• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

23. septembra 2017 
Dobre ranko :slight_smile: kazdemu chvalim vysivky...ste az neuveritelne sikovne... :grinning:
ahojky extravaganca mi sa este asi nepozname....vitaj v klube :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dec 2007 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli77:Děkuji :wink: Už sem sice nějakou tu chvilku chodím,ale moc nestíhám..´hlavně teď kolem Vánoc
13. dec 2007 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hovor mi daco o nestihani...tak v tom som borec :angry: :grinning:
pri mojich troch detoch...este opatrujem kazdy den od rana do stvrtej rocne dievcatko...takze bohuzial vysivky a aj modry konik isli bokom...
...vysivam len ked ich uspavam alebo vecer...ak prave nezapadnem ako mrtva do postele :angry:
...tak sa trosku chvalim, co som stihla od drobizgov vysit, ale ked vidim aku ma turbo ihlu :grinning: vesi tak si pripadam priiiiserna pomala :frowning2:
13. dec 2007 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nikto mi neviete poradiť, kde by som v BZ zohnala DMC bavlnky?
13. dec 2007 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli : WAW
13. dec 2007 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ,
eli to je nadhera :wink:
13. dec 2007 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :grinning:
eli je to krásne :wink:
matar, objednaj si z camelie :slight_smile:
13. dec 2007 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky,odpisali mi z Camelie, poslali mi vzorkovnik perloviek - pupets, cena je 20 Sk a kanava aj panama stoja cca 175 Sk, zalezi od toho, kolko beriem.. to je dost, nie?
13. dec 2007 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, dnes robim kokosove gulky, tak sa na ne tesim, len dufam ze sa nezjedia hned :grinning:
13. dec 2007 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooooooooojteeeeeeeeee, tak pejo nam konecne ide :wink:
14. dec 2007 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luculke sa včera narodila 3300 gramová a 48 cm Natálka, no krásny darček k meninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dec 2007 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luculka :slight_smile: , GRATULUJEM!!!! TAk ti zelam nech je mala dobrucka a zdravucka :wink:
14. dec 2007 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujeeeeem Lucka :dizzy_face: :dizzy_face: tak ty uz mas svoj uzlicek doma :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dec 2007 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luculka, gratulujem :grinning:
14. dec 2007 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haleluja ide konik :grinning: :grinning: :grinning:
Luculka....gratulujeeeeeeeeeeeeem..... :grinning:
14. dec 2007 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky mam taky napad...povedzte mi nan svoj nazor, ze ci by ste sa na nieco take dali:slight_smile:

Poznate Round Robin prace? Jedna sa o to, ze 4-13 zucastnenych vysiva. Kazda zacne jednu vysivku, a kazdy zucastneny vysiva kazdemu. Tema spolocnej prace moze byt cokolvek...mam zopar typov...
...ak vas to zaujalo napiste a kazdemu cez mail napisem podrobne o co by presne islo....mna to strasne chytilo ja uz nieco take robim cez jednu zahranicnu vysivaciu skupinu...je to uzasne:slight_smile:
14. dec 2007 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli vyzera to zaujimavo, pisem ti IP
14. dec 2007 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule

LUCULKA, gratulujem, krásny darček si dostala k meninkám. Vela vela zdravicka a nech ste cim skor s Natalkou doma. :grinning: :wink:
14. dec 2007 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=90675
:wink: :dizzy_face:

Luculka - blahozelame aj my :dizzy_face: :dizzy_face: ...konecne to mate za sebou a ja som sa nepredbela :zipper_mouth: :grinning: ...mala je carovna a ma kraaaasnu pusinu :wink: :grinning:...to sa budu vysivat portretiky :wink:
14. dec 2007 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, tie foto su nadherne :wink: , kde ste sa dali fotit?
14. dec 2007 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska dakujeme :sweat_smile: :dizzy_face: ...boli sme v Budmerickom kastieli a fotila nas ta ista fotografka co aj na svadbe :wink: :slight_smile:
14. dec 2007 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to hej a nebola vam zima? Ked je vonku taka kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2007 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sme boli pred 2 tyzdnami v nedelu a to este nebola taka zima...a tam vnuuutri mali kraaaasne vykurene :dizzy_face:
14. dec 2007 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul kraaaasne fotocky :wink:
14. dec 2007 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi - dakujem :slight_smile:

hen co mi svieti pri mene :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning: ...som si "upravila" termin podla Dr. :grinning:
14. dec 2007 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy vlastne budes mat CR ci este nevies, ci v stredu, alebo vo stvrtok
14. dec 2007 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nie...dala som si do profilu sice stvrtkovy termin, ale dozviem sa v utorok, ked ma hospitalizuju...tak Vam sem nejak po manzelikovi prepasujem info..ale ide mi zaktivovat net do mobilu na tych par dni, tak hadam Vam aj sama napisem :wink:
14. dec 2007 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blumka zajtra posielam cely popis...
...baby rozmyslajte ktore by ste sa na RR dali...kto ma zaujem nech mi posle mailovu adresu a ja odoslem podrobnosti... :grinning: :grinning:
...julova dik za horoskopove vzory...na tych fotkach vyzerate fantasticky :wink:
14. dec 2007 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul to co ti tam svieti aj ja chcem tak zazracne preskocit par tyzdnov :grinning: :grinning:
14. dec 2007 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok