• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

7. novembra 2016 
whizzy :grinning: :grinning: videla som to, tiež nie som na znamenia, ale mám ich stiahnuté v PC :grinning: my sme 3X váhy a 1X ryby :grinning: :grinning: , ale tým, že sú tie obrazy veľké, tak sa dá postupne dokupovať, mne na zač. stačí 7 farieb :wink: tak si ma nakopla, mňa tiež dostala tá bordová farba :grinning: , ale na rozdiel od teba, nie som zaťažená na krídla :grinning: :grinning: :grinning: - ale sú pekné, musím uznať :wink:
10. jan 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vesi jednoznacne bordova...vies aj sama ze prave tu vzorku som aj ja zhanala...je jednoducho naaaadhrna :grinning: :dizzy_face:
...whizzy kde najdem tu vzorku ktoru chces ty vysivat?
10. jan 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
whizzy a nemas nahodou stiahnuteho toho vodnara, alebo aspon link :slight_smile:
10. jan 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli, ja som nepochybovala o tom čo napíšeš :grinning:
whizzy písala o znameniach, mám ich stiahnuté, tak ti to pošlem ak chceš aby si nemusela sťahovať, ked máš ten limit :wink:
10. jan 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli, miška, ja som vám to rovno poslala, ale je to vo vinrare, viete to otvoriť?
10. jan 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. jan 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli, videla si tie znamenia? aké máš doma ( myslím znamenia) :grinning: :grinning:
eli, whizzy, no, zabijem sa, že sa nám páčia rovnaké veci :sweat_smile: :grinning:
10. jan 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi a ako si to stiahnem? :sweat_smile:
10. jan 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška, ja som ti to poslala mailom :slight_smile:
ale sťahuje sa tak, že počkáš kým sa odrátajú sekundy a potom klikneš na link čo tam nabehne :wink:
10. jan 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi OK, nejako som to nepochopila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
idem kuknut :slight_smile:
10. jan 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, nejde mi to otvorit :frowning2: ,
10. jan 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi mam to:slight_smile: su krasne...ale je tam strasne vela farieb...
...my mame doma...blizenec, lev, kozorozec, byk, panna...chcem aj ja znamenia vysit, ale asi tie co mam od julovej...tie sa mi velmi pacia...:slight_smile:
10. jan 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli, a nemas nahodou link? Potom by som si vybrala :slight_smile: :slight_smile:
my mame doma vodnara, ryby a barana :slight_smile:
10. jan 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, dakujem uz mi to prislo :slight_smile:
10. jan 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co na to vravis Miska? Paradne, ze? :dizzy_face:
10. jan 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to suprove :wink: , len je tam vela farieb a financne .....ale stalo by to zato :slight_smile:
10. jan 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag poslala som ti to mailom:slight_smile:
10. jan 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to, ze financne je to moc :frowning2: Ale ako vesi vravi, postupne by sa to dalo. Sak je to obrovanske, nemam ani predstavu kolko to moze trvat vysit niekomu tak pomalemu ako som ja.
10. jan 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
whizzy, ved ked to budes robit postupne tak casom by si to vysila :wink:
eli, dakujem :wink:
10. jan 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, na tie veľké obrazy sa to dá kupovať postupne. stačí si pozrieť tú časť predlohy ktorou chcete začať, pozrieť aké farby tam idú a kúpiť zatiaľ len tie. na tú bordovú napr. potrebujem na začiatok 8 farieb z 88, z tohoje najviac čiernej a tú použijem lacnú, ved čierna ako čierna :grinning: , takže na začiatok dám za nite cca 230,- sk ( z niektorých 2 ks) a to sa celkom dá, je to obrovské 500X635 krížikov, takže to budem robiť dosť dlho na to, aby som našetrila na dalšie nite :grinning:
whizzy, ja to u seba tipujem na viac ako rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
10. jan 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vesi... ty to predsa za pol roka zmaknes lavou zadnou... verim tomu :grinning: "dračica" držím prsty
10. jan 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, tak tentokrát sa mýliš :grinning: ale dakujem za povzbudenie :grinning:
10. jan 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prva strana vytlacena + zoznam farieb :grinning: Ich budem na zaciatok do 30 potrebovat. Este musim premysliet na co to vysit, lebo pisu tam lan a to sa mi zda mrnave moc :unamused: A tvoje je vacsie, ja mam "len" 450x563 krizikov :grinning:
tak ked ty to budes robit rok, tak ja styri :grinning:
10. jan 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ale stoji ta praca zato, no nie :slight_smile:
10. jan 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
whizzy, 30 farieb sa ešte dá :wink: že 4 roky :grinning: :grinning: :grinning: ale týy chodíš do práce, ja som viac doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: budeme sa pretekať :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte k tej látke, tak u mňa lan určite nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to fakt mrňavé, hádam sa konečne dokopem do toho motyla a niečo tam vyberiem, čo bude dobré na moje očičká :grinning:
miška, máš pravdu, stojí to za to :grinning:
10. jan 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: normalne som sa este viac zacala tesit :grinning: tiez sa chystam konzultovat s Motylovou tetou.
stale mam ale dilemu, ci nemam radsej zacat nieco co aj dokoncim, alebo zacat toto kym som taka nadsena :sweat_smile:
10. jan 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
začni, kým si mladá, aby si to stihla do dôchodku, :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Budem sa vnukom chvastat, ze toto babka cely zivot robila :grinning: Kto to po smrti vyhodi, budem ho strasit po piatu generaciu :grinning:
10. jan 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok