Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

whizzy
24. jan 2008

moze byt.
no tak richellie mi niekedy vysvetlite. Moj rene moc neni na taketo rucne prace, ale toto sa mu paci, ze mam take robit.

michalag
24. jan 2008

lenka, alebo gobelin 🙂

vesi, neviem preco ale nezvacsilo mi to, vytlacilo mi to rovnako ako predtym ☹

lenkalienka4
24. jan 2008

miska a ulozila si si to pred tlacou 😝

ano vesi, obrusy a dečky...

vesi
24. jan 2008

zuzi 😀 😀 zavreli by nás 😎
miška, tak neviem, mne to vytlačilo pekne... počkaj si na julovu, ona to možno bude vedieť, albo jej napíš IP a skúsila si dať zoom aj na 200%?

whizzy
24. jan 2008

Vesi, ty nevies ako je to s tou Rozarkou? Som si ju preplatila, je to dvojmesacnik a na vyber mali aj Rozarka special a tam tiez bolo ze dvojmesacnik a ta ista cena. Tiez vyjde rocne 6 Rozarok special?

vesi
24. jan 2008

ja som to neukladala a aj tak mi to dobre vytlačilo...
lenka, tak je to ono 😀
whizzy, najskôr toho vodnára a potom richellie 😀

michalag
24. jan 2008

vesi, este poskusam, ak nie tak napisem julovej

lenka, ulozila som si to 😉

vesi
24. jan 2008

whizzy, to neviem, ja som si kupovala len Báru a kedysi som mala predplatenú Dorotku 🙂

lenkalienka4
24. jan 2008

vesi, ty si kupujes len baru? alebo co este? chcem ist dnes do stanku pozriet nejaky dobry časopis o krizikoch a neviem ktory...

vesi
24. jan 2008

odkedy mám net, tak nekupujem žiadne časopisy s výšivkou 😒 a ked ma niečo zaujme, tak u nás v stánku mi dovolia prelistovať si to, aby som zbytočne nekupovala, ak sa mi nič nezapáči 🙂

whizzy
24. jan 2008

vidis, Baru som este nemala. Lenka Malovani jehlou je pekne, aj Rozarka. A vcera som nejaky drzala v ruke, fakt nepamatam meno a bola tam predloha na take podobne tavy ako ides robit, tiez take zlte a taka moslimka hore.

vesi
24. jan 2008

bara vychádza len raz za rok ☹

adik64
24. jan 2008

Whizzy, mne sa zdá, ale nie som si istá, či je to naozaj tak, že tie Rozárky špeciál vychádzajú tiež 6x ročne a vždy sú nejako tematicky zamerané - napr. Vianoce, Veľká noc, raz som videla takú, kt. bola zameraná na slávnostné udalosti - tam boli motívy k narodeniu dieťatka, k svadbe, k narodeninám, k výročiu svadby a pod... A vidí sa mi, že tá špeciál je aj o niečo drahšia. Teba koľko stálo predplatné?

lenkalienka4
24. jan 2008

tak ja si dnes nieco kupim, aspon sa trosku potesim...

vesi
24. jan 2008

a kde je blumka? mešká s hlásením... 😀 😀

michalag
24. jan 2008

lenka, ved treba sa obcas aj potesit no nie?
Mne sa tiez paci malovani jehlou, ved chod kuknut a uvidis ktory ti padne do oka 😉

whizzy
24. jan 2008

adik, ta rozarka nejak okolo 250, nepamatam presne. Vyse 700.- som platila na poste za dva 🤐 Tak tu special inokedy, nech to neni taka sajba len za casaky tento mesiac 😅

adik64
24. jan 2008

vesi, to vážne, len raz ročne vychádza Bára? A ja som sa už tešila, že budem pravidelne každý mesiac kupovať...
ozaj, nejde mi otvoriť tvoj album na multiply.com, ako sa tam môžem dostať? rada by som poobzerala tvoje výšivky 😉

zuzi76
24. jan 2008

JA som kupovala Baru a Malovani jehlou. Prestala som ked som nasla predlohy na nete, ale obcas si nieco z nostalgie kupim. 😀

vesi
24. jan 2008

adik, na multiply som to zrušila, pozri sem. klikni na obraz a zväčší sa 🙂
http://fotoalbumy.azet.sk/vesi1910/moje-vysivky...

tak občas sa aj popozerám čo majú v stánku, ale zatiaľ ma nič nejak výnimočne nezaujalo...

zuzi76
24. jan 2008

Kočky, rozlucim sa s vami, lebo idem ponatierat moju "muchotravku" a potom nieco vysit. Myslela som, ze to dnes dokoncim, no neviem. Ale ked nie dnes, tak zajtra isto! 😔

dupinka
24. jan 2008

viem, ze je to od veci, ale poradte: co kupit manzelikovi k okruhlym narodeninam?? (25) . Su to prve narodeniny okruhle, co sme spolu, a chcem, aby mal pekne spomienky. Lenze darceky typu "darujte zazitok" su dost nakladne.... 😒 a take veci ako oblecenie a parfem, ci prislusenstvo k notebooku mi pridu obycajne..

vesi
24. jan 2008

daj si mašľu na čelo, sexi bielizeňňň na to nezabudne 😀 😀

lenkalienka4
24. jan 2008

dupinka, kolko chces investovat, priblizne??? ja som kupila muzovi na 30-ku, hodinky, boli veeelmi drahe, ale podarilo sa mi nasetrit tak som kupila.

dupinka
24. jan 2008

noooooo 😉 😀

lenkalienka4
24. jan 2008

vesi 😀 😀 😀

michalag
24. jan 2008

dipinka, ja som mojho prekvapila malou tortou. Bola venovana z lasky a nebolo to tradicne 🙂 . Bol velmi milo prekvapeny, ale to bolo k vyrociu, ale...
Alebo ako napisala vesi 😀 😀 😀

vesi
24. jan 2008

a hned rýchlo odfoť ako sa tvári 😀 😀 😀

whizzy
24. jan 2008

vesi 😀
Mojmu som venovala masaz s virivkou a saunou, nikdy predtym sme na nicom takom neboli, boli sme tam sami, tak to bolo take pekne a vynimocne.

dupinka
24. jan 2008

nooo, tak ta torta urcite bude!! aaale este nieco by to chcelo. 😒