Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
1. jan 2008

snoopy, kočík je krásny 😉
miky, vitaj medzi nami 😀
monkula, aj tebe všetko naj v novom roku 😉 😀
lenka, ked sme o tom písali, tak som mala vyšité len po tú kvetinu, ešte sa nič nečrtalo, alče pustila som sa do toho ako drak 😀

lenkalienka4
1. jan 2008

tak to si potom riadna "dračica" 😀 😀 😀

idem kupkat malu a potom vysivat tiez jak drak! 😉

vesi
1. jan 2008

aj ja idem, aj tak mám pomalý net 😠 čauko 😀

vesi
2. jan 2008

čaute babule, kde ste všetky? aj vy máte takého pomalého koňa? 😠

zuzi76
2. jan 2008

Ja mam kona v pohode! 😉
A ahoj Vesi!

lenkalienka4
2. jan 2008

ahoj vesi, aj ja mam spomaleneho koňa, neviem cim to je... 😠

vesi
2. jan 2008

ahoj zuzi, ten môj je pomalý 😠 anebude to netom, lebo ostatné mi ide v pohode 😠
ako sa máš a ako pokračuješ s vyšívaním? 🙂

vesi
2. jan 2008

ahoj lenka, ako pokračuješ ty?

lenkalienka4
2. jan 2008

pokračujem pomaličky... doteraz to islo, ale teraz ma ten spodok akosi nebavi, tie kone, hore to bolo lahsie 😅 a ty? uz mas hotovy obraz? 😀 😀 😀 lebo ty si "dracica" 😉

zuzi76
2. jan 2008

lenkalienka, nove foto! 🙂
Dnes som uz zacala pracovat na pozadi!!! A od pondelka by mal ist Martinko uz do skolky, tak budem mat trosku viac casu! 😵
Ale nepodarilo sa mi ich cez Vianoce odfotit!!! 😠 😠 😠 Nezabrala ani cokolada!!! ☹

michalag
2. jan 2008

Ahooojte 🙂 , ste tu este?

vesi
2. jan 2008

hahahha ale sršíš humorom 😀 ešte ho nemám hotový, nejako som spomalila, nemôžem dokončiť čelo, lebo mi došla niť a až v piatok idem do mesta, teda chcela by som ísť konečne do toho Motýľa, mama bude mať narodky, tak jej chcem kúpiť nejakú sadu. aked už kúpim jej, tak ani ja nemôžem odísť na prázdno, nie? 😅
ja vyšívam obrazy zdola a pamätám sa, že tie kone ma tiež nebavili, najlepšie sa vyšíva tvár 😀

zuzi76
2. jan 2008

Jeeejjj!!! Konecne sme sa tu stretli! 😀

vesi
2. jan 2008

ahoj miška 🙂
zuzi, ani ja som neulovila poriadnú fotku 😠

michalag
2. jan 2008

baby, videli ste v spravach to dobite dievcatko? Az mi vybehli slzy ☹
mimochodom aj mne ide pejo pomaly 😠

zuzi76
2. jan 2008

vesi, to je jasne, ze nemozes obist na prazdno! 🙂

vesi
2. jan 2008

zuzi 😀 😀 len aby som neskončila ako ty obrazy za 3000,- sk 😀 ,teda mne by sa to páčilo, menej môjmu drahému 😝

zuzi76
2. jan 2008

Miska, ja som nepozerala spravy, ale na internete som citala o 5 mes. dievcatku, tak to bude asi ono, ze? K tomu nemam komentar, lebo by som vrazdila!! 😠

michalag
2. jan 2008

zuzi, je to ono. Ja by som mu spravila to iste a mozno este aj horsie o to viac ze to je iba babo

vesi
2. jan 2008

nepozerala som to, u nás má prednosť večerníček 😅

zuzi76
2. jan 2008

no ale dva som si dala preplatit od jeziska!!! 😀 😀 😀

vesi
2. jan 2008

ja viem zuzi, nepreplatí to ten tvoj jezisko aj mne 😅 to len keby náhodou nevedel čo s peniazmi 😀 😀
teraz som si to prečítala, to je hrozné, 12 rokov čo mu hrozí je nič, bodaj by si ho v base väzni podali 😠

michalag
2. jan 2008

chudatko malicka ☹ , ved dieta za to nemoze ze on je i...t (prepacte za vyraz)

zuzi76
2. jan 2008

No, idem dat miska do postele. este sem potom nakuknem. 😉

vesi
2. jan 2008

miška, slabý výraz 😠 a ako pokračuješ s vyšívaním? 😕

vesi
2. jan 2008

ja končím baby, nemám už trpezlivosť na pomalého koňa, tak pa 🙂

michalag
2. jan 2008

vesi, vcera som zacala ten domcek co som dala do albumu, ale dnes planujem pokracovat 😉

snoopy
3. jan 2008

čavte kočky...je tu niekto?

julova
3. jan 2008

hu! stacim ja? 😉..ale s vysivanim moc neporadim...od porodu som si ani nepichla 🤐 😀

dupinka
3. jan 2008

ahojte!

prisla som vas na chvilku pozriet. Ja som s vysivanim za posledne dni velmi nepokrocila, lebo ma tak bolelo prava strana podbruska, ze som predvcerom skoncila na pohotovosti. Ale po vysetreni priamo tam, aj nasledne u mojho gynekologa mi bolo povedane, ze po tejto stranke som v poriadku. Juchuuuu!! Snad to bude len nejaky zapal (zrejme na slepaku), ktory nie je akutny a prelieci sa liekmi. Chystam sa ale dnes dokoncit dalsiu korenicku do kuchyne, a zajtra ma mangel sluzbu, tak mam PC iba pre seba, budem kukat do predlohy a vysivat ako diva 😀