Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

michalag
21. dec 2007

eli, hlavne bud pokojna, aj ked viem ze sa to velmi neda ked ma male take vysoke teplotky. Budeme na vas mysliet!!! 😉

michalag
22. dec 2007

Breeee ranko baby 🙂 ,

zuzi76
22. dec 2007

Dobreee!!!
uz sa len 2-krat vyspime!!!
Vcera som si uvedomila, ze stromcek bude na mojom vysivacom mieste! Tak po dlhom case budem musiet vysivat v kuchyni! Som zvedava kolko toho vysijem! 😠 😀

vesi
22. dec 2007

dobré ránko kočky 🙂
zuzi, aj u nás bude stromček na mojom vyšívacom mieste, ale z obývačky sa vyštvať nedám 😀

zuzi76
22. dec 2007

vesi, a to ma este cely tyzden "otravuje" Martinko, ze on chce vysivat!!! Tak mu len slubujem, ale nejako nemam cas, lebo ja teraz vysivam az vecer, ked zaspia. No budem mu to musiet dovolit, lebo uz to chcel skusat na zirafach!!! 😀 😀 😀
A Misko ma dnes zase zvysenu teplotu! Uz som z neho na nervy! 😠

vesi
22. dec 2007

zuzka, aj nikola tak otravovala, až som jej k narodkám kúpila vyšívanie, chvíľu ju to bavilo apotom už nie.
ani mi nespomínaj teplotu, teraz ju majú hádam všetky deti 😠

lenkalienka4
22. dec 2007

ahojte babule, ja som taka rada ze konecne som si zapla pc a sedim... uuufff, sme robili stromcek varila som, piekla som kolac a este som aj po malej musela vysavat, lebo papala rozok v obyvacke. boli ma cely clovek 😒 teraz idem dat malu spinkat a zasadnem do mojho vysivacieho kresla, muz ide do nocnej, tak budem mat konecne klud, uz sa tesim na kriziky...

a vy ako sa mate? stromceky uz stoja? uz sa tak tesim na jeziska 😀 😀 😀 jak male decko...

blumka
22. dec 2007

ahojte krizikarky, keby som sa nahodou do pondelka neukazala, tak vam uz teraz vsetkym prajem kraaaasne a pozehnane Vianoce a stastny cely novy rok, nech sme vsetci zdravi a nech nam to krizikuje 😉

eli77
23. dec 2007

Krasne ranko dievcata🙂
tak konecne sa nam asi podarilo dostat pod kontrolu dcerkyne horucky. Dakujem, ze ste na nas mysleli.
Baby uz len jeden den a su vianoce 😉 ...boze ten rok tak rychlo ubehol ☹
...dnes budem varit a vypekat ale dufam ze si aspon par minut najdem na vysivanie🙂
Kazdemu prajem nadherny pradvianocny den🙂 len sa modlim aby uz konecne snezilo...unas este nebol vobec sneh 😠 a predsa tie sviatky maju inu atmosferu ked su pokryte bielou perinou🙂

zuzi76
23. dec 2007

Ahojte!!!
Chcem Vám všetkým zaželať krásne prežitie vianočných sviatkov, pod stromčekom veľa darčekov a v novom roku ... to zaželám neskôr! 😉 😀

Letí anjel s nádielkou
vrtí pri tom prdelkou.
Letí, letí hádaj kam?
K dobrým ľuďom, predsa k Vám!!!

Zuzana

vesi
23. dec 2007

dobré ránko kočky, tak ja sa pridávam s vianočným prianím...
Prajem Vám všetkým šťastné a veselé Vianoce plné smiechu a radosti, v spoločnosti svojich blízkych, a hlavne veľa zdravíčka Vám aj vašim rodinkám. 😀

matar
23. dec 2007

neviem, či sa mi za vami ešte podarí dnes a zajtra dostať, tak vám všetkým želám nadherné vianoce, plné pohodičky, radosti a prekrásnych chvíl stravených v kruhu najližších 😵
som rada, že som tu "spoznala" také zlaté a ochotné babenky, a dufam, že buduci rok sa nám podarí urobiť nejaké poriadne stretko, nech si vás užijem aj osobne 😉 🙂

a ešte všetkým želám v dalšom roku poriadne turbo ihly 😀

lenkalienka4
23. dec 2007

Krásne Vianocne sviatky, plne pohdy, a oddychu Vám prajem. Nech sa Vám pri rozprávkach zapnu TURBO ihly 😀 😀 😀

ŠŤASTNÉ A VESELÉ praje Lenka s rodinou 😉

dupinka
23. dec 2007

Tak, ako za oknom sneh (ne)pada,
nech do Vasich srdc stastie sada,
zabdnite na bolest a starosti
a prezite Vianoce a novy rok v laske a radosti...

praje JANA s manzelom Vladimirom

michalag
23. dec 2007

Ahojte 🙂 ,
VESELE, STASTNE VIANOCE a STASTNY NOVY ROK 🙂 , plny uspechov a rychle turboihly vam zela Michala s rodinou 🙂

lenkalienka4
25. dec 2007

ahojte kocky, tak ako u Vás dopadli Vianoce? U nas mali všetci radosť, hlavne mala a to sme ani necakali, tak sa vytesovala z toho hovoriaceho psika /Fiser price/ 😀 😀 😀

dupinka
25. dec 2007

ahojte! my sme boli prve Vianoce od rodicov, sami, ako manzelia a v nasom novom bytiku, mali presne to caro, ake mali mat... 🙂

lenkalienka4
25. dec 2007

dupinka tak to je super ze vsetko bolo tak ako malo byt 😉

lenkalienka4
25. dec 2007

baby, a neviete co je s julovou???? uz je doma, alebo co? 😕

mimusik
25. dec 2007

Julova je už doma 🙂 , kuk do témy "pôrod" a "pôrodnica Kramáre", včera ich pustili domov 🙂

michalag
25. dec 2007

Ahojte 🙂 ,
lenka, myslim ze uz je doma 🙂

lenkalienka4
25. dec 2007

ta co sa tu neozvala nam krizikovym maniackam??? ja na nich tak myslim, mala je uzasna, a aj luckina mala je krasna, mozno by som sa aj ja dala ese nahovorit... heheheheeee, ale nie, ja mam este cas! 😉

lenkalienka4
25. dec 2007

mimusik: dakujem za info, precitala som si 😉 😉 😉

michalag
25. dec 2007

lenka a ake ste mali Vianoce?

eli77
27. dec 2007

Ahojte baby...kde ste vsetky? Snad len nevisivate tak poctivo, ze nasho konika zanedbavate? 😀 😀

michalag
27. dec 2007

Ahoj eli, ja som tu 🙂
Ake ste mali sviatky?

eli77
27. dec 2007

ahojky🙂 ...celkom v pohode...mala pred sviatkami bola chora...ale uz je to ok🙂...chalanom Jezisko priniesol spolocenske hry tak teraz do noci hrame a hrame 😀 😀 😀 a vy? Ako ste sviatkovali?

blumka
27. dec 2007

ahojte vysivkarky 😉 akosi nam to tu pocas sviatkov zamrzlo, tak dufam, ze sa znova rozbehneme 😉

blumka
27. dec 2007

o jej, mne tam uz svieti 35 😲 😅 😵

michalag
27. dec 2007

eli, tak sa aspon zabavate cela rodina 🙂
blumka, uz sa ti to krati 😉 za chvilocku budes mat malicku pri sebe ani sa nenazdas 😉