Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

michalag
18. dec 2007

ja mam tiez rada rozpravky, da sa to pozerat stale, hoci to uz poznam na spamat. Ja mam rada aj perimbabu a popolusku 😀 😀 😀

vesi
18. dec 2007

miška, my dávame po večeri, ked sú všetci usadení pri stole,tak idem rýchlo podávať dary pod strom. potom ked sa nejeme a výdeme z kuchyne, tak vidíme, že Ježiško tu už bol kým sme jedli 😕 😀

whizzy
18. dec 2007

😀 a zas na ne budeme pozerat a bavit sa 😀
Miska, my sme vzdy dostali darceky po veceri, ma siel slak trafit, lebo mama si vzdy dala rybu a straaaaaaasne pomaly ju jedla a so sestrou sme sa nesmeli pohnut od stola a pritom sme videli vsetky tie balicky ulozene pod stromom 😀

vesi
18. dec 2007

mne už peribaba liezla na nervy, ale teraz si ju pozriem ked ju 3 roky nedávali 🙂

vesi
18. dec 2007

whizzy, presne tak 😀 😀 😀
popolušku tiež môžem 😀 a aj cisarov pekár, len neviem či to budú dávať 😒 miska, čo dáš papať malému?

whizzy
18. dec 2007

ja tie super stare ceske milujem 😵

michalag
18. dec 2007

dam mu zemiakovy salat a masko, kedze ryby sa mu bojim dat a kapustnicu, ale spravenu inak ako nasu, nebude tak kysla a bude bez klobasy

vesi
18. dec 2007

miška, ja som deľom kúpila rybie prsty - ja viem zdravá výživa je v ťahu 😝 a k tomu dostanú zemiakové pyré 🙂 kapustu mi ani jedna nezje, takže to len ja a MM 😀
whizzy ja tiež, starú českú klasiku ja môžem 🙂 Burian a Werich, to je to pravé 😀

michalag
18. dec 2007

mamina mi povedala ze urobit zemiakovy salat ale s jogurtom nie z majonezou a som zvedava ako sa bude tvarit pri kapuste 😅

michalag
18. dec 2007

Prave som malemu odsavala a tak plakal 😢 , boze az mi slzy vybehli 😢 , ale co rodic nespravi aby bolo jeho dieta zdrave, no nie

vesi
18. dec 2007

mne deti také jedlá vôbec nejedia, tak som to už vzdala, teda to vyváranie zvlášť 😝
miška s tým odsávaním to poznám, ale musíš to vydržať, len tak mu pomôžeš...dávaš mu aj nejaké kvapky?

michalag
18. dec 2007

davam mu kvapky do nosteka mar, su podobne ako olymar, tak hadam nam to pomoze
ja nebudem varit, lebo ideme k mamine a ona nam vsetko spravi, tak mam aspon s tymto pokoj, len ak nepojdeme ku svokrovcom tak budem musiet nieco nakuchtit potom

eli77
18. dec 2007

Ahojte, tak sme konecne doma🙂
...my mame umely stromcek, mne luto tych zivych stromov☹...iked musim priznat ze zive stromy maju svoje nadherne caro...
...whizzy...ono to funguje tak, ze si pripravis latku kde si predznacis tolko stvorcekov kolky sme a kazdy ti na tvoju latku vysije jednu vzorku...t.j. ak sme siesti budes mat obraz so siestimi vzormi🙂

eli77
18. dec 2007

michalag ja som uz jedla zemiakovy salat s jogurtom a je to mnam 😉

lenkalienka4
18. dec 2007

ahojte baby, vy ste to dnes rozbehli doobedu... ja som davala byt do povodneho stavu lebo malej sa akosi nepacili veci tam kde maju byt a prekladala ich hore-dole 😀
poradte mi babenky, co mam dat papat malej na stedry vecer? mám jej uvarit mäsko a zemiacky? alebo co? 😕

michalag
18. dec 2007

Ahoj lenka, ja som malemu dala masko a zemiaciky, tak ako si napisala. Aspon trosku citil ze ma rovnake papanie 🙂

zuzi76
18. dec 2007

Lenkalienka, ja by som takej malej urobila klasiku co inokedy. teda kludne masko a zemiaciky. 😉

zuzi76
18. dec 2007

Zaregistrovala som na teme Kramare, ze julova ide na to zajtra o 8:30!!! Takze na nu myslite!!!
Zuzik, drzime pästicky!!!

vesi
18. dec 2007

zuzik, držím pästičky aj ja, budem na teba myslieť 😉
lenka, daj malej to čo papá aj inokedy 🙂

michalag
18. dec 2007

julova, tak na teba bude zajtra mysliet 😉 .

lenkalienka4
18. dec 2007

jeeej, julova uz nebude cela, uz budú 2!!! 😀 😀 😀 drzte sa obe, nech všetko rýchlo a dobre dopadne a nech ste čím skôr doma. Držíme prsty

baby dakujem za odpovede, idem krizikovat... pa

blumka
18. dec 2007

jul aj ja drzim palceky, nech vsetko dobre dopadne 😉 juj, ved ked sa ja rano zobudim ty uz budes mat svoju terezku pri sebe 😵

vesi
19. dec 2007

jul, drž sa, myslím na Vás 😉

eli77
19. dec 2007

Dobre ranko ...idem si prave uvarit kavu...da si este niekto?
...Julova myslime na teba a tesime sa stebou na malu babulku🙂

vesi
19. dec 2007

ahoj eli, ja už mám a popíjam, o chvíľu bežíme do škôlky 🙂

whizzy
19. dec 2007

ahojte 🙂
ja mam citronovy caj, boli ma hrdlo ☹
Zuzka myslime na teba a Terezku 😵

michalag
19. dec 2007

Breee ranko 🙂 , ja popijam kavu az teraz 🙂
Juli, Uz to asi mas za sebou, ale myslime na teba a vas maly uzlicek stastia 😉

petku
19. dec 2007

Ahojte... stale cakam a pocitam kazdu sekundu. Ale doktor mi povedal,ze nejakych 30 min a budeme na svete.

whizzy
19. dec 2007

ahoj Petko, no velmi vam drzim palce, nech je to co najskor a obaja si mozete malinku vystiskat 😵

zuzi76
19. dec 2007

Petko, tak teraz budem na vas mysliet uuuplne moc!!! Jej, ten pocit co zazijes za chvilu by som este kludne zazila. 🙂 Ale ja uz mam deti dost! 😀 Stacilo! 😀
Drz sa!!!