Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

zuzi76
24. jan 2008

whizzy, dala som si zavazok, ze nesmiem ich zacat skor, kym si neozehlim vsetko pradlo! stale to len odkladam a uz to na mna pada! 😀 Ale potom hned zacinam. To vies, uz ma svrbia prsty na nieco nove!

vesi
24. jan 2008

miška, klikneš hore na lište na View tam na zoom a tam ti to dá možnosti, myslím, že na 150% to stačí 🙂 robíš to ked máš pred sebou obrázok a chceš tlačiť, čiže až na konci pred tlačou - dúfam, že je to zrozumiteľné 🙂

vesi
24. jan 2008

whizzy -aj aj 🙂
matar, čo iné mi ostáva, ked sa nikto na admina nehlási 😀 nenechám ťa v tom samu 🙂

michalag
24. jan 2008

vesi, dakujem, idem to vyskusat, lebo na tej predlohe co som si vytlacila vidim akurat stvorceky 😅

michalag
24. jan 2008

baby, nedate si niektora kavu?

whizzy
24. jan 2008

co je to zehlenie 😕 ? Ja mam vsetko postelne pradlo na obrovskej kope neozehlene 😀 Fuj, si do svedomia musim vstupit...

matar
24. jan 2008

miška, ja rada 🙂 škoda že si tak daleko. inak, aj ja som robila minulý tt palacinky, ale také plnene zapekané, mnamky. dnes si mužíák kázal fašírky s kašou, tak už mám navarené 🙂
vesi, som rada 😉 takže dobrovolne nasilu si nahlásená u môjho muža 😀

zuzi76
24. jan 2008

miska, ak so slahackou, tak sa hlasim. inac kavu nepijem, ale obcas si dam ako dobrotku. Mnam! 😀

vesi
24. jan 2008

miška, práve som dopila. ináč musím sa pochváliť, že som včera konečne začala vyšívať 😀 síce zatiaľ len cca 80X5 krížikov, ale aspoň som začala 😅
ja žehlím v nedeľu 😉 , vtedy manžel varí a ja žehlím 🙂

whizzy
24. jan 2008

to na co mi tu chute robite? 😀
V lete dame stretko a vsetko prinesiete 😀

matar
24. jan 2008

baby- názov: www.krizikova-vysivka.sk alebo www.vysivame.sk alebo womens-hobby.eu,alebo máte iný nápad (len treba skusiť či je ten názov volny)

vesi
24. jan 2008

whizzy 😀 😀
zuzi, ja kávu milujem 😀 a sladké tiež 😅

lenkalienka4
24. jan 2008

ja nezehlim, tak to vystriem ked to schne ze zehlit nemusim... a snazim sa kupovat take veci co sa nezehlia...

a kavu tiez nepijem, takze miska, pijes sama, ci ako? 😕

vesi
24. jan 2008

ja by som to rozšírila na všeobecné vyšívanie, ved to nemusia byť len krížiky, ja som kedysi vyšívala aj richellie 🙂

vesi
24. jan 2008

aj womens hobby.eu nie je zlé... 🙂

vesi
24. jan 2008

baby, vyjadrite sa 😎

whizzy
24. jan 2008

Mata, ja som trubka, som si na to klikla skor ako som precitala 😀
moze byt ktorekolvek 🙂 jedno z tych prvych dvoch asi.

matar
24. jan 2008

tak skôr www.vysivame.sk ???

vesi
24. jan 2008

whizzy, už trénuješ? 😀 😀

lenkalienka4
24. jan 2008

ja som kedysi vysivala nieco, ale neviem ako sa to vola:... baby pomozte mi, robila som take vysivky co sa vystrihuju... viete co myslim?

vesi
24. jan 2008

ja som za 😀

vesi
24. jan 2008

lenka, žeby richellie - nie som si istá ako sa to píše 😅

lenkalienka4
24. jan 2008

vesi netusim, ale takisto ma to bavi vysivat ako kriziky...

zuzi76
24. jan 2008

whizzy, a ty prinesies svadobne kolaciky? budete mat velku svadbu?
baby, ja zehlim vsetko, aj spodne pradlo. 😉

vesi
24. jan 2008

lenka, boli to dečky, obrusy? ak áno, tak je to ono 🙂 ale mňa to už nebaví, možno preto, že ich už mám dosť 🙂

matar
24. jan 2008

ok, tak som mužovi nahlásila www.vysivame.sk
dufam, že ho nevyhodia z roboty, miesto porjektovania nového prívodu na lucku, robí stránku o vyšívaní 😀

vesi
24. jan 2008

zuzi, ja síce spodné prádlo nežehlím, ale ináč všetko aj uteráky a pod. 🙂
no áno, stretko po whizzinej svadbe... 😀

lenkalienka4
24. jan 2008

zuzi76, to mas taku uchylku to vysivanie ze zehlis vsetko? 😎

vesi
24. jan 2008

matar 😀 😀 😀 😀

zuzi76
24. jan 2008

Matka, tiez suhlasim. Napadlo ma este ze - zavislacky 😉 😀 ale to by sa k nam nikto novy nepridal! 😀