Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

eli77
15. jan 2008

blumka to brusko chyba aj mne...ale len to s Miou, to co mi zostalo po nej by som rada odhodila 😅 😅

julova
15. jan 2008

blumi - vidis a o to pozorovanie seba sa, kedy TO pride som ja svojim sposobom prisla, musi to byt riadny napinak 😀...ale hned na dalsi den v porodke som vedela, ze raz budem chciet aj druhe babo 🙂...aj kvoli brusku aj kvoli tym emociam a celemu tomu zazraku - vychovat svoje babatko 😵

inak sa mame fajn..uz chodime na prechadzky von, caka nas UZV klbikov a taak...pekne si doma bačujeme...a aj tat nam vela pomaha 😉...teraz tu Terezka vedla mna odfukuje v kociku 😉...akosi ju neviem mat z dohladu v druhej izbe v postielke 😅 😀

blumka
15. jan 2008

jul, my uz s manzelom planujeme druhe 😅 asi sme svihnuty ale chceme velku rodinu, tak dufam, ze to moje telo zvladne 😀
eli, tie kilecka navyse su krasne ked vieme preco ich mame, nie? 😉

julova
15. jan 2008

blumi - o Deine viac neviem..ani nesiel kon a ani nemam uz tolko asu aktivne sledovat 🤐 😀 ..ale hadam su OK 🙂

Blumi - aj ja by som najradsej velku..ale uvidime ako nam ekonomicka situacia dovoli 😔 ..ale minimalne dve...a ktovie...mozno na "omladenie" tretie v pokrocilejsom veku...tak na hrane 40-ky 😀 😉...a urcite to zvladnes 😉...ved je to aj o pozitivnom mysleni 😉

ja mam este 4 kg "navyse"...a este brusko sa mi celkom nestiahlo...by sa uz aj mohlo, nech zapnem viac nohavic zo satnika 😀 😀

blumka
15. jan 2008

ze 4 kg navyse..ved to sa neda ratat ze navyse...to akokeby si sa trosku viac prejedla 😀 no ja som zvedava ako budem zhadzovat tu 20tku co mam na sebe navyse

julova
15. jan 2008

Eli - veru...uz je pomenej casu pri drobcekovi 😉 ...a nekojime ☹...teda tak pol na pol...ale skor viac odsavam...ale stale dufam, ze ked podrastie, tak to este pojde a budeme plne kojeni....nevie sa prisat ☹ a ked sa to podari, tak to vydrzi len par minut a to podla placu sa nestihla napapat..takze stridam moje s umelym...ale inak je fakt uzasna 🙂...a niekedy presna s papanim na minutu 😀...ale aj tata mame uzasneho ako nam pomaha 🙂....

matar
15. jan 2008

jul, neskušala si klobučiky?
mimochodom, môj malý má 4,5 mesiaca a ja mám o 18 kg viac ako pred tehu!!!!!!! 😲 muž si zo mna robí vankuš 😝 😀

julova
15. jan 2008

Blumi - minimalne 2/3 nechas v porodnici, neboooj 😉..ja som mala vo finale +12 a v porodke som nechala 8 😉..no a tie 4 kg by mi az tak nevadili...skor to brusko, lebo fakt este vela gati nezapnem 😖 😀..a uz sa chcem konecne paradit, lbo ku koncu tehu som nosila uz len jedny rifle 😀

blumka
15. jan 2008

jul, hlavne ze sa ma malicka dobre, no nie? nie kazdej to vyjde s kojenim ale dolezite je spokojne a zdrave babatko. Moja svagrina kojila malu do roka a pol a mala ma i tak kadejake alergie. Ale dufam, ze sa ti to este rozbehne 😉

blumka
15. jan 2008

to si dobra jul..tolko nechat v porodke...to by som brala...ale ja som po mamine tak velky strach z toho ze mi kila ostanu nemam, bo moja mamina je ako trieska, dokocna boli casy ked vazila menej ako ja (teda pre tehu)

julova
15. jan 2008

Blumi - presne...Terezka je sokojna, mamina sa uz netrapi, tak je to OK..

Matka - skusala, ale tie nam fungovali len prvy tyzden...cez ne si uz teraz mala nataha len predne mliecko a viac nie...tak ich vypluva a placka 😖

blumka
15. jan 2008

moja mamina ma tiez nekojila...zacala ale potom mliecko doslo..a som tu...zdrava a spokojna 😉 😀

julova
15. jan 2008

😀 ...tak my sa ideme kupkat 😉 😵

blumka
15. jan 2008

jeeej 😵 😵 aj ja uz chceeeeem 😅 😵
no idem skusit nieco vysit..tak sa majte papa 😉

vesi
15. jan 2008

čaute babule, tak som vás zase nestihla, juli, terezka je krásna 🙂
blumka, sesterka nechala v pôrodnici 16 kg 😀 sama bola prekvapená 😉
sneh, tak to mi je ľúto, potom ti neviem pomôcť ☹
eli, keby mi to financie a zdrav. stav dovolil, tak by som si časom dala aj ja povedať - myslím bábo 🙂

zuzi76
15. jan 2008

Ahoj Sneh!
Si to ty z azetu,asi, ze?
Ked ano, tak dnes som ti konecne poslala tie predlohy. Mozno zajtra, najneskor pozajtra to mas. A vitaj medzi nami! 😉
A ostatne baby, tiez ste mi chybali. Som chcela odfotit zirafy, ale som sa rozhodla, ze az ked budu komplet!

vesi
15. jan 2008

ahoj zuzi, tak nás budeš napínať?... 😀 😀

zuzi76
15. jan 2008

Ahoj Vesi!
Dufam, ze ma to bude pohanat! Teraz nemam moc cas. Dnes aj zajtra som v Malackach, vselijake vybavovacky. S Miskom u koznej a na ockovanie a tak.
Na livingu si robia stretnutie a normalne som dostala aj ja chut. 😀 Teda na nase! 😔

vesi
16. jan 2008

dobré ránko kočky 🙂
eli, ja viem čítala som na livingu, keby bolo teplejšie, tak sa aj dám na nejaké to stretko 😀 možno by nám zuzka aj terezku ukázala 😎 😀

snoopy
16. jan 2008

ahojte kočky,

to čo sa dejú za "paranormálne" javy s týmto koníkom??? veď ja sa sem už hádam tretí deň neviem dostať 😕

michalag
16. jan 2008

Ahojte kocky 🙂 , kde ste vsetky? CI vysivate?
Maly je este stale hore a rozprava o 106, takze musim pockat a najlepsie natom ze tatino zaspal skor ako Samko 😝 😀

lenkalienka4
16. jan 2008

ahojte babule, ako sa vam dari s výšivkami?

Miška, si tu ešte?

michalag
16. jan 2008

lenka som, ale ty uz asi nie 😝

zuzi76
17. jan 2008

Ahpjte!
Snoopy, veru, ja len cakam ze kazdu chvilu "zdochne" uplne. Ved by s tym mali konecne nieco urobit! 😠 Ma to tiez nebavi len stale skusat ci ide. A ked nahodou ide, tak tu nikto neni! ☹
este ma caka polovica pozadia vysit, tak musim makat! 🙂

vesi
17. jan 2008

ahojte, zuzi, ty si v tej sade mala aidu, to si pamätám, ale akú to neviem. ja som včera kúpila aidu 5,5 krížikov na cm a zaujíma ma koľkými nitkami vyšívaš a na akú aidu. juj, píšem ako talian, ale snád si ma pochopila 😀

vesi
17. jan 2008

teda aspoň myslím, že vyšívaš na aidu 😝

zuzi76
17. jan 2008

Ahoj Vesi!
Prave som bola na livingu a vratila sa sem ze sa ta opytam, kde si kupila aidu a za kolko? 😀
Ano, mam aidu, vysivam 2 nitkami a vacsina pozadia je len jednou. Tam dost presvita latka, ale vyzera to velmi zaujimavo! 😉

whizzy
17. jan 2008

ahojte 🙂
vesi ja som vysivala kosatce na aidu 14 (t.j. 14x na inch, som teraz preratala a sedi na 5,5x na cm) Robila som dvoma nitami, tmava trosku presvitala.

vesi
17. jan 2008

ahoj zuzka, bola som včera v motýľovi a tam stojí aida 560,- sk a musela som kúpiť 1,4m, tak som tam nechala skoro 800,- sk za látku a vyše 200,- za nite 😝 . a ked vyšívaš 2 nitkami, tak to nepresvitá? ten obraz bude dosť tmavý, tak preto ma to zaujíma...