Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

lenka.uherova
22. jan 2008

chcem poprosiť ko ma možnosť poslať krížikovú výšivku tvare maličkych detičiek alebo aspon dat tip katalogu či časopisu kde najdem predlohy dik

lenka.uherova
22. jan 2008

moze mi niekto poradit kde najdem podklady na križikovú vysivku deti od batolat dik 😵 😵

vesi
22. jan 2008

skús na www.bara.sk, dajú sa tam prelistovať časopisy, ked klikneš na produkty( vľavo) alebo si prejdi linky na týchto stránkách 😉
whizzy, O.K. tak pracuj a potom chod do toho motyla 😎

snoopy
22. jan 2008

ahojte...je tu niekto?

snoopy
22. jan 2008

nikto? 😕 😢 a ja som a prišla pochváliť s nvým účesom ☹ a s vyžehlenými vlasmi...dnes sme s kaderníčkou vyhlásili vojnu kučerám 😀

lenkalienka4
22. jan 2008

vesi, aky velky je ten obraz v bare č. 8 to dielo z morskej peny?
http://www.bara.sk/index.asp?action=17

lenkalienka4
22. jan 2008

snoopy, koniec kučerám? a ked si umyjes vlasy, tak co bude? Strih más super 😉

vesi
22. jan 2008

lenka 210X130 krížikov
snoopy super účes 🙂

julova
22. jan 2008

Zuzik - totok mi nerob 😀...som Ta normaaalne nespoznala 🙂...posli te kucery mne...prosiiiim...ked uz som Kučerová 😀 😉...mas to superske 😉

snoopy
22. jan 2008

no konečne ste sa ozvali 😝

keď to umyjem, tak budú kučery späť 😠 .......a samozrejme ďakujem za pochvaly.....jááj tak rada to počúvam 😀 😀 😀 😀 😀

snoopy
22. jan 2008

Zuzi...kučery posielam po kuriérovi......reklamácie neprijímam 😝

maahuliena
22. jan 2008

ahojte 😉

snoopy, si kočka 😵 .. a vedela som že budeš mať doma dievčatko 🙂

julova
22. jan 2008

nech Ta Robie potom ofoti "normalne"...nech Ta vidime aka si pekna mamina-cakatelka 🙂

Joooj...brala by som kucery 🙂...ale ono je to vacsinou tak...tie co maju rovne vlasy, chcu kucerave a zasa naopak 😀...asi neviem do coho chceme dobrovolne ist 😀

apropo - ziadny reflux nemame 😝 😀...nam robili sono bruska a mala to klasicky oddriemala...akoze vsetkych Dr. ma na haku doteraz 😀....tak hadam ked bude chodit k zubarovi neskor, tak aj am bude spat 🤐 😀

snoopy
22. jan 2008

maahulienka...ahoj 😀 no vidíš to...dievčatko....ale to je vážne jedno...hlavne, že sme po tých mojich "beztiažových" stavoch OK...hoci sa tlačíme na svet.... 😔

snoopy
22. jan 2008

normálne-nenormálne...akože komplet aj s tým minibruškom 😀 ?

julova
22. jan 2008

jasneee.....a ake mini brusko? to uz na prejedenie neukecas 😀...je pekne, take akurat a bud rada, ze sa nemusis guuulat s nejakym obrom 😀...co neznamena, ze Natalka bude krpec...oni tam vedia byt vsemozne pokrutene tie nase drobaatka 🙂...nahod nejaku sexi pozu, drahy nech cvakne a sup do albumu 😉

maahuliena
22. jan 2008

snoopy ved už je zachvíľonku aj čas prísť na svet... 🙂 aj ked ešte by mohla natálka vychutnať "stav" v brušku ešte aspoň 2 týždne 😅

Zuska, tá dvoja dcérenka nemá chybu, je veľmi zlatá, som kukla album. Nádherne vidno aká ste šťastná rodinka 🙂 😵 krása 😵 😵 radosť pozerať 😉
Inak aj ja by som brala brčky 😀

snoopy
22. jan 2008

no dobre kočky...ako sa povie na východe "zrobíme" nejaké foto a dáme do albumu...teraz však idem ležať...lebo mám bruško tvrdé ako skala 😔 ...tak zatím pááá 😉

julova
22. jan 2008

Maahulka - dakujeme 😵 ..no veru...a co ona za ksichtyvie hadzat.. ja sa na nej tolko nasmejem niekedy 😀
tiez mas rovne vlasy, co? 😀...mne ani natacky brcky nevyrobia 😠 ...teraz uz ani nie je z coho, lebo mam kratke vlasy...ale ani predtym..mi to splaslo po hodinke....ale take prirodzene kucery...hmmmmm 😵 😀

maahuliena
22. jan 2008

Zuska hej, hej rovné , také háro obrovské 😀 ja moc brčky nemôžem, lebo by som vyzerala ako strašidlo 😀 hlava nikde, len vlasy 😀 vždy lutujem, ked si ich natočím 😅

snoopy, oddýchni si, papa 😉

adik64
22. jan 2008

Ahojte maminky vyšívačky,

som veľmi rada, že som tu natrafila na túto tému (na túto stránku nechodievam, lebo zatiaľ nie je nejak dôvod...ale dúfam, že čoskoro bude 🙂 Obdivovala som vaše výtvory...no, musím povedať, že klobúk dolu, je to ozaj krááása 🙂 Občas ma tiež pochytí vyšívacia mánia, aj teraz mám rozvyšívanú takú chalúpku, momentálne mám síce pauzu, ale tak ste ma navnadili, že to asi zase vytiahnem...
Mám na vás jednu otázočku, čo sa týka muliniek, ja vyšívam perlovkami, ale pri predlohách sú väčšinou uvedené mulinky Anchor...ja mulinky absolútne neviem používať, vždy sa mi to pomotá, preto sa chcem spýtať (aj keď sa asi pýtam hlúpo), akým spôsobom s tými mulinkami pracujete? Niekam si to pradienko namotáte a z toho si potom odstrihávate? Koľko z tých nitiek si odoberiete pri výšivke na panamu? Poprosím vás o čo najdetailnejší popis, lebo ja som taký technický antitalent....veľmi vám ďakujem vopred 😉

michalag
22. jan 2008

Ahojte kocky 🙂 ,
Tak pred chvilou sme sa vratili od starkej a za chvilku sa pojdeme kupkat, tak potom sem nakuknem, ved vas musim docitat, kedze ste toho dost popisali 😝 😀 😀 😀

vesi
22. jan 2008

ahoj miška 🙂
adik64, kľudne sa pýtaj, všetky sa stále učíme 😉 takže k tvojej otázke...ja si dávam mulinky každé číslo zvlášť do obálky aby sa mi nepomiešali. pri práci si odstrihnem takú dlžku ako si odstrihuješ bežne pri perlovkách, rozdelím si ju po 3 nitky, niekedy stačia aj 2 záleží od látky a vyšívam. poradila by som ti aby si si postupne prečítala celú tému, sú tam vysvetlenie hádam na všetky otázky... 🙂 a aj ked nie si mamička, tak sa k nám smelo pridaj, my ťa tu privítame - však baby 😀

adik64
22. jan 2008

vesi, ďakujem pekne za odpoveď 🙂
pustila som sa do čítania histórie, ale dostala som sa len po stranu 30, je toho strašne veeeeľa, ale postupne sa cez to nejako prelúskam 🙂

vesi
22. jan 2008

jasné, ved to nemusíš naraz prečítať 😉 😀 keby si mala ešte otázky, tak sa pýtaj, poradia aj ostatné baby 🙂 a tiež ked hľadáme konkrétny motív, tak napíšeme sem a ked niekto má alebo nájde, tak sem dá link alebo pošle na mail 🙂

eli77
22. jan 2008

baby prosim nemate nejake lahko citatelne motivy z grecke mitologie alebo hocico grecke? Kamoskinej dcerke chcem vysit zalozku do knihy a neviem najst taky maly a citatelny motiv...
... vitam medzi nami nove tvaricky🙂

lenkalienka4
22. jan 2008

adka, tak vitaj, a sup sup do vysivania kym nemas babo, potom uz budes vysivat pomenej, alebo po veceroch.

zuzi76
22. jan 2008

Ahojte!!!
Samozrejme,ze tu vitame kazdu vysivacku! 😉 A ked mozme, tak poradime.
Adik, ja teraz vysivam prvy krat mulinkami, a to kupenu sadu. A velmi mi vyhovuje system aky tam je. Prilozim aj fotku, ale zhruba to opisem. Takze kazda mulinka je v dierke. Nad nu som si nakreslila znacku aku ma ta mulinka na predlohe (to mi poradila teta v motylovi). A ked si vytiahnem len 2 nitky, tak ostatok si odlozim do dierky nad nu, teda do horneho radu. Neviem ci som to zrozumitelne napisala, ak nie, tak sa ozvi, skusim inac. ale z obrazku by sa to mohlo dat pochopit. 😉 😀
Inac, baby ja sa blizim ku koncu!!!

http://fotoalbumy.azet.sk/zuzi761/vysivky/?i9=a...

eli77
22. jan 2008

zuzi tie zirafy su uzasne 😵

blumka
22. jan 2008

ahoje vsetky ;) aj ja vitam nove vysivacky....zuzi si sikulka, zirafky su supis 😉