Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
11. dec 2007

ten môj ani nečíta knihy, že by som mu nejakú kúpila, zato ja čítam aj za neho, je to tiež strašne drahý koníček 😠
zuzi, link funguje

whizzy
11. dec 2007

my sa este hrame na prekvapka. Len minuly rok mu to nevyslo, blbo schoval darcek, tak som si ho nechtiac nasla ☹ 😀

michalag
11. dec 2007

tak ten moj bude mat pod stromcekom organizer na naradie a nejake male naradie a mozno vrtacku, ale tu sme chceli kupit uz davno, lebo tu co mame je na h...o, tak si ju vyberie sam ak nieco usetrime 😅

vesi
11. dec 2007

whizzy, my sa málokedy zhodneme vo vkuse 😝 preto je to bez prekvapka a ja som sa tento rok rozšupla a objednala som si knihy 😀
miška vrtačka by sa zišla aj nám, bude treba vešať obtazy 😀

michalag
11. dec 2007

baby a co kupujete pre svokrovcov?

dupinka
11. dec 2007

no, ten moj je tiez cele dni v zelenom,.. ale nieco by sa mu zislo. No chceli sme si lupit spolocny darcek - domacu pekaren chleba, ale on nastolil na tom, ze ma od leta pre mna vytypovany darcek, tak ze si dame darcek navzajom. No a to pri pri chlapovi ako on dost velky problem..

vesi
11. dec 2007

miška, nič bývajú 500 km od nás 😀

michalag
11. dec 2007

vesi, dame vam tu nasu? 😀 😀 😀 . Nie je az taka zla, len ma slabsi vykon

zuzi76
11. dec 2007

dupinka a co robi?
svokrovci tento rok dostanu kozmetiku, lebo som nemala ziaden napad! 😀

michalag
11. dec 2007

dobre na chvilku vas opustam idem si poplakat 😢 nad cibulou 😒

whizzy
11. dec 2007

Dupi, ja som mojmu kupila sadu kniziek, a uz 2 tydzdne ho natahujem, ze je to pekaren chleba 😀 Je chudak z toho nestastny, ze on nechce spotrebic 😀 Ale chcel by ju 🙂

vesi
11. dec 2007

miška 😀 😀 😀 dakujem, neprosím. tá moja je fajn, možno práve preto, že sa vidíme raz za pár rokov 😀 😀 ale nie, zatiaľ sa vždy postavila na moju stranu, občas ma skôr vytáča svokor 😀

dupinka
11. dec 2007

zuzi, moj manzelik je profesionalny vojak...(my sme obaja "zeleni") A ako som pochopila, aj tvoj ma blizko k uniforme. 😉

vesi
11. dec 2007

whizzy, ty sa ale nezdáš 😀 😀 😀 aspoň bude mať pri stromčeku väčšiu radosť 😀

whizzy
11. dec 2007

to hadam ano, uz dlho ich chcel, ale vzdy som ho presvedcila, ze je to blbost dat tolko penazi za knihy 😀

vesi
11. dec 2007

whizzy 😀 😀
miška mne dnes varí obed mama. ja som dala materiál a ona varí 😀 😀

dupinka
11. dec 2007

viem, ze by manzelik chcel potreby pre domaceho kutiyla, ale toto je dost nakladna vec, ked uz chcem poriadne, a nezda sa mi to dost osobne, kedze je to pre rodinu (aj ja to vyuzivam) 😒

whizzy
11. dec 2007

a mne vari obed teta kucharka, idem ochutant co to dnes vytvorila 😝

whizzy
11. dec 2007

bru chut 🙂

vesi
11. dec 2007

ja tiež idem, papa 😉

vesi
11. dec 2007

dobrú chuť všetkým 😀

zuzi76
11. dec 2007

dupi, ma, ale robi u vojenskych lesov! 😀 poluje, tak som obcas cerpala napady ako nozik ... teraz som sa ho pytala co mumam kupit, tak mi povedal - pusku!!! 😝 srandista!!! 😀 😀 😀
ty si vojacka?

dupinka
11. dec 2007

ja som colnicka - teda pravnicka v colnej sprave 😉

zirafka105
11. dec 2007

Ajaaaj, to Lanarte jste mi ani nemely ukazovat... to zase bude penez... 😅 😅 😅 Momentalne jsem se zamilovala do tech miniaturek se zviratkama 🙂

zuzi76
11. dec 2007

dupinka, ked budeme potrebovat pravnicku radu, mame sa hlasit u teba? 😉 😉 😵
zirafka, no veru, ale ma uzasne obrazky! a nemusis nic zhanat. vsetko mas pekne co potrebujes! 😉

dupinka
11. dec 2007

zuzi: kludne! 😉

michalag
11. dec 2007

tak uz som sa vyplakala a dufam ze to bude rychlo hotove, lebo uz som hladna 🙂

lenkalienka4
11. dec 2007

halooo, ste tu nikto? 😕

vesi
11. dec 2007

ahoj lenka, ako sa máš?

lenkalienka4
11. dec 2007

ahoj vesi, mam sa fajn, krizikujem o dusu... uz ma boli chrbat, na oci nevidim, ale inac v pohode... 😀 a ty ako?