• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

23. septembra 2017 
http://www.modrykonik.sk/album/album_add_images.php?vAlbumID=94300

moje chabé pokusy s výšivkou, nové veci ešte pofotené nemám :frowning2:
4. jan 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://picasaweb.google.com/harpatkaa/VERVACODziecko4/photo#5092718057610275906

tak tu je to aj s číslami, je to zle vidieť, ale ked to vytlačíš a pozrieš s lupou, tak by si tie číslanití mohla rozlúštiť :slight_smile:

ahojte baby :grinning:
4. jan 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi a som to videla raz ale to uz velmi davno :frowning2:
4. jan 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi ja si uz s tymi cislami nejak poradim, ale velmi pekne dik
4. jan 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O.K. keby som to našla lepšie, tak sem dám link :slight_smile:
4. jan 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi a ako pokracujes?
4. jan 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška, celkom dobre, o chvíľu pustím manžela k PC a pôjdem vyšívať, zajtra oskenujem a dám foto :slight_smile: a ty ako?
4. jan 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom dobre, vysivam len 2-3 den takze este toho vela nemam, ale uz to zacina mat podobu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne, že ťa to ešte baví :slight_smile: ja vyšívam tak, že ked ma to chytí, tak skoro celý deň a potom to pár dní ani nechytím do ruky, lebo sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, to poznam, mne sa cez den velmi neda, takze iba vecer ked maly zaspi :slight_smile:
4. jan 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, nikolka ked bola malá sa hrala sama a nechala ma vyšívať a saška, tak s ňou sa hrá nikolka, ale ked sme samé doma, tak podľa nálady. niekedy ma nechá vyšívať a niekedy sa s ňou musím hrať :slight_smile:
miška, končím už, tak sa maj pekne.pa :slight_smile:
4. jan 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, maj sa
Idem aj ja nieco povysivat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. jan 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, sem tam nakuknem do vašich albumov a musím dodať, že vaše výtvory sú nááádherné. len škoda, že ja som ľavá.
no ale som tu preto, lebo sa chcem opýtať, či niektorá nemáte záujem o perlovku,mám ich v roznych farbách a dosť veľa. ostali po svokre, takže nie sú nové, ale samozrejme celé. sú aj načaté, ale samozrejme, v prípade záujmu, ich len priložím k celým.
mám aj kordonet biely a zopár červených.
takže ceny:
perlovka 10g - 5.-sk/ks - rôzne farby
perlovka 50g - 20,-sk/ks - bordová, zelená, ružová, cyklámenová
snehurka 30g - 15,-/ks - oranžová, bordová
mouline 8m - 2,-/ks - oranžovo-biela, modro-biela,
vyšívacia bavnka - perla- 40m - 4,-sk/ks - fialová, tm.modrá, hnedé, a sv.sivá
kordonet - 50g - 15,-/ks - červená
kordonet - 20g - 5,-sk/ks - biela

ak by ste mali záujem, tak mi dajte vedieť do IP.samozrejme, aj foto zverejním, ak budete mať záujem.
+poštovné :wink:
4. jan 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alebo všetko dokopy za 1200,-Sk, nenačatých perloviek je cca 140, načatých za jednu veľkú krabicu. Snehurky - 4 ks, mouliny-cca 15, vyš.bavlnky-perla - cca 20ks, kordonet červený cca 4ks, biely 1Oks, maslovej farby cca 8 ks a tiež jedna igelitka načatých. :wink:
ked mi niekto napíše ip, tak dám foto do svojho albumu. :slight_smile:
5. jan 2008 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Breeee ranko, kocky :wink: ,
5. jan 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Miska! Si este tu? :slight_smile:
5. jan 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzi, este som tu :wink:
5. jan 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam dnes navarene, tak rozmyslam, ze budem vysivat. Ale este beham v pyzamku. Peti isiel do obchodu a mne sa nejako nic nechce! :grinning:
5. jan 2008 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne ranko kazdemu...ako ste spali? My sme spali neuveritelne dlho...do 8:20 :grinning: :grinning: :grinning: normalne nechapem :grinning:
5. jan 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli, my sme spali do 7:00, takze v pohode. Ale vcera som nevysila ani krizik, lebo sme pozerali film na markize a tak nas zaujal, ze ani vysivat sa mi nechcelo :sweat_smile:
zuzi a to sa ti da pri detoch vysivat?
5. jan 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Eli! Ja sa priznavam, my si radi schrupneme dlhsie. Cez tyzden, ked odidu Peto s Martinkom, tak my s Miskom spime do 9-tej normalne! :grinning:
5. jan 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska-niekedy. teraz martinko pozera telku, ale vacsinou si sklada lego a Misko mu "asistuje" alebo sa aj sam zahra. :wink:
5. jan 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, to ti zavidim ten nas drobec vydrzi do 7:30, ale to uz je maximum :slight_smile: , vzdy lepsie ako ked ma zobudi o 4:30 a chce sa blaznit, no nie :grinning:
5. jan 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, aj Samko sa zahra sam, ale lego ho nejako nebavi a to dostal pod stromcek, viac si staviame my ako Samko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jan 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinko dostal prve lego na Vianoce ked mal vyse 2 roky a odvtedy dostal dalsie a naramne ho to bavi. Stale nieco stavia. Misko ked ho vidi,tak sa snazi aj on! Ale nejde mu to este. castejsie pride a kope Matkovi do toho! Vtedy sa moze Martinko zavriet v izbicke, aby boli oddelene! :grinning:
5. jan 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to hej, ved hadam ho to zacne bavit a ked nie, tak aspon my sa mame s cim hrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. jan 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby :slight_smile:
miška, aj ja som pozerala film na markíze :slight_smile:
lego majú moje baby a hrajú sa tak, že nikolka si skladá a potom príde saša a búra jej to :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale niekedy si aj saška sama dotiahne vrece s legom a pekne si skladá :slight_smile: miška, skús lego na mesiac schovať a potom ho zas vytiahni, možno ho zaujme viac :wink:
5. jan 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vesi :slight_smile: , nasho maleho viac zaujima okruhla krabica ako lego, ale niekedy sa stane ze zacne skladat sam
5. jan 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

nemate este nejake linky na velkonocne vysivky?
5. jan 2008 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, asi si budete myslieť, že mi šibe, ale chcem sa pustiť do tohoto :sweat_smile:

http://www.heavenandearthdesigns.com/index.php?main_page=product_info&cPath=160_44&products_id=967
5. jan 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok