• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

eli, je mi ľúto, ale naozaj som nič nenašla :frowning2:
22. jan 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi :grinning: budem poslusne podavat hlasenie :wink: :grinning:
22. jan 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O.K. budem kontrolovať. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak ja sa uz poberam...majte sa krasne kocky :wink: a prajem turbo ihly :wink:
22. jan 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj blumka, idem už aj ja :slight_smile:
22. jan 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, ďakujem vám všetkým, zuzi, tá pomôcka je super, myslíš, že sa dá kúpiť v galantérii aj mimo sady? Aj keď v podstate to nie je vôbec problém urobiť, možno sa pohrám :slight_smile: Teraz ešte musím dovyšívať obrázok perlovkami a potom sa isto odhodlám skúsiť tie mulinky. Pekný večer vám prajem :wink:
22. jan 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

som myslela rozmery celej obliecky na vankus.... Chcem cez panamu vykrizikovat na prednu stranu obrazok (potom panamu vyparam) no a zostane mi to na latke - obliecke. Len neviem, ake rozmery mam nechat na obliecku, ak pojde na vankus 40x40cm.
23. jan 2008 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, dievčence, práve som sa pripojila a idem pokračovať v čítaní histórie, takže mám čo robiť :wink:
Môžem sa na vás obrátiť s jednou prosbičkou? V tom linku, ktorý tu niektorá z vás dala na časopis Bára som objavila nádherné obrázky, také chalúpky vo vidieckom štýle vyšívané na béžovom podklade, vychádzali na pokračovanie v číslach 3-8. Ak niektorá z vás má tieto časopisy, bolo by možné oskenovať, príp. prekopírovať predlohy a poslať mi ich? Kontakt pošlem cez IP. Môj partner má veľmi rád takéto ľudové obrázky a tá séria by bola pre neho krásny darček, už aj viem, kam by sa nám hodila :wink: Najmä ten kostolík z Tvrdošína, on odtiaľ pochádza a tomu by sa iste obrovsky potešil...do budúcich Vianoc by som to snáď stihla :grinning:
Veľká vďaka vopred.
23. jan 2008 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko kočky :slight_smile:
adik, ja mám tie časopisy, cez víkend by som sa na to pozrela a oskenovala ti to, zaberá to dosť času, takže musím až cez víkend ked je manž. doma :slight_smile: deti nemajú púochopenie pre takúto prácu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. jan 2008 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vesi, ďakujem moc krásne, si poklad :slight_smile: Veľmi sa teším a poobede, keď prídem z práce, sa chystám vytiahnuť svoj rozvyšívaný obrázok, nech ho čím skôr dokončím a vrhnem sa na toto :slight_smile:
23. jan 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule

adik64, tak to je supr ze si sa k nam pridala a ides s nami závisláčit :grinning: tešim sa :wink:
23. jan 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile: , konecne som sa sem dostala, kedze z pejom zase nieco bolo :angry:

adik, vitaj medzi nami :wink:
23. jan 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ďakujem vám všetkým za privítania, ste zlaté a teším sa, že som vás objavila :slight_smile: Chystala som sa dnes cez deň ukradnúť si nejaké chvíľky, aby som sa posunula ďalej v študovaní histórie, ale nejako to blblo, tak nič z toho.
Môžem mať ešte jednu hlúpu otázku? Sľubujem, že je už posledná a už sa budem pýtať len k veci :pensive: Chcem vás poprosiť o vaše tipy, ako sa vám vyšíva napr. pri telke a pod. Ide mi o to, že ja keď vyšívam, tak musím byť rozložená len na stole v kuchyni, kde to mám všetko pekne pred sebou a tým pádom môžem vyšívať len vtedy, keď nejde nič v telke :grinning: Keď sa s tým rozložím na gauči, strácam prehľad, zle sa mi to drží a zle sa mi orientuje v predlohe. Videla som, že tu baby dávali link na nejaký držiak, používate to? Bola by som vďačná za vaše tipy, aby som nemusela deliť čas medzi vyšívanie a televízne noviny, a zároveň by som ten čas pri tv osožnejšie využila :wink:

Keď to tak po sebe čítam, musíte mať zo mňa isto srandu, aké hlúposti sa vypytujem, ale keď ja som isto nie veľmi praktická...ospravedlňujem sa :grinning:
23. jan 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooojte...dufam, ze ma zase nezmaze, bo sa uz naozaj nahnevam :angry: :grinning:...bola som tu asi pred dvoma hodinami, pisala ako drak 2x a oba prispevky mi vymazalo :angry:...
vesi, teba som chcela poprosit, ci by si aj mne nemohla poslat tie chalupky co ides skenovat pre adik...moj mail ti poslem cez IP..
adik...ja som na tom s vysivanim podobne ako ty...tiez som porozkladana na stole, teraz sa mi uz zle zohyna tak som presla na gauc do obyvacky ale vysivat mozem len pri takych relaciach v telke, ktore uz poznam...lebo inak mi uteka bud dej v telke alebo vysivka :wink: ...a vobec s teba nemame srandu, sak na to tu sme aby sme si poradili, nie? :wink:
23. jan 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
no mne dnes malý doobeda celkom pekne spinkal, tak som chcela ísť s vami pokecať a tiež ma štval koník. už funguje stránka o scrapovaní, tak som skončila tam :grinning: a muž mi povedal, že ked sa budem takto jedovať nad koníkom, tak nám urobí stránku o vyšívaní a bude to :grinning: :grinning: tak neviem či sa do toho nepustíme, aspon by ste mohli obrázočky prácičiek hádzať rovno tam :wink:
23. jan 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

adka, ja vysivam v kresle a muz je rozvaleny na gauci a pozerame telku obaja :wink: ... a dokonca jedna naša závislačka /michalag/ dokáže vyšivať aj za internetom... :grinning: :grinning: :grinning: však miška?

matar: to je suuuuper nápad, ja chodim na konika väčšinou len kôli krížikom

blumka: dobre ze sa nám hlasis, aspon vieme ze si este celá :grinning: lebo ked takto bude pokracovat konik, ze nepojde, tak potom sa budeme o teba bát :sunglasses:
23. jan 2008 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, budem sa poslusne hlasit kazdy den, tak dufam ze ma kon nesklame :wink:
23. jan 2008 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, konečne to tu funguje :slight_smile:
tak ja vyšívam iba pri telke.začínala som na gauči a veci porozkladané vedľa mňa :grinning: na to frflal manžel :grinning: teraz má fotelku pod oknom a vyšívam tam, veci mám v krabici na zemi, ale ked natrafím na malý šikovný stolík ktorý mi padne do oka... :grinning: :grinning:
blumka, pochvala za hlásenie :grinning:
23. jan 2008 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak maly je ulozeny :slight_smile:

lenka, :grinning: :grinning: :grinning:

adik, presne ako napisala lenka, ja vysivam aj pri telke aj pri nete :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

ozaj skoro som sa zabudla pochvalit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=1079747&vReferer=
23. jan 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Blumka, tiez som bola nastvana, lebo som 2x pisala to iste a aj tak nic z toho! :angry:
Adik, neviem ci predavaju tie papiere, ale urcite sa to da urobit z tvrdeho papiera. Ja som dlho vysivala v kuchyni pri stole a az tu ma baby inspirovali a vysivam v kresle pri telke. Za sebou mam stojacu lampu, zapnuty vrch aj spodok na citanie. A predlohu na boku kresla. A muz lehni na gauci. Ale tiez sa niekedy spametam, ze neviem o com je film! :grinning:
Jaj, este som nenahlasila to co som chcela doobeda - budem mat dost casu na vysivanie, lebo Martinko dostal kiahne! Tak musime byt pekne doma v teplucku. A este cakam kedy to pride na Miska. :grinning:
23. jan 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no miška.... kto ti poslal turbo ihly, prezrad... :sunglasses: krásne

zuzi, tak aspon mas cas dokoncit zirafky, ved uz nemas vela, a co potom?
Kedy zvyknu deturence dostat kiahne? je to individualne? :confused:
23. jan 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, my sme ich ocakavali uz na jesen, lebo sme boli na navsteve u bratranca a o 2 dni mi volali, ze ich mala ma kiahne. Ale nic z toho nebolo. Teraz sme boli pred 2 tyzdnami na jednej akcii a uz vsetky deti co tam boli ich maju! :grinning:
A je to indivudualne. Mam kamosku, kt. ma 32 a este ich nemala! :grinning:
Dalej budem vysivat sloniky z tej sady k zirafam.
23. jan 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vyšívam v kresle pri telke. ked som kreslila nábytok do obývačky, tak som v prvom rade nakreslila taký mini stolík so šuflíkmi, ktorý mám vedla kresla a je len na bavlnky a vyšívacie potreby :grinning: a teraz ho už mám taký plný bavlniek, že látky a krížikové časáky som musela presťahovať.
inak, ked sa nazbiera viac báb čo budu mať záujem, tak možno ozaj s mužom nejakú tú stránku vymyslíme :wink:

blumka, držim ti palce, nech to máš skoro za sebou a hlaven nech je všeko ako má byť :slight_smile:
23. jan 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matar, ja som len a len za, so mnou mozes pocitat, pretoze ta rýchlost konika ma uz fakt serie :angry: :confounded: :angry:
23. jan 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no muž už pozerá, či by vedel urobiť niečo také ako teraz urobili baby s digiscrapu (že je tam aj forum aj galéria), nech sa nejedujeme :grinning:
23. jan 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matar, to by bolo super :wink:

lenka, neviem ci to bola turbo ihla, lebo zo zaciatku to slo dost pomaly, ale teraz som to chcela mat uz hotove co najskor a najviac tam bolo toho modrerho pozadia
23. jan 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koli dlhotrvajúcemu pomalemu konikovy, uzivatelky postupne odcválaju, ved kto by mal nato nervy... :sweat_smile:

miška, a co ides robit teraz, tu kvetinu? :confused:
23. jan 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. jan 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...vsimla som si to uz predtym v albume, no to by malo byt super, je to aj pekne zosvetlene, takze by to malo vyjst... dufam ze to nevzdas ako predtym... :dizzy_face: toto uz bude o.k
23. jan 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok