• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

23. septembra 2017 
vesi: aj ja prosííííím, máš IP...

to je všetko krížikoá výšivka? Mala som v pláne vyšívať štyri ročné obdobia, ale ak mi pošleš ten vianočný obrus, tak to bude supeeeeerrr!!! Prosííím :wink:
12. okt 2007 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vesi...ty nas poklad...poslala som ti IP :dizzy_face:
12. okt 2007 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, teraz som sem prišla a vidím, že Vianoce majú úspech, tak Vám to idem poposielať... :grinning:
12. okt 2007 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, máte maily, dúfam, že som nič nepoplietla a na nič nezabudla, ak áno, tak napíšte, chybičku napravíme... :grinning: :grinning:
a pohnite si, Vianoce sú za rohom... :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2007 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. okt 2007 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi dlho som tu nebola,ale prosim posli aj mne tie vianocne obrus prvý a tretí.Poslem ti IP DAKUJEM
13. okt 2007 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi: zozala si tymi vysivkami uspech :wink: a patricne!!
13. okt 2007 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som konecne odfotila tie moje nezaramovane vysivky. Kto chcete, pozrite do albumu.
13. okt 2007 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi76, mas IP.
13. okt 2007 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, zuzi, máš krásne výšivky. :grinning:
baby pošta bude až poobede ked budú deti spať... :grinning:
13. okt 2007 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupinka, tie obrázky čo sú za vianočnými obrusmi nemám, to som len luciferovej ukazala pár nápadov čo sa dá robiť s detskými výšivkami :slight_smile:
13. okt 2007 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oukej, vdaka vesi za tie vianocne obrusy. :slight_smile: Idem sa do toho pustit,musim presne vymerat. len aby som stihla vysit do vianoc... Budu to nase prve vianoce s manzelom spolu, tak chcem, nech mame aj pekny obrus. Skus na stolik fo obyvacky a ked mi to pojde, tak aj na velky kuchynsky (ten ma 140*80)uf.
13. okt 2007 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vesi, nemas nahodou navod na vyrobu ramu na vysivanie co koloval na livingu?
13. okt 2007 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, mám, :grinning: dajte mi pol hodinku, kým uložím deti a potom som len Vaša baby :grinning:
13. okt 2007 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vesi, jasne! Ja este len idem nakrmit moje muzstvo!
13. okt 2007 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, máte poštu :grinning: , ak som na niekoho alebo na niečo zabudla, ozvite sa...
13. okt 2007 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi ešte raz dakujem,zuzi76 krasne obrazky,kde si zohnala toho krtka.
13. okt 2007 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vy mate take uzasne veci, sa nestacim divit... Cokolvelk mate, chcem to!! a vopred dakujem :wink:

ja teke veci nemam, doteraz som sa inspirovala len klasickymi casopismi, ktore mala moja mamka a svokra a tam nic moj... :unamused:
13. okt 2007 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupinka, tak si na tom ako som bola ja, kým ma nenasmerovala jedna dobrá duša z MK. :grinning: odporúčam prejsť všetky linky od prvej strany tejto témy, je tam veľmi veľa inšpirácií... :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2007 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa stalo!! :slight_smile: dokonca mi vykypela polievka, co som sa zapozerala :wink:
13. okt 2007 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupinka... :grinning: :grinning: :grinning: nie si sama :grinning:
13. okt 2007 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nevies, ako si ma tymi vysivkmi navnadila na vianoce, a velmi sa tesim na nase prve vianoce osamote s manzelikom. a ked si predstavim krasne vysity obrus a k tomu chutne vianocne pecivo, waw... Juchuuu, smelo do vysivania vianocneho obrusu :grinning:
13. okt 2007 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem si to predstaviť, my sme minulý rok trávili Vianoce prvý krát v novom byte, tiež som rýchlo vyšívala, ked som vedela, že sa budeme sťahovať, ale obyčajný vianočný obrus, nie krížikový :grinning: :grinning: tento rok by som už nestihla vyšiť nový, krížikový, ale určite sa cez rok do toho pustím a na dalšie Vianoce bude krížikový :grinning: a chcela by som veľký :grinning: :grinning: robota na celý rok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2007 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, velky by som chcela aj ja, ale budem rada, ked sa mi podari stihnut mensi do obyvacky. bude prerabka jadra o tri tyzdne, sme prvy rok manzelia, v novom byte,.. to teda bude! :wink:
13. okt 2007 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. okt 2007 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, dakujem za mailik :grinning:
ale tá adresa mi nejde otvoriť :frowning2:
13. okt 2007 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ti to pošlem na mail :grinning:
13. okt 2007 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matar, už to letelo k tebe :grinning:
13. okt 2007 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si ozaj macher :grinning: muž mi asi zakáže baviť sa s tebou, lebo sa budem po večeroch zase venovať vyšívaniu a nie jemu :wink:
13. okt 2007 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás je to tak isto :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2007 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok