• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

7. novembra 2016 
nejak to blbne, ak to nepôjde, skúste aj viac krát stlačiť "obnoviť" a potom krizikove vysivaní 2
20. sep 2007 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi :dizzy_face:
no a preco na tej ruskej stranke nie su kriziky ale ciarky a nie su ani umiestnene vo stvorcekoch? :wink: :astonished:
20. sep 2007 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
glorita, tak som sa pozrela na tú ruskú stránku aby som pochopila aké čiarky myslíš :grinning: tak tie čiarky, to sa nakoniec obrázok obšíva okolo krížikov :grinning:
20. sep 2007 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som taká nazhavená na vysivanie :grinning: :grinning:
20. sep 2007 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra idem kupovat nitky :grinning:
20. sep 2007 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruska ja tiez... :grinning:
20. sep 2007 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja poslem maminu kupit panamu...kedze ja som PN :grinning:
20. sep 2007 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja viem ze tymi ciarkami sa obsiva,uz som nikedy v minulosti sila, no hodim sem jeden picture kde su same ciarky a nie su v stvorcekoch:
http://photofile.ru/photo/delfimk/2592768/49091273.jpg

furt s tym otravujem co???? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. sep 2007 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata. :slight_smile: Uz ste aj mna "nazhavili". :grinning: :grinning: Nemate nejake tipy,co s vysitymi obrazkami,okrem zaramovania?Napr.sa mi paci viac obrazkov Macko Pu. :slight_smile:
20. sep 2007 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biccy čo tak obliečky na vankúše? :slight_smile:
20. sep 2007 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
glorita, ten obrázok si musíš zväčšiť aby tam boli štvorčeky.
20. sep 2007 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha :slight_smile: to sa nevysivaju kriziky, ale len polka krizika a stvorcek nepredstavuje krizik, ale dierku na latke. Ale kludne to mozes chapat tak, ze tam je cely krizik a ignorovat tie stvorceky.
20. sep 2007 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
glorita, teraz som sa pozrela lepšie, je to gobelínový steh, ale môžeš to vyšívať aj krížikom :slight_smile: konečne sme sa pochopili, ale sme chápavé, čo? :grinning: :grinning:
20. sep 2007 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vesi,a na vankus ako?Tie obrazky su mensie,nie?
20. sep 2007 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vyšívam jeden obraz už mesiac, bude asi dosť veľký a vždy ked sa mi nechce, tak ma takáto "diskusia" nakopne :grinning:
20. sep 2007 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vesi ty este nespis???
20. sep 2007 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môžeš napr. ušiť obliečku z normálnej látky a do stredu všiť ten obrázok, alebo urobiť obliečku z panami či kanavy a vyšiť na ňu viac malých postavičiek z tej rozprávky. zajtra ešte pohľadám viac takýchto obrázkov :wink:
20. sep 2007 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj danny, cez deň nestíham a teraz som dopozerala Kliniku Grace, tak som ešte nakukla :grinning:
20. sep 2007 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vesi,dakujem za inspiracie.Uz som si postahovala kopu obrazkov zo stranky co si dala vyssie. :slight_smile:
20. sep 2007 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biccy, ja sa veľmi teším, že pomôžem niečim s čím mne zas pomohli na inom diskusnom fore :grinning: postupne sem podávam ešte dalšie linky na obrazy, niekde som videla aj vankúše.len si na to musím nájsť čas, musím stíhať rodinu, domácnosť, vyšívanie, toto forum a ešte by som aj rada niečo prečítala...pre mňa je proste krátky deň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. sep 2007 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vesi-aj ja to mam napodobne,mala mi cez den skoro vobec spat nechce a strajkuje... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kocik novy vam ako sluzi??
poslucha zatial???
20. sep 2007 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočík je super, chodíme von každý deň - vidíš na to som zabudla, ešte chodíme aj von :grinning: :grinning: podľa mňa má tvoja malá len také obdobie, aj naša ho mala, no nezávidím ti, vtedy som bola totálne KO.
20. sep 2007 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bodaj by si pravdu mala,bo keby ma mama tento tyzden nezasobovala varou tak som uplne nahrata.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dufam ze ju to cim skvor prejde.... :unamused: :unamused:
20. sep 2007 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držím pršteky, nech ju to prejde :wink:
kočky, idem spať, ráno treba vstávať. dobrú noc. :slight_smile:
20. sep 2007 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi-dakujem a bruuu aj tebe pprajem
pa pa
20. sep 2007 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som zacala vysivat len pred dvoma tyzdnami a uplne ma to chytilo. Hladali ste Macka Pu, nejake predlohy mam: http://photo.163.com/photos/delic76/38134888/
21. sep 2007 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jeeeeej tie su zlate :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
su robene v programe PC stitch, mam ho stiahnuty, ale este v nom neviem pracovat :sweat_smile:
21. sep 2007 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
JUUUUJ UZ SEM TYCH MACKOV NEDAVAJTE....uz ich mám stiahnutých tolko ze mam do decembra co robit :grinning: :grinning: :wink:
21. sep 2007 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruska, tak to sme dve ani ja v ňom neviem pracovať :grinning:
Tu sú prevodníky farieb:

www.vysivka.biz treba potom kliknúť na kalkulačku farieb, sú tam aj voľné predlohy

www.rucniprace.cz klik na kríž. výšivku a potom na prevodníky

www.bara.sk tak tu je prevodník aj na české mulinky, ale je tam málo farieb ak ide o väčší obraz, tak je to prakticky nepoužiteľné

http://www.cyberstitchers.com/StitchingTools/FlossConversionCalc0B63.asp tak tento neviem či bude fungovať, ale mal by tam byť tiež prevodník
21. sep 2007 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a o princeznach neviete?ja by som skusila tie.v zime nebude čo robiť tak by som začala malej k ježiškovi. :slight_smile:
21. sep 2007 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok