• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

23. septembra 2017 
lenka, tak to dufam aj ja a ze to dotiahnem do vysledneho konca :sweat_smile:
23. jan 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez za novu stranku :wink:
23. jan 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka, ako vidim tak sa poctivo hlasis :grinning:
23. jan 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska a ten portret mas z kolkych farieb? vyzera super...urcite sa to podari, len treba trpezlivost :wink:
23. jan 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaano...bolo mi prikazane sa hlasit, tak si plnim svoju povinnost :grinning:
23. jan 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka, je to z 50-tich odtienov. Skusala som aj menej, ale toto chcem dat mamine k narodkam, tak chcem aby to vyzeralo co najlepsie :slight_smile:
23. jan 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bude supis darcek... :wink: ja som ten portret tiez dala na vianoce svagrovcom a boli z neho paf...najprv si mysleli ze to je malovane, potom ze vytlacene na platne a az ked sa na to poriadne pozreli tak zistili ze to je vysite...a vtedy sa ma spytali ci som to dala vysit strojom.. :grinning: :grinning: ..ani ich nenapadlo ze to som ja rucne..uvidis aj ten tvoj bude krasny :wink:
23. jan 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, a dokedy to musis stihnut, kedy ma mamka narodky ???
23. jan 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, mamina ma v aprili, tak mam hadam este dost casu :sweat_smile:
23. jan 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy všetky vyšívate portréty anchorkami? su lepšie ako dmc? a kolko asi stoja? teraz mi jedna baba ponukla dmc za 15sk/ks, to je dobré? ja som ich totiž stále neobjednala, ale chcem, lebo chce robiť tie portréty
23. jan 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka, v motylovi predavaju DMC za 23sk! A Anchor tusim 19sk. Takze ta cena je uplne super!!! :wink:
23. jan 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aký je rozdiel medzi dmc a anchorkami?
23. jan 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem z vlastnej skusenosti, ale na livingu som citala, ze DMC su lesklejsie. Tam ich dost baby preferuju.
23. jan 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidím či tá ponuka ešte platí, tá baba mi písala ešte pred vianocami. už som jej napísala
23. jan 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, ste tu ešte?
23. jan 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom napis, ci sa ti to podarilo. Idem este trochu povysivat. Tak prajem dobru noc! :slight_smile:
23. jan 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som vás dočítala :slight_smile:
aj ja sa hlásim na novú stránku :grinning:
zuzi, ja čakám tiež kiahne, nikola chodí do škôlky a naposledy tam mali kiahne v r. 2006, tak čakám dalšie kolo :grinning: len si neviem predstaviť ako by som zakázala saši škrabať sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
miška, ty si ale rýchla :slight_smile: ten portret vyzerá nádherne, dalo ti tam dobré farby, nakresli si mriežku 10X10 krížikov/štvorček, aby si sa nepomýlila :slight_smile:
23. jan 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko prajem, tak ja som včera oprášila tú moju začatú výšivku a tak ma to chytilo, že som krížikovala 2,5 hodiny v kuse a bola by som aj dlhšie, keby som nemusela ráno vstávať :wink: Ak mi to vydrží, tak snáď o také 2 týždne budem aj hotová... Mám teraz kopu času, lebo partner je v zahraničí a domov chodí len zhruba raz za 6 týždňov, tak aspoň ho prekvapím, aká som šikovná :slight_smile:
príjemné krížikovanie všetkým :wink:
24. jan 2008 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby!

vcera ma stval konik :confounded: A ani k vysivaniu som sa nakoniec nedostala, taka som bola unavena z behania po lekaroch... Co uz.
Adik64: vitaj!! (sice tu nie som pravidelne, ale poctivo prispevky citam, :wink: )

No a tie chalupky chcem aj ja, vesi!! Moj mail by si mala mat.

Idem pracovat na dalsej zalobe, tak sa majte!! :slight_smile:
24. jan 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
aj ja vitam adik :slight_smile:
Matka, to je fakt super cena za DMC. Na obraz co budem robit si budem objednavat z ebay, tam tiez tak vyjdu, aj postovne je uz v tej cene.
V tom Motylovi som este nebola :angry: A stale si alibisticky hladam vyhovorky, preco tam nemozem :angry:
Ale urobila som iny krok - predplatila som si Malovani jehlou a Rozarku :grinning:
24. jan 2008 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ,
whizzy, tak to je super, lebo ja si malovani kupujem vzdy, tak ked nahodou nebudem mat tak... :grinning: :grinning: :grinning: . Kolko ta vyslo Malovanie jehlou?
24. jan 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

baby, ake casopisy o vysivani si najcastejsie kupujete? a ake vselijake existuju? :confused:
24. jan 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj lenka, ja si najcastejsie kupujem malovanie jehlou ale ked vidim niekde nieco co sa mi paci tak si kupim aj iny :wink:
24. jan 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka, ja zatial len tieto dva mam. Raz som kupila Dianu, ci co, drahe jak slak a moc sa mi to nepacilo.
To Malovani jehlou vyslo na rok 490.- je to 12 cisiel. rozarka je rocne len 6 cisiel. Este mali v ponuke Rozarka special, takisto dvojmesacnik, tak neviem ci to je zvlast casopis, alebo je to v ramci Rozarky? Neviete?
24. jan 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj lenkalienka, ja kupujem Nápady a rady - vyšívanie, to pravidelne, každé číslo už asi 4 roky a občas, keď ma niečo zaujme, tak Rozárku. Malování jehlou som ešte nekúpila, musím popozerať v stánku.

Whizzy, čítala som v histórii, že chystáš v máji svadbu, tak to sme na tom skoro rovnako, my plánujeme 21. júna. Ako si na tom s prípravami? Ja idem práve dnes poobede zajednať svadobné šaty, už som sa konečne rozhodla, tak idem zaplatiť zálohu, aby mi ich niekto nevyfúkol :wink:

Vesi, nejde mi otvoriť tvoj album na multiply.com, ako ho mám prekabátiť? Rada by som popozerala tvoje dielka a načerpala nejakú inšpiráciu :slight_smile:
24. jan 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
whizzy, tak to nie je az take drahe :slight_smile: . Ved uvidim ak si neobjednam mama a ja a Dieta tak si mozno predplatim aj ja, ved kupujem skoro kazde cislo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jan 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej adik, tak to mas mesiac po mne :slight_smile: Pripravy mi teraz sttoja, chystam sa zajednat oznamenia a uz porozmyslat nad vlasmi a vizazou. toto bude asi najtazsie :sweat_smile: Vobec neviem ako by to bolo najlepsie. Hadam to stihnem za 3,5 mesiaca :slight_smile:
24. jan 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Whizzy, ja som oznamká zajednala tento pondelok, bude ich pre nás robiť jeden šikovný kamarát, tak som ho poprosila, aby sa už do toho pustil a teraz len každú chvíľu nazerám do mailu, či ešte neposlal návrhy :wink: Čo sa týka vlasov, v tomto sa úplne spolieham na svoju kaderníčku, nechávam si ich teraz trochu dorásť, aby som mohla mať vyčesané a uvidím, čo mi z toho môjho hniezda vyčaruje :slight_smile:
ešte by som mala na teba jednu prosbičku - pozerala som v histórii tvoj album a veľmi sa mi zapáčili títo snehuliačikovia: http://profile.imageshack.us/user/whizzzyy/images/detail/#339/181120071730270108fu9.jpg, http://profile.imageshack.us/user/whizzzyy/images/detail/#339/181120071729100107mr5.jpg
Bolo by možné naskenovať mi ich a poslať mailom?
24. jan 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby :grinning:
adik, ja už nemám na multiply album :unamused:
pozri sem
http://fotoalbumy.azet.sk/vesi1910/moje-vysivky/?i9=839b926f7845

teraz musím bežať, ozvem sa neskôr :slight_smile:
24. jan 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne adik, posli mi mail do IP, mam este 4 dalsich do serie, ti poslem. A v pondelok tam hodim dalsieho, cez vikend dorobim toho s metlou.
tiez si nechavam dorast valsy, tak ich mam take cudne teraz, len neviem ci pojdem k mojej kadernicke, by som bola najradsej keby ma aj namalovali na jednom mieste. Ja este ani neviem ci chcem zavoja, alebo korunku, alebo co :frowning2:
24. jan 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok