Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
12. dec 2007

to je zaujímavé, ja som mala vtedy tiež ten problém a dali mi na výber... tak to potom záleží od toho či budete s bábom na tom istom poschodí, neviem ako to je na Kramároch, tak sa tam spýtaj ako to je 🙂 ber to z tej lepšej stránky, zaspíš ani nevieš ako a ked sa zobudíš, tak budeš rozmýšľať či už je po tom 😀

extravaganca
12. dec 2007

julova:Moje švagrová kvůli špatné srážlivosti taky rodila CR a za 5 dní byla doma...ale určo je to individuální...A neboj...vše dobře dopadne 😉

julova
12. dec 2007

Moni 😀...sice mi v pondelok este budu robit hemokoagul. odbery, ale aj tak Dr. by to neriskoval, lebo som mala dost zvysene hodnoty fibrinogenu...tak to nebudem "znasilnovat" budem poslusna 😀....

vesi
12. dec 2007

jasné juli, hlavne že budete už v 2 kusoch 😀

michalag
12. dec 2007

...a ze budete obidve v poriadku a zdrave 😉

dupinka
12. dec 2007

baby, prave mi odpisali z Camelie, poslali mi vzorkovnik perloviek - pupets, cena je 20 Sk a kanava aj panama stoja cca 175 Sk, zalezi od toho, kolko beriem.. to je dost, nie? 😒

zirafka105
12. dec 2007

Julova - drzim palecky 😵 😵 😵 A drzim palce k hodnemu miminku, ktere necha maminku dlouho vysivat 🙂

zuzi76
12. dec 2007

Julova,musis si povedat, ze kolko bab rodilo CR a vsetko bolo OK. Na ant. isli na 5. den domov. Budeme urcite vsetky na teba mysliet!!! 😉
Baby, a na Vianoce uz budeme mat o 2 vysivacky viacej!!! Natalku a Terezku! 😀 😀 😀

julova
12. dec 2007

Zuzi, zirafka - dakujem 😉 😀

Zuzi - veru 😀 😀....pekne sa nasa "banda" rozrasta 😀...a Luc este caka? som zaregistrovala, ze zajtra? 😕 ...tak jej daj vediet, ze jej "dycham" na krk 😀 😀 😀...ja som mala svadbu tusim o tyzden skor ako ona a tak teraz to mame otocene, ona porodi o tyzden skor ako ja...nech je nejaka spravodlivost 😀 😀 😀

zuzi76
12. dec 2007

vecer jej budem este volat, tak keby je nieco nove, urcite vam napisem. 🙂

blumka
12. dec 2007

ahojteee...baby aj ja uz chceeeeem 😉 😀 🤐

zuzi76
12. dec 2007

blumka, co uz chces? rodit? este mas cas! babatko musi byt pripravene, aby bolo zdrave!!!
inak, verim ti. ku koncu to uz je tazke nosit. 😀 jeeejjj, teraz pozeram, ze ty musis vydrzat. sak tvoja dcerka sa ma narodit na moje narodky!!! kolkaaateee? 😀 😀 😀

blumka
12. dec 2007

zuzi ved ja este nechcem, ale uz aj chcem... 😀 😀 chapes, nie? 😅 🤐 😀
chcem aby bolo babo zdrave tak nech si tam lebedi dokedy potrebuje...len ked tak citam ze lucka aj jul budu uz mat na vianoce svoje uzlicky doma a ked kazdy den chodim okolo tej mini postielocky a kocika a vsetkych tych veci, tak mam pocit ze uz nevydrziiiiim 😀

zuzi76
12. dec 2007

chapem! ale este si uzivaj cas ked si mozes len tak lezkat. lebo fakt, male deti-male starosti, velke deti-velke starosti! ako bolo dobre ked chalani lezkali v postielke, spokojni, napapani. teraz beham za Miskom, aby niekde nespadol, lebo vsade vylezie, martinko zacina byt trucovity ... Niekedy som rada ked ich necham u nasich a ideme s muzom do blavy na nakupy. A to ja veru nakupovat moc nemusim! 😉 🙂

blumka
12. dec 2007

veru zuzi, ja viem ze to tak je, ved si ten tehu cas aj vychutnavam a vlastne dva mesiace oproti tym siedmym co uz mam za sebou su nic, no nie? 😉

blumka
12. dec 2007

a som zabudla...drzim palce aj lucke aj julovej, nech to dobre dopadne.. 😵

zuzi76
12. dec 2007

blumka, rozlucim sa, lebo v nasej obyvacke asi padla bomba a vyzera to, ze budeme mat navstevu. tak sa idem realizovat!
Inak, tvoja vysivka vyzera super. tiez si dam asi 50 farieb, ked budem robit chalanov. vyjde to strasne draho, ale myslim, ze to bude krajsie! 😉

blumka
12. dec 2007

maj sa zuzi, vela stastia pri zneskodnovani bomby 😀 a dakujem za pochvalu 😵 Po tom portrete sa chystam tiez na macka pu, tak dufam, ze bude aspon taky peknucky ako je ten tvoj 😉

eli77
12. dec 2007

Babulky potrebujem surne zohnat vzorky na horoskopy...viete nejaky link....dik🙂

matar
12. dec 2007

ahojte 🙂
baby prosím vás kde je v BA tá dobrá galanterka, kde stále chodíte? a daju sa tam kupiť aj DMC bavlnky? ideme cez víkend do blavy, tak chcem ísť na nákupy 😀

julova
12. dec 2007

eli posli mi mail do IP - ti poslem co mam stiahnute v PC - znamenia zverokruhu trosku ine 🙂...link sem neviem dat, lebo sama uz neviem, kde som to nasla 😀

vesi
12. dec 2007

matka, mne to vysvetlovala whizzy, ale už som zabudla 😅

juli, tak čo už si to predýchala? 😀 😀 😉

julova
12. dec 2007

Moni - ako tak 😀 ...ale vzdy mi vyhrknu slzy, ked na to pomyslim 😀...uz si predstavujem ako sa zobudim a sestricka mi ju prvykrat da do narucia 😵 😵 ...aj MM mi volal pred chvilou...je v praci...ze je taky stastny, ze sa to ani opisat neda a ze tiez si potajomky utiera slzy 😀 😉

vesi
12. dec 2007

juli, ja viem ja som plakala aj na pôrodnej sále ked mi malú ukazovali a ešte dlho po pôrode som mala slzy v očiach ked som sa nadeti pozerala ako napr. spinkajú 🙂 a je to také neuveriteľné, ked vieš, že o týždeň už bude pri tebe 🙂 ved vy už na Vianoce budete traja 😀 😀

blumka
12. dec 2007

jul a stihas na tie koncerty? 😉

julova
12. dec 2007

Blumi - na Joea Cockera som bola v nedelu apropo bol geniaaaaaaalny 🙂 )a Alexandrovcov uz nestiham 😀...ale to ma az tak nemrzi, lebo tych som live zazila uz dvakrat 😉....

Moni - toho spinalu mi je luto, cize ju uvidim az ked sa zobudim, ale aj tak...budem tiez taka uslzena a dojata....aaaach jo... 😵 😵 😀 ...veru kraaasne Vianoce 🙂

vesi
12. dec 2007

juli, ale mňa napr. budili hned na sále, aj ked je pravda, že som zas tak veľa nevnímala, ale na izbe som sa prebrala. len vtedy na antolskej bola JIS-ka na inom poschodí ako novorodenecké, takže manžel ju videl hned a ja až na druhý deň 😝 teraz je to tam už na jednom oddelení 🙂