• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

ja mam tiez rada rozpravky, da sa to pozerat stale, hoci to uz poznam na spamat. Ja mam rada aj perimbabu a popolusku :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2007 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška, my dávame po večeri, ked sú všetci usadení pri stole,tak idem rýchlo podávať dary pod strom. potom ked sa nejeme a výdeme z kuchyne, tak vidíme, že Ježiško tu už bol kým sme jedli :confused: :grinning:
18. dec 2007 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: a zas na ne budeme pozerat a bavit sa :grinning:
Miska, my sme vzdy dostali darceky po veceri, ma siel slak trafit, lebo mama si vzdy dala rybu a straaaaaaasne pomaly ju jedla a so sestrou sme sa nesmeli pohnut od stola a pritom sme videli vsetky tie balicky ulozene pod stromom :grinning:
mne už peribaba liezla na nervy, ale teraz si ju pozriem ked ju 3 roky nedávali :slight_smile:
whizzy, presne tak :grinning: :grinning: :grinning:
popolušku tiež môžem :grinning: a aj cisarov pekár, len neviem či to budú dávať :unamused: miska, čo dáš papať malému?
18. dec 2007 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tie super stare ceske milujem :dizzy_face:
18. dec 2007 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dam mu zemiakovy salat a masko, kedze ryby sa mu bojim dat a kapustnicu, ale spravenu inak ako nasu, nebude tak kysla a bude bez klobasy
18. dec 2007 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška, ja som deľom kúpila rybie prsty - ja viem zdravá výživa je v ťahu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a k tomu dostanú zemiakové pyré :slight_smile: kapustu mi ani jedna nezje, takže to len ja a MM :grinning:
whizzy ja tiež, starú českú klasiku ja môžem :slight_smile: Burian a Werich, to je to pravé :grinning:
18. dec 2007 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamina mi povedala ze urobit zemiakovy salat ale s jogurtom nie z majonezou a som zvedava ako sa bude tvarit pri kapuste :sweat_smile:
18. dec 2007 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prave som malemu odsavala a tak plakal :cry: , boze az mi slzy vybehli :cry: , ale co rodic nespravi aby bolo jeho dieta zdrave, no nie
18. dec 2007 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne deti také jedlá vôbec nejedia, tak som to už vzdala, teda to vyváranie zvlášť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
miška s tým odsávaním to poznám, ale musíš to vydržať, len tak mu pomôžeš...dávaš mu aj nejaké kvapky?
18. dec 2007 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davam mu kvapky do nosteka mar, su podobne ako olymar, tak hadam nam to pomoze
ja nebudem varit, lebo ideme k mamine a ona nam vsetko spravi, tak mam aspon s tymto pokoj, len ak nepojdeme ku svokrovcom tak budem musiet nieco nakuchtit potom
18. dec 2007 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak sme konecne doma:slight_smile:
...my mame umely stromcek, mne luto tych zivych stromov:frowning2:...iked musim priznat ze zive stromy maju svoje nadherne caro...
...whizzy...ono to funguje tak, ze si pripravis latku kde si predznacis tolko stvorcekov kolky sme a kazdy ti na tvoju latku vysije jednu vzorku...t.j. ak sme siesti budes mat obraz so siestimi vzormi:slight_smile:
18. dec 2007 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag ja som uz jedla zemiakovy salat s jogurtom a je to mnam :wink:
18. dec 2007 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, vy ste to dnes rozbehli doobedu... ja som davala byt do povodneho stavu lebo malej sa akosi nepacili veci tam kde maju byt a prekladala ich hore-dole :grinning:
poradte mi babenky, co mam dat papat malej na stedry vecer? mám jej uvarit mäsko a zemiacky? alebo co? :confused:
18. dec 2007 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj lenka, ja som malemu dala masko a zemiaciky, tak ako si napisala. Aspon trosku citil ze ma rovnake papanie :slight_smile:
18. dec 2007 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenkalienka, ja by som takej malej urobila klasiku co inokedy. teda kludne masko a zemiaciky. :wink:
18. dec 2007 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zaregistrovala som na teme Kramare, ze julova ide na to zajtra o 8:30!!! Takze na nu myslite!!!
Zuzik, drzime pästicky!!!
18. dec 2007 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzik, držím pästičky aj ja, budem na teba myslieť :wink:
lenka, daj malej to čo papá aj inokedy :slight_smile:
18. dec 2007 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova, tak na teba bude zajtra mysliet :wink: .
18. dec 2007 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, julova uz nebude cela, uz budú 2!!! :grinning: :grinning: :grinning: drzte sa obe, nech všetko rýchlo a dobre dopadne a nech ste čím skôr doma. Držíme prsty

baby dakujem za odpovede, idem krizikovat... pa
18. dec 2007 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul aj ja drzim palceky, nech vsetko dobre dopadne :wink: juj, ved ked sa ja rano zobudim ty uz budes mat svoju terezku pri sebe :dizzy_face:
18. dec 2007 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul, drž sa, myslím na Vás :wink:
19. dec 2007 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko ...idem si prave uvarit kavu...da si este niekto?
...Julova myslime na teba a tesime sa stebou na malu babulku:slight_smile:
19. dec 2007 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj eli, ja už mám a popíjam, o chvíľu bežíme do škôlky :slight_smile:
19. dec 2007 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ja mam citronovy caj, boli ma hrdlo :frowning2:
Zuzka myslime na teba a Terezku :dizzy_face:
19. dec 2007 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Breee ranko :slight_smile: , ja popijam kavu az teraz :slight_smile:
Juli, Uz to asi mas za sebou, ale myslime na teba a vas maly uzlicek stastia :wink:
19. dec 2007 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... stale cakam a pocitam kazdu sekundu. Ale doktor mi povedal,ze nejakych 30 min a budeme na svete.
19. dec 2007 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Petko, no velmi vam drzim palce, nech je to co najskor a obaja si mozete malinku vystiskat :dizzy_face:
19. dec 2007 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petko, tak teraz budem na vas mysliet uuuplne moc!!! Jej, ten pocit co zazijes za chvilu by som este kludne zazila. :slight_smile: Ale ja uz mam deti dost! :grinning: Stacilo! :grinning:
Drz sa!!!
19. dec 2007 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok