• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

23. septembra 2017 
eli, DMC sa daju nahradit Anchorkami podla prevodnika. No neviem ci to uuplne presne sadne, ale malo by sa dost podobat.
http://yarntree.com/019dmccn.htm
toto je jedna z tabuliek, na nete sa ich da najst viac. A teta predavacka ma nejake zle udaje...
10. okt 2007 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky idem kuknut....no tu tetu predavacku si mala vidiet...vyskocila na mna ako by to bol smrtelny hriech ze chcem dmc-cka... :angry: ale neboj velmi rychlo som ju uzemnila :grinning: :angry: :grinning:
10. okt 2007 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si v jednej predajni pytala taku krabicku na mulinky co som sem davala link a tiez ma teta predavacka presviedcala,ze take neexistuje :angry: Mam chut tam ist aj s krabicou, nech vidi :slight_smile:
10. okt 2007 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, v niektorých galanterkách ani netušia, že DMC existujú :angry: :grinning:
ked nenájdeš nejakú farbu v tomto prevodníku, tak pozri prvé stránky, sú tam linky na dalšie prevodníky :wink:
10. okt 2007 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata. :slight_smile: Neviete,ci sa panama s vysivkou pri prani nezrazi a ci nitky nepustaju farbu?? :confused:
10. okt 2007 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prečo ste také espokojné s perlovkami? ja vyšívam len s nimi a nemám pocit, že by boli zlé :unamused: začala som s nimi síce preto, lebo mi svokra dala plnú krabicu, ale postupne si aj ja dokupujem len tie. a obrázky sú super :slight_smile:
vačšinu mám na: http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?album=10064 :slight_smile:
10. okt 2007 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, prosím vás, vyšívali ste už niektorá deťom do izbičky meter? a ako ste ho dali na stenu? zarámovali ste ho okolo, či ako? môžete hodiť niekto foto? neviem ako to mám pripevniť ku stene :unamused: dík za radu
11. okt 2007 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matar...podla mna na vrchu z latky usi tunel prevlec cez to palicku...na konce nejaku ozdobnu snurku a tu snurku zaves na klinec :grinning: iny napad nemam:slight_smile:
11. okt 2007 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a urcite ho nedavaj do ramu :wink:
11. okt 2007 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julova...dakujem-dakujem-dakujem :dizzy_face: uz mi to prislo...vecer si to pozriem a skusim uz aj daco vytvorit :grinning:
11. okt 2007 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eli, tak som rada :wink:....rado sa stalo..
11. okt 2007 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pomooooooc :frowning2: s hrozou som zistila ze predlohu ktoru chcem vysivat sa neda vytlacit...vlastne da ale cele je to nejake rozmazane...skratka totalne nepouzitelne :angry: ...co mam robit? :confounded:
11. okt 2007 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli, no jedine asi pracne priamo z PC prekreslit :confounded:..ja som si tak jednu otvorila v PC a tak prekreslovala...sice mi to trvalo riaaaadne dlho, ale podarilo sa...ale ked tam mas vela odtienov a vselijakych znaciek, tak to asi bude narocne co? a ked to otvoris v pocitaci, tak to rozmazane nie je? :confused:
11. okt 2007 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova trosilinku je to rozmazane...prekreslovat? Nieeeeeeeeeeee :frowning2: boze..ved to bude trvat do vianoc...a ja som to chcela vysit do vianoc...
Budem asi trosku hnusne sebecka...baby nemate nejake hotove vzory, nejake naadherne? :grinning:
11. okt 2007 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli, ktorú predlohu?hod link, niečo vymyslíme :wink:
11. okt 2007 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne te moj majak...link nemam ale mam to stiahnute v pc...ale chcela som napriklad aj teno...: http://picasaweb.google.com/SennaTaka/VERVACODMCChildFather/photo#5080800216168734498

diky vesi, ze mi chces pomoct :dizzy_face:
11. okt 2007 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli a ked si si to dala s tou lupou zväčšiť, tak si počkala kým to zaostrí? niekdy to trvá dlho, ja som to stiahla dobre, ked tak mi napíš mail do IP, skúsim ti to poslať...Daj sem ( do albumu) aj ten obrázok čo si chcela, možno ho mám...
11. okt 2007 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte spolu-zavislacky :grinning: :wink:...uz som urobila par krizikov z Garfielda :grinning: :wink:...ked sa bude crtat, tak pridam foto :slight_smile:...cez vikend sa urcite riadne "zazerem" aj dnes sa chystam, kym uvidim :slight_smile:
11. okt 2007 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte aj ja uz budem pomalicky finisovat...a potom sa vrhnem na macka :wink:
11. okt 2007 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matar - to ako robis tie kvetinace? tie su uzasne!!!
11. okt 2007 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, ja som tento týždeň večer KO, lebo MM má poobedné, tak som na deti sama a večer som totálne nepoužiteľná na vyšívanie :angry: :grinning:
11. okt 2007 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence, nemate nejaky motiv na vianocny obrus? keby som teraz zacala, mozno by som daco stihla... aspon daky maly:slight_smile: alebo prestierania pod taniere:grinning:
11. okt 2007 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,myslím, že som niekde dávala link na vianočné obrusy, skús popozerať strany dozadu...
11. okt 2007 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenasla som... :unamused:
11. okt 2007 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz mi blbne kôň, zajtra ráno, ked je to rýchlejšie pohľadám, alebo mi napíš do IP tvoj mail a ja ti pošlem na výber veľmi pekné obrusy a ked si vyberieš, tak potom aj predlohy. teda ak chceš... :wink: mám možnosť stiahnuť ich z jedného súkromného albumu, čiže nemôžem dať link...
11. okt 2007 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, oki, tak staci aj zajtra, no problem

dievcata mam este jednu prosbu. sesterke sa o mesiac narodi babika a chcela by som vysit nieco (podbradnik, ciapocku a pod.) ale neviem ako na to. lebo sa asi netrafim presne, najlepsie by to bolo na panamu ale co potom s tym?
11. okt 2007 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli, ale nebude sa potom ten meter na stene vlniť? :unamused:
luciferová, to je servítková technika, je to velmi jednoduché a dajú sa robiť krásne veci- a je to rovnaký zabijak času ako vyšívanie :grinning: ale tiež to stojí za to-práve som nikolke dorobila nocé na okno do izbičky- pridala som ich k tým výšívkám :grinning: http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?album=10064 - ale o tom tu už tiež tuším bola téma :slight_smile:
11. okt 2007 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matar - fakt to vyzera superne. to omalujes na bielo tie crepy alebo to kupujes take biele? inak podobny tvar som videla v kvetinarstve na namesti "pod schodami"
11. okt 2007 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matar,odfot poom ten meter. :grinning:
11. okt 2007 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok