Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

michalag
23. jan 2008

lenka, tak to dufam aj ja a ze to dotiahnem do vysledneho konca 😅

blumka
23. jan 2008

ja som tiez za novu stranku 😉

michalag
23. jan 2008

blumka, ako vidim tak sa poctivo hlasis 😀

blumka
23. jan 2008

miska a ten portret mas z kolkych farieb? vyzera super...urcite sa to podari, len treba trpezlivost 😉

blumka
23. jan 2008

aaaano...bolo mi prikazane sa hlasit, tak si plnim svoju povinnost 😀

michalag
23. jan 2008

blumka, je to z 50-tich odtienov. Skusala som aj menej, ale toto chcem dat mamine k narodkam, tak chcem aby to vyzeralo co najlepsie 🙂

blumka
23. jan 2008

to bude supis darcek... 😉 ja som ten portret tiez dala na vianoce svagrovcom a boli z neho paf...najprv si mysleli ze to je malovane, potom ze vytlacene na platne a az ked sa na to poriadne pozreli tak zistili ze to je vysite...a vtedy sa ma spytali ci som to dala vysit strojom.. 😀 😀 ..ani ich nenapadlo ze to som ja rucne..uvidis aj ten tvoj bude krasny 😉

lenkalienka4
23. jan 2008

miska, a dokedy to musis stihnut, kedy ma mamka narodky ???

michalag
23. jan 2008

lenka, mamina ma v aprili, tak mam hadam este dost casu 😅

matar
23. jan 2008

baby vy všetky vyšívate portréty anchorkami? su lepšie ako dmc? a kolko asi stoja? teraz mi jedna baba ponukla dmc za 15sk/ks, to je dobré? ja som ich totiž stále neobjednala, ale chcem, lebo chce robiť tie portréty

zuzi76
23. jan 2008

Matka, v motylovi predavaju DMC za 23sk! A Anchor tusim 19sk. Takze ta cena je uplne super!!! 😉

matar
23. jan 2008

a aký je rozdiel medzi dmc a anchorkami?

zuzi76
23. jan 2008

neviem z vlastnej skusenosti, ale na livingu som citala, ze DMC su lesklejsie. Tam ich dost baby preferuju.

matar
23. jan 2008

uvidím či tá ponuka ešte platí, tá baba mi písala ešte pred vianocami. už som jej napísala

vesi
23. jan 2008

čaute, ste tu ešte?

zuzi76
23. jan 2008

tak potom napis, ci sa ti to podarilo. Idem este trochu povysivat. Tak prajem dobru noc! 🙂

vesi
23. jan 2008

tak som vás dočítala 🙂
aj ja sa hlásim na novú stránku 😀
zuzi, ja čakám tiež kiahne, nikola chodí do škôlky a naposledy tam mali kiahne v r. 2006, tak čakám dalšie kolo 😀 len si neviem predstaviť ako by som zakázala saši škrabať sa 😝
miška, ty si ale rýchla 🙂 ten portret vyzerá nádherne, dalo ti tam dobré farby, nakresli si mriežku 10X10 krížikov/štvorček, aby si sa nepomýlila 🙂

adik64
24. jan 2008

dobré ránko prajem, tak ja som včera oprášila tú moju začatú výšivku a tak ma to chytilo, že som krížikovala 2,5 hodiny v kuse a bola by som aj dlhšie, keby som nemusela ráno vstávať 😉 Ak mi to vydrží, tak snáď o také 2 týždne budem aj hotová... Mám teraz kopu času, lebo partner je v zahraničí a domov chodí len zhruba raz za 6 týždňov, tak aspoň ho prekvapím, aká som šikovná 🙂
príjemné krížikovanie všetkým 😉

dupinka
24. jan 2008

ahojte baby!

vcera ma stval konik 😖 A ani k vysivaniu som sa nakoniec nedostala, taka som bola unavena z behania po lekaroch... Co uz.
Adik64: vitaj!! (sice tu nie som pravidelne, ale poctivo prispevky citam, 😉 )

No a tie chalupky chcem aj ja, vesi!! Moj mail by si mala mat.

Idem pracovat na dalsej zalobe, tak sa majte!! 🙂

whizzy
24. jan 2008

Ahojte 🙂
aj ja vitam adik 🙂
Matka, to je fakt super cena za DMC. Na obraz co budem robit si budem objednavat z ebay, tam tiez tak vyjdu, aj postovne je uz v tej cene.
V tom Motylovi som este nebola 😠 A stale si alibisticky hladam vyhovorky, preco tam nemozem 😠
Ale urobila som iny krok - predplatila som si Malovani jehlou a Rozarku 😀

michalag
24. jan 2008

Ahojte 🙂 ,
whizzy, tak to je super, lebo ja si malovani kupujem vzdy, tak ked nahodou nebudem mat tak... 😀 😀 😀 . Kolko ta vyslo Malovanie jehlou?

lenkalienka4
24. jan 2008

ahojte

baby, ake casopisy o vysivani si najcastejsie kupujete? a ake vselijake existuju? 😕

michalag
24. jan 2008

Ahoj lenka, ja si najcastejsie kupujem malovanie jehlou ale ked vidim niekde nieco co sa mi paci tak si kupim aj iny 😉

whizzy
24. jan 2008

Lenka, ja zatial len tieto dva mam. Raz som kupila Dianu, ci co, drahe jak slak a moc sa mi to nepacilo.
To Malovani jehlou vyslo na rok 490.- je to 12 cisiel. rozarka je rocne len 6 cisiel. Este mali v ponuke Rozarka special, takisto dvojmesacnik, tak neviem ci to je zvlast casopis, alebo je to v ramci Rozarky? Neviete?

adik64
24. jan 2008

Ahoj lenkalienka, ja kupujem Nápady a rady - vyšívanie, to pravidelne, každé číslo už asi 4 roky a občas, keď ma niečo zaujme, tak Rozárku. Malování jehlou som ešte nekúpila, musím popozerať v stánku.

Whizzy, čítala som v histórii, že chystáš v máji svadbu, tak to sme na tom skoro rovnako, my plánujeme 21. júna. Ako si na tom s prípravami? Ja idem práve dnes poobede zajednať svadobné šaty, už som sa konečne rozhodla, tak idem zaplatiť zálohu, aby mi ich niekto nevyfúkol 😉

Vesi, nejde mi otvoriť tvoj album na multiply.com, ako ho mám prekabátiť? Rada by som popozerala tvoje dielka a načerpala nejakú inšpiráciu 🙂

michalag
24. jan 2008

whizzy, tak to nie je az take drahe 🙂 . Ved uvidim ak si neobjednam mama a ja a Dieta tak si mozno predplatim aj ja, ved kupujem skoro kazde cislo 😝

whizzy
24. jan 2008

jej adik, tak to mas mesiac po mne 🙂 Pripravy mi teraz sttoja, chystam sa zajednat oznamenia a uz porozmyslat nad vlasmi a vizazou. toto bude asi najtazsie 😅 Vobec neviem ako by to bolo najlepsie. Hadam to stihnem za 3,5 mesiaca 🙂

adik64
24. jan 2008

Whizzy, ja som oznamká zajednala tento pondelok, bude ich pre nás robiť jeden šikovný kamarát, tak som ho poprosila, aby sa už do toho pustil a teraz len každú chvíľu nazerám do mailu, či ešte neposlal návrhy 😉 Čo sa týka vlasov, v tomto sa úplne spolieham na svoju kaderníčku, nechávam si ich teraz trochu dorásť, aby som mohla mať vyčesané a uvidím, čo mi z toho môjho hniezda vyčaruje 🙂
ešte by som mala na teba jednu prosbičku - pozerala som v histórii tvoj album a veľmi sa mi zapáčili títo snehuliačikovia: http://profile.imageshack.us/user/whizzzyy/imag..., http://profile.imageshack.us/user/whizzzyy/imag...
Bolo by možné naskenovať mi ich a poslať mailom?

vesi
24. jan 2008

čaute baby 😀
adik, ja už nemám na multiply album 😒
pozri sem
http://fotoalbumy.azet.sk/vesi1910/moje-vysivky...

teraz musím bežať, ozvem sa neskôr 🙂

whizzy
24. jan 2008

jasne adik, posli mi mail do IP, mam este 4 dalsich do serie, ti poslem. A v pondelok tam hodim dalsieho, cez vikend dorobim toho s metlou.
tiez si nechavam dorast valsy, tak ich mam take cudne teraz, len neviem ci pojdem k mojej kadernicke, by som bola najradsej keby ma aj namalovali na jednom mieste. Ja este ani neviem ci chcem zavoja, alebo korunku, alebo co ☹