Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

dupinka
12. okt 2007

vesi: aj ja prosííííím, máš IP...

to je všetko krížikoá výšivka? Mala som v pláne vyšívať štyri ročné obdobia, ale ak mi pošleš ten vianočný obrus, tak to bude supeeeeerrr!!! Prosííím 😉

eli77
12. okt 2007

Vesi...ty nas poklad...poslala som ti IP 😵

vesi
12. okt 2007

kočky, teraz som sem prišla a vidím, že Vianoce majú úspech, tak Vám to idem poposielať... 😀

vesi
12. okt 2007

baby, máte maily, dúfam, že som nič nepoplietla a na nič nezabudla, ak áno, tak napíšte, chybičku napravíme... 😀 😀
a pohnite si, Vianoce sú za rohom... 😀 😀 😀

eli77
12. okt 2007
miklima
13. okt 2007

vesi dlho som tu nebola,ale prosim posli aj mne tie vianocne obrus prvý a tretí.Poslem ti IP DAKUJEM

dupinka
13. okt 2007

vesi: zozala si tymi vysivkami uspech 😉 a patricne!!

zuzi76
13. okt 2007

Tak som konecne odfotila tie moje nezaramovane vysivky. Kto chcete, pozrite do albumu.

dupinka
13. okt 2007

zuzi76, mas IP.

vesi
13. okt 2007

čaute, zuzi, máš krásne výšivky. 😀
baby pošta bude až poobede ked budú deti spať... 😀

vesi
13. okt 2007

dupinka, tie obrázky čo sú za vianočnými obrusmi nemám, to som len luciferovej ukazala pár nápadov čo sa dá robiť s detskými výšivkami 🙂

dupinka
13. okt 2007

oukej, vdaka vesi za tie vianocne obrusy. 🙂 Idem sa do toho pustit,musim presne vymerat. len aby som stihla vysit do vianoc... Budu to nase prve vianoce s manzelom spolu, tak chcem, nech mame aj pekny obrus. Skus na stolik fo obyvacky a ked mi to pojde, tak aj na velky kuchynsky (ten ma 140*80)uf.

zuzi76
13. okt 2007

Vesi, nemas nahodou navod na vyrobu ramu na vysivanie co koloval na livingu?

vesi
13. okt 2007

zuzi, mám, 😀 dajte mi pol hodinku, kým uložím deti a potom som len Vaša baby 😀

zuzi76
13. okt 2007

Vesi, jasne! Ja este len idem nakrmit moje muzstvo!

vesi
13. okt 2007

kočky, máte poštu 😀 , ak som na niekoho alebo na niečo zabudla, ozvite sa...

miklima
13. okt 2007

vesi ešte raz dakujem,zuzi76 krasne obrazky,kde si zohnala toho krtka.

dupinka
13. okt 2007

baby, vy mate take uzasne veci, sa nestacim divit... Cokolvelk mate, chcem to!! a vopred dakujem 😉

ja teke veci nemam, doteraz som sa inspirovala len klasickymi casopismi, ktore mala moja mamka a svokra a tam nic moj... 😒

vesi
13. okt 2007

dupinka, tak si na tom ako som bola ja, kým ma nenasmerovala jedna dobrá duša z MK. 😀 odporúčam prejsť všetky linky od prvej strany tejto témy, je tam veľmi veľa inšpirácií... 😀 😀 😀

dupinka
13. okt 2007

uz sa stalo!! 🙂 dokonca mi vykypela polievka, co som sa zapozerala 😉

vesi
13. okt 2007

dupinka... 😀 😀 😀 nie si sama 😀

dupinka
13. okt 2007

ani nevies, ako si ma tymi vysivkmi navnadila na vianoce, a velmi sa tesim na nase prve vianoce osamote s manzelikom. a ked si predstavim krasne vysity obrus a k tomu chutne vianocne pecivo, waw... Juchuuu, smelo do vysivania vianocneho obrusu 😀

vesi
13. okt 2007

viem si to predstaviť, my sme minulý rok trávili Vianoce prvý krát v novom byte, tiež som rýchlo vyšívala, ked som vedela, že sa budeme sťahovať, ale obyčajný vianočný obrus, nie krížikový 😀 😀 tento rok by som už nestihla vyšiť nový, krížikový, ale určite sa cez rok do toho pustím a na dalšie Vianoce bude krížikový 😀 a chcela by som veľký 😀 😀 robota na celý rok 😝

dupinka
13. okt 2007

no, velky by som chcela aj ja, ale budem rada, ked sa mi podari stihnut mensi do obyvacky. bude prerabka jadra o tri tyzdne, sme prvy rok manzelia, v novom byte,.. to teda bude! 😉

vesi
13. okt 2007
matar
13. okt 2007

vesi, dakujem za mailik 😀
ale tá adresa mi nejde otvoriť ☹

vesi
13. okt 2007

tak ti to pošlem na mail 😀

vesi
13. okt 2007

matar, už to letelo k tebe 😀

matar
13. okt 2007

ty si ozaj macher 😀 muž mi asi zakáže baviť sa s tebou, lebo sa budem po večeroch zase venovať vyšívaniu a nie jemu 😉

vesi
13. okt 2007

u nás je to tak isto 😀 😀 😀