• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

23. septembra 2017 
ten môj ani nečíta knihy, že by som mu nejakú kúpila, zato ja čítam aj za neho, je to tiež strašne drahý koníček :angry:
zuzi, link funguje
11. dec 2007 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa este hrame na prekvapka. Len minuly rok mu to nevyslo, blbo schoval darcek, tak som si ho nechtiac nasla :frowning2: :grinning:
11. dec 2007 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ten moj bude mat pod stromcekom organizer na naradie a nejake male naradie a mozno vrtacku, ale tu sme chceli kupit uz davno, lebo tu co mame je na h...o, tak si ju vyberie sam ak nieco usetrime :sweat_smile:
11. dec 2007 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
whizzy, my sa málokedy zhodneme vo vkuse :stuck_out_tongue_closed_eyes: preto je to bez prekvapka a ja som sa tento rok rozšupla a objednala som si knihy :grinning:
miška vrtačka by sa zišla aj nám, bude treba vešať obtazy :grinning:
11. dec 2007 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a co kupujete pre svokrovcov?
11. dec 2007 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ten moj je tiez cele dni v zelenom,.. ale nieco by sa mu zislo. No chceli sme si lupit spolocny darcek - domacu pekaren chleba, ale on nastolil na tom, ze ma od leta pre mna vytypovany darcek, tak ze si dame darcek navzajom. No a to pri pri chlapovi ako on dost velky problem..
11. dec 2007 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška, nič bývajú 500 km od nás :grinning:
11. dec 2007 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, dame vam tu nasu? :grinning: :grinning: :grinning: . Nie je az taka zla, len ma slabsi vykon
11. dec 2007 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupinka a co robi?
svokrovci tento rok dostanu kozmetiku, lebo som nemala ziaden napad! :grinning:
11. dec 2007 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre na chvilku vas opustam idem si poplakat :cry: nad cibulou :unamused:
Dupi, ja som mojmu kupila sadu kniziek, a uz 2 tydzdne ho natahujem, ze je to pekaren chleba :grinning: Je chudak z toho nestastny, ze on nechce spotrebic :grinning: Ale chcel by ju :slight_smile:
miška :grinning: :grinning: :grinning: dakujem, neprosím. tá moja je fajn, možno práve preto, že sa vidíme raz za pár rokov :grinning: :grinning: ale nie, zatiaľ sa vždy postavila na moju stranu, občas ma skôr vytáča svokor :grinning:
11. dec 2007 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, moj manzelik je profesionalny vojak...(my sme obaja "zeleni") A ako som pochopila, aj tvoj ma blizko k uniforme. :wink:
11. dec 2007 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
whizzy, ty sa ale nezdáš :grinning: :grinning: :grinning: aspoň bude mať pri stromčeku väčšiu radosť :grinning:
11. dec 2007 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hadam ano, uz dlho ich chcel, ale vzdy som ho presvedcila, ze je to blbost dat tolko penazi za knihy :grinning:
11. dec 2007 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
whizzy :grinning: :grinning:
miška mne dnes varí obed mama. ja som dala materiál a ona varí :grinning: :grinning:
11. dec 2007 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem, ze by manzelik chcel potreby pre domaceho kutiyla, ale toto je dost nakladna vec, ked uz chcem poriadne, a nezda sa mi to dost osobne, kedze je to pre rodinu (aj ja to vyuzivam) :unamused:
11. dec 2007 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne vari obed teta kucharka, idem ochutant co to dnes vytvorila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2007 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru chut :slight_smile:
11. dec 2007 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež idem, papa :wink:
11. dec 2007 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú chuť všetkým :grinning:
11. dec 2007 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupi, ma, ale robi u vojenskych lesov! :grinning: poluje, tak som obcas cerpala napady ako nozik ... teraz som sa ho pytala co mumam kupit, tak mi povedal - pusku!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: srandista!!! :grinning: :grinning: :grinning:
ty si vojacka?
11. dec 2007 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som colnicka - teda pravnicka v colnej sprave :wink:
11. dec 2007 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajaaaj, to Lanarte jste mi ani nemely ukazovat... to zase bude penez... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Momentalne jsem se zamilovala do tech miniaturek se zviratkama :slight_smile:
11. dec 2007 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupinka, ked budeme potrebovat pravnicku radu, mame sa hlasit u teba? :wink: :wink: :dizzy_face:
zirafka, no veru, ale ma uzasne obrazky! a nemusis nic zhanat. vsetko mas pekne co potrebujes! :wink:
11. dec 2007 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi: kludne! :wink:
11. dec 2007 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som sa vyplakala a dufam ze to bude rychlo hotove, lebo uz som hladna :slight_smile:
11. dec 2007 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, ste tu nikto? :confused:
11. dec 2007 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lenka, ako sa máš?
11. dec 2007 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vesi, mam sa fajn, krizikujem o dusu... uz ma boli chrbat, na oci nevidim, ale inac v pohode... :grinning: a ty ako?
11. dec 2007 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok