• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

23. septembra 2017 
eli - moj mail mas, tak posli..aj ked neviem ako budem mat cas coskoro :sweat_smile: :grinning: ...ale posli je to zaujimave :wink:
a som rada, ze sa Ti predlohy pacili :dizzy_face:

blumi - to vies...som bosorka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
14. dec 2007 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli, poslala som ti IP :wink:
14. dec 2007 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja idem zavislacit trosku ...majte sa krasne a opatrujte sa :wink:
14. dec 2007 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napodobne...este nejaky ten krizik idem urobit, kym je cas a potom hajde pod duchnu :grinning:..dobru nocku vsetkym :dizzy_face:
14. dec 2007 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuska, to sú krááásne fotky, a ten Peťo na Teba krásne zamilovane pozerá... :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dec 2007 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula....dakujem-e :dizzy_face: :dizzy_face: ...ale dufam, ze nie len on na mna :confused: :grinning: ...veru to stastie v dusi co prezivame, by ani najlepsi profi fotograf umelo nevycaroval :wink:
15. dec 2007 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Breeee ranko baby :slight_smile: ,
15. dec 2007 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Miška :slight_smile:...uz len 5 dni :zipper_mouth: :dizzy_face: :grinning:

ja som taka ubolena zasa po dnesnej noci :unamused: ...uz ma taak vsetko boli...ani sa nedivim, ked ma taha taky maly valibuk nas :dizzy_face: ...si uz asi obe po porode vydychneme :stuck_out_tongue_closed_eyes:...Ja, ze uz nebudem ako parnym valcom prjdeta a Terezka, ze bude mat viac priestoru :wink:
15. dec 2007 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, uz sa vam to krati, ale aspon budete mat nadherne Vianoce :wink:
Ja som posledny mesiac nemala rada ked som musela behat v kuse na WC, urcite to poznas
15. dec 2007 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, to uz doverne poznam :grinning: ...ale to by ani tak nebolo to najhorsie, ako to, ako ma vnutri vsetko bolestivo taha, ked uz sa dviham z postele alebo pretacam.... :frowning2:
15. dec 2007 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko kazdemu :dizzy_face:
...baby dostali ste emaily?
15. dec 2007 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Eli, ja som dostala :wink:...a veru znie to uuzasne..ja by som do toho sla :slight_smile:...hadam by som stihala :zipper_mouth: :grinning: ...to potom bude sila pocit trebars na Vianoce buduci rok, ked si dam pod stromcek takyto spolocny vytvor a vzdy potom ked na ten obrazok pozriem :dizzy_face: ....ja sa hlaaaasim :slight_smile:...ale fakt navrhujem ten januar, ked uz budeme s Terezkou aspon tyzden dva zabehnute :grinning:
15. dec 2007 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super uz sa tesim:slight_smile: este zohnat dalsie baby do toho...a na novy rok to mozeme rozbehnut...
....julova a co povies na tie vzorky...budeme tie alebo nejake ine?
...baby hlaste sa ktore sa chcete zapojit do RR...:slight_smile:
15. dec 2007 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa aj ta vzorka paci :wink:...ved ked uz budeme kompletna partia, tak mozme aj za to zahlasovat...ale ja som aj za vzorku :slight_smile:...a ked sa to osvedci, co verim, ze ano, tak dalsi rok mozme zasa nieco ine :slight_smile: :wink:
15. dec 2007 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja verim to mu tiez ze by to islo v pohode...no a najlepsie bude to, ze mozu vzniknut nadherne celozivotne priatelstva. A ja si myslim ze sme tu skvela partia uzasne sikovnych zien, tak preco to nevyuzit :wink:
15. dec 2007 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak...a takto sa este viac "stmelime" :slight_smile: :dizzy_face:
15. dec 2007 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. dec 2007 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojda, co se tady kuje? :slight_smile:
15. dec 2007 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky zirafka...posli mail poslem infosku :wink: :grinning:
15. dec 2007 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. dec 2007 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zirafka...poslane:slight_smile:
15. dec 2007 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooo!!! kde ste?? upratujete?
15. dec 2007 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AhojZuzik :slight_smile: ... vysivame nech nemyslime na rodenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. dec 2007 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, verim ze na to myslis. a keby ti tu napisem aj neviemco na utechu, tak to nezmenim. ale uvidis ako rychlo to utecie. pozri-luculka uz aj za chvilu pojdu domov! :wink:
15. dec 2007 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No babulky celkom dobre sa zbierame na RR...ale nas je stale malo takze baby hlaste sa...a potom mozme zacat:slight_smile:
...vesi kde si? :wink:
15. dec 2007 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - ale tesi ma, ze to mam planovane :wink:...tako mam este par dni sa na to pripravit a v podstate si to "odspim" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:....ak mi ovsem do utorka neplanovane neodtecie vda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. dec 2007 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: ,
eli, prave som si precitala mail a znie to super :wink: .
15. dec 2007 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, ja len na skok....vzorka sa mi páči, hlavne to, že nie je veľmi hustá a pôjde to rýchlo :grinning:
15. dec 2007 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze to mam brat tak vesi ze ides do toho? :grinning: :grinning: :grinning:
Ale s tou vzorkou mozeme zacat az ked nas bude 13....zatial nas je na to malo...takze verbujte vysivkarky :wink: , alebo budeme robit inu seriu... :slight_smile:
15. dec 2007 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli, aj ja sa pridavam :wink: , ved hadam sa nam podari do toho este niekoho stiahnut a ak nie tak mozeme nieco ine :slight_smile:
15. dec 2007 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok