sa mi to dost osobne, kedze je to pre rodinu (aj ja to vyuzivam) :unamused:
11. dec 2007 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne vari obed teta kucharka, idem ochutant co to dnes vytvorila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2007 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru chut :slight_smile:
11. dec 2007 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež idem, papa :wink:
11. dec 2007 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú chuť všetkým :grinning:
11. dec 2007 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupi, ma, ale robi u vojenskych lesov! :grinning: poluje, tak som obcas cerpala napady ako nozik ... teraz som sa ho pytala co mumam kupit, tak mi povedal - pusku!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: srandista!!! :grinning: :grinning: :grinning:
ty si vojacka?
11. dec 2007 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som colnicka - teda pravnicka v colnej sprave :wink:
11. dec 2007 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajaaaj, to Lanarte jste mi ani nemely ukazovat... to zase bude penez... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Momentalne jsem se zamilovala do tech miniaturek se zviratkama :slight_smile:
11. dec 2007 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupinka, ked budeme potrebovat pravnicku radu, mame sa hlasit u teba? :wink: :wink: :dizzy_face:
zirafka, no veru, ale ma uzasne obrazky! a nemusis nic zhanat. vsetko mas pekne co potrebujes! :wink:
11. dec 2007 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi: kludne! :wink:
11. dec 2007 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som sa vyplakala a dufam ze to bude rychlo hotove, lebo uz som hladna :slight_smile:
11. dec 2007 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, ste tu nikto? :confused:
11. dec 2007 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lenka, ako sa máš?
11. dec 2007 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vesi, mam sa fajn, krizikujem o dusu... uz ma boli chrbat, na oci nevidim, ale inac v pohode... :grinning: a ty ako?
11. dec 2007 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok