• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

24. októbra 2017 
díky za uvítání :slight_smile:
5. okt 2007 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli - no slenka mi poslala super program PC Stitch a uz som si urobila tri fotky ako predlohy :grinning:...jednu svoju svadobnu urobim pre manzelika, potom som si urobila take rozkosne babatko (foto z netu) a este mam pripravenu foto Depeche Mode :grinning:....a este si musim prekreslit tu Garfieldovu abecedu, co sem dala link vesi a vysijem pre nasu Terzku meno na postielku :wink:...no a u mna jednoznacne vyhravaju mačky, a tiez su tu na ne linky...takze, ja mam jasno :slight_smile:

takze teraz si napisem zoznam bavlniek, co potrebujem na tie fotky a cez vikend dufam nakupim...no a pustim sa uz aspon do zaciatku niektoreho z nich :slight_smile:
6. okt 2007 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, julova, posles mi prosim nejaky link na ten program, je to velke??? da sa to aj stiahnut? :dizzy_face:
6. okt 2007 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julova...aj mne please posli nazov toho programu,pokusim sa to stiahnut :wink:
6. okt 2007 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
da sa to stiahnut...ale vraj sa v tom stiahnutom freeware nedaju tie predlohy ukladat...takze mi slenka poslala napaleny ten program...moment najdem link na stihanutie...ma to tusim 15,6 MB :slight_smile:...
6. okt 2007 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.pcstitch.com/Download/SwDL.aspx?SID=77

tu je download na program PC Stitch...ale ako slenka pisala o par stran dozadu, nedaju sa predlohy ani ulozit a vraj ani vytlacit...
6. okt 2007 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale hadam sa niekomu sikovnemu podari ho cracknut na celu verziu a mozete vysiiivat do bezvedomia a ukladat a vytlacat :slight_smile:...alebo ak to slenke nebude vadit, co myslim ze nie, nech sa rozsiruju davy zavislacok-vysivaciek :grinning: - napalim a poslem Vam :slight_smile:
6. okt 2007 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeem :slight_smile: :dizzy_face: ja by som potrebovala hlavne male pismenka... :sweat_smile:
6. okt 2007 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihan - male pismenka? tu je aj link na nejake predlohy-abecedy, ale tie si budes musiet pracne potom prekreslit na papier stvorcekovy :slight_smile:...

http://picasaweb.google.com/dilaila2022/ABC

ten PC Stitch je vyslovene na robenie predloh z fotiek asi najskor...ved uvidis :wink:
6. okt 2007 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova, na to sa tiez chystam, ale neskor, teraz nie je cas... dakujem za tie pismenka, pomohla si mi :dizzy_face:
6. okt 2007 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super :slight_smile:...som rada :slight_smile:..hlavne nech uz mate po rekonstrukcii, potom sup fazulku do bruska a na MD sa mozes pustit do krizikovania :grinning: :wink:
6. okt 2007 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova, no ved to, sa to natahuje, mimi asi nechce ist do staveniska, caka si na novu postel aj gauc :grinning: a potom sa pustim do krizikov, hlavne ze uz v maji som si kupila panamu :sweat_smile:
6. okt 2007 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihan - panama sa nepokazi a popravde - mimi ma pravdu :grinning:...mne osobne by sa tiez do staveniska nechcelo :wink: :grinning:
6. okt 2007 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa chceli stahovat uz o dva tyzdne, ale neda sa... :angry: takze do staveniska nepride, len ma chce asi setrit, ked budem drhnut podlahy a okna :grinning: asi naozaj caka kedy si sadnem k tomu vysivaniu :dizzy_face: :grinning:
6. okt 2007 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ej veru - prespekulovana je ta vasa fazulka :grinning: :grinning:
6. okt 2007 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
co hlavně vyšíváte? pro prcky nebo ubrusy, ... nebo i větší věci jako obrazy a tak?
6. okt 2007 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucilka, dakujem :slight_smile:
vesi, tešim, tešim :grinning: :grinning:
6. okt 2007 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schnek...ja vysivam hlavne obrazy...aj pre krpcov ale teraz uz hlavne take vseobecne...nieco do kuchyne dokoncujem prave teraz...a chcem nieco aj na chodbu a do obyvky...na obrusy si zatial netrufam, kedze zadnu stranu neviem pekne robit...a potom by ma to len mrzelo, ze to nie je pekne...
6. okt 2007 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli, a co zkusit takový ty hotový, jenom s pruhem na vyšívání? je fakt, že nejsou nejlevnější, ale zase s tím nemáš žádnou práci :slight_smile:
jinak já dělám většinou menší věci, ale taky mám rozdělaný jeden obraz. Jenom na to nemám skoro vůbec čas
6. okt 2007 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby :grinning:
schnek ja vyšívam obrazy - kuk:
vesi1910.multiply.com/photos

matar, pripravené v obálke, v pondelok to poletí k tebe :grinning:
6. okt 2007 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, to je nááááádhera :slight_smile:
na takový já vůbec nemám čas :unamused:
6. okt 2007 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, ale niektoré nie sú také zložité ako vyzerajú :grinning: a toho času nie je veľa ani u mňa, kedysi som vyšívala oveľa rýchlejšie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. okt 2007 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo, když já mám mrně a školu a milion dalších věcí, tak teď nemám čas téměř žádný :unamused: jen tak na nějakou maličkost :slight_smile:
6. okt 2007 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schnek na aku skolu chodis? Ja si pri malej teraz trufnem akurat tak na autoskolu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. okt 2007 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Vesi...tie obrazky mas fakt brutalne nadherne...kam ich potom davas? Mas ich v byte, alebo ich darujes v rodine?
6. okt 2007 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dělám Vysokou školu Karlovy Vary, obor právo v podnikání. Mám poslední rok :slight_smile:
6. okt 2007 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiha..tak klobuk dole.. :slight_smile: :wink:
6. okt 2007 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli, dakujem, mám ich povešané v byte, nedarujem ani jeden, mne by sa to potom nechcelo vyšívať, v tomto som sebec :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja sa vždy teším, že si to zavesím na vopred vybrané miesto v byte a to ma poháňa, aby som rýchlo vyšívala..okrem toho, moja mama aj svokra tiež vyšívajú :grinning:
6. okt 2007 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova - kludne program rozmnozuj ako sa ti paci :slight_smile: Mna ste tiez riadne nazhavili na vysivanie, tak som sa do toho dala, ale nachystala som si taku velku predlohu, ze mi to mozno bude trvat aj rok, lebo sa k tomu dostanem len vecer a aj to len tak na hodku :unamused:
6. okt 2007 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi tak ty mas v byte vlastnu vystavnu sien :wink: ...musi to byt velmi krasne...ja som sa este stale nerozhodla, ze co budem ako dalsie vysivat...prilis vela predloh ma laka, tak zatial neviem :unamused:
6. okt 2007 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok