Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
18. dec 2007

to sa niekomu žije, samé žúrky 😀
jasné, všetko pripravené, Vianoce môžu začať 😀 Nikola sa ma už každý deň pýta kedy postavíme stromček 🙂

whizzy
18. dec 2007

sa mas 🙂
ja budem piect cez vikend orechove kosicky, zasa si trocha zanervacim ked mi to nepojde 😅
stromcek u rodicov tiez robime az 23 vecer, no v sobotu som urobila taky maly kde byvam.

zuzi76
18. dec 2007

Ahojte baby!
Martinko ma take nalepky na perinaku a kazdy den jednu odlepi. potom rata kolko sa este vyspi a budu vianoce. 😀
Od rana chodi za mnou, kedy budeme piect tie medovniky. my takto na poslednu chvilu! 😀 Tak sa odhodlavam. no uz budem musiet ist zacat! 😀
Inak 25-teho hned rano ideme ku svokrovcom, tak ja nevypekam.

vesi
18. dec 2007

u nás vypekal manžel tento rok 😀 ja som len asistovala slovne 😀 😀
ja ozdobím stromček 23.12 poobede kým budú deti spať 🙂 som zvedavá na Saškinu reakciu 😎

michalag
18. dec 2007

Ahooohjteee 🙂 ,

zuzi76
18. dec 2007

my zdobime 23. vecer. teda JA. minuly rok mi asistoval pri tom aj Martinko. 🙂

whizzy
18. dec 2007

cau Miska, zuzi 🙂
tak ja pecem len tie kosicky, lebo ich mam strasne rada a nikomu sa s tym nechce babrat 🙂

zuzi76
18. dec 2007

Ahoj Miska!
A aky mate stromcek? umely ci zivy? My zivy.

vesi
18. dec 2007

ahoj miška 🙂
zuzi, aj ja som vždy zdobila večer aby to nikolka videla ráno, ale večer už nemôžem povysávať ten bordel čo sa z toho vždy spraví a priznám sa, že po večeroch radšej vyšívam 😀

whizzy
18. dec 2007

my mame zivy, si neviem predstavit vianoce bez tej vone 😵 len tento u baky som robila umely.

vesi
18. dec 2007

my máme umelý....
whizzy, my už máme košíčky, ešte ich treba naplniť. čím ich plníš, orechovou plnkou? tento rok si spravíme plnku zo Salka a možno pár s tou orechovou, mňam, ja to milujem 😀

whizzy
18. dec 2007

ano orechovou, ja som taka orechova.

zuzi76
18. dec 2007

No, musim sa rozlucit, lebo Martinko uz prichystal dosku, valcek, aj cesto vytiahol zo spajze. Tak sa lucim! Dnes sa este pridem na vas pozriet.
Krasny den prajem!!!

michalag
18. dec 2007

zuzi, tak pekne robenie a pecenie medovnikov 🙂
My mame sice umely ale aspon zopar vetviciek nie je naskodu, aspon to spravi v byte peknu vonu

whizzy
18. dec 2007

cau zuzi a nech sa vydari pecenie 🙂

vesi
18. dec 2007

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tu je foto z minulého roka, tento rok ho spravíme farebný 😀
ahoj zuzka 🙂

michalag
18. dec 2007

vesi pekny stromcek 😉 . My ideme mat tieto Vianoce cerveny zo zlatou, len sa mi velmi nepaci, lebo je riedky, preto by som chcela novy a husty 😝

whizzy
18. dec 2007

jeeeeej 🙂)))
vesi, ja si vzdy naplanujem nejaky pekne zladeny, aj si kupim ozdoby aj ich na strom dam, ale mi v krabici ostanu tie stare farebne, ktore boli na strome kazdy rok ked som bola mala a z nostalgie tam povesiam aj tie 😅 Tak je vzdy farebny 😀

michalag
18. dec 2007

vesi a ako ide vysivanie 🙂
Ozaj tie kokosove gulky boli super 😉 , len musim spravit este raz, ale to uz spravim v sobotu, lebo mi ich zase obidvaja spapaju a uz nebude nic 😀

vesi
18. dec 2007

dakujem, vy nemáte fotky, troška inšpirácie by nezaškodila 😅
my sme museli kúpiť min. rok nový, lebo z toho starého, tiež umeleého nám opadali spodné vetvy 😝
whizzy, ved aj mne to pripomína detstvo, myslím tir farebné klasické ozdoby, preto to nejako doladím k tej červenej. ja som cca 3 roky kupovala len červené, tak teraz som sem tam kúpila dačo farebné, tak aby to s tou červenou ladilo, tak uvidíme čo z toho bude. ja som asi šiši, ale v zdobení stromčeka sa priam vyžívam, nikto mi na to nesmie siahnuť 😀

vesi
18. dec 2007

miška, po týždni som zas začala s chuťou vyšívať 🙂
tie guľky už máme aj my, ale s deťmi na ne potajomky chodíme 😅

whizzy
18. dec 2007

presne aj ja 😀 pred dvoma rokmi som si tesne po vianociach v akcii nakupila kopu kasnych modrych ozdbo, ze bude cerveno-modry. A ked som za rok ten strom zdobila som na ne uuuuplne zabudla 27.meho som ich nasla na povale, ma skoro slak trafil 😅
tento rok odfotim tu farebnu zlataninu 😉

michalag
18. dec 2007

my uz nemame na ktore kedze sa zjedli behom 2 dni 😝 😀
Ja mam este stale obdobie, ze sa mi nechce, to musim mat velku chut aby som vysila nejaky krizik, ale mozno to je aj tym ze malemu v kuse odsavam tie hnusne sopliky, takze ...

vesi
18. dec 2007

O.K: som zvedavá 😀
miška som rada, že guľky chutili. je to jednoduchý recept a veeeeľmi chutný 😀

michalag
18. dec 2007

to hej 🙂

whizzy
18. dec 2007

miska, dufam sa skoro vyzdravie a budes mat pokojne vianoce s vysivanim pri stromceku 😵

vesi
18. dec 2007

miška, to je normálne, ked sa ti nechce, tak to nechaj tak a nemysli na vyšívanie, potom ťa to odrazu chytí a všetko dobehneš za pár dní 😀

vesi
18. dec 2007

aj ja sa pridávam, držím palce nech drobec rýchlo vyzdravie, aby bol na Vianoce fit 😉

michalag
18. dec 2007

no uvidime, uz sa nam to taha 3 tyzden 😖 😠
vesi, a keddy davate darceky pred vecerou ci po nej? Asi je lepsie po, aby nebol nejaky roztatareny, vsak?

vesi
18. dec 2007

ja sa teším na tie milionkrát videné rozprávky, to sa bude pri nich vyšívať 😀 moje top filmy sú mrázik a s tebou mne baví svet, to môžem 😀 😀