• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

7. novembra 2016 
13. okt 2007 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule :grinning:

moj garfield sa uz zacina na seba podobat :grinning:...zajtra ho dufam dokoncim :grinning: :wink:
13. okt 2007 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi vsetky vysivate, tak aj ja idem pokracovat :grinning:
13. okt 2007 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova: aky velky je ten garfield?
13. okt 2007 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ja viem..na taky maly vankusik :grinning:....vysivam to na panamu krizikmi na tri dierky..a bude to mat cca 20x25 cm :slight_smile:...pockaj...idem ofotit aspon to co je :wink:
13. okt 2007 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som bola dnes v galanterke a zas som sa niečo nové dozvedela...vedeli ste, že existujú hotové ušité obrusy na ktoré si už len vyšijete krížikom nejaký vzor? :confused:
13. okt 2007 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julová, super, jasné, že sa už podobá na garfielda, bude to pekné :grinning:
13. okt 2007 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi...no ako dobre :grinning:...a pytaju za to krestanske korunky? :wink:
13. okt 2007 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova, nekresťanské :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2007 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi - uz som si stiahla aj Snoopyka z tych linkov, co si sem nedavno hodila :wink:...joooj...som sa uuplne zazrala :grinning:....najradsje by som vysivala tri kriziky naraz, ked vidim ako sa to pekne zaplna :slight_smile:...vcera som vyvalila pupok, vylozila nohy na epedo, manzelik robil masaz a ja som vysivala :grinning:...no super relax :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a cez matersku sa pustim do nejakej fotky asi.....ale tolko toho je, ze dovidenia :grinning: :grinning:....
13. okt 2007 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi - no sa dalo cakat :angry: :grinning: ...hod nejaky priklad, co to stoji..nejaky rozmer obrusu a cenu, nech ma vykoti :grinning:
13. okt 2007 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova, no hovor mi o tom, neviem čo skôr vyšiť, všetko čo sa mi páči nepovyšívam ani keby som žila 100 životov :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to mám teraz menej času a aj energie čo mám už 2 ratolesti :grinning: ked som taká unavená, že nevládzem vyšívať, až by som plakala od zúfalstva :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2007 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taký menší na konferenčný stolík od 250,- a vraj pred rokom stál 500,- a taký 80X80cm 500,- a kde sú ešte nite! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2007 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky, to kedy stihate vysivat? mate tolko casu? alebo po veceroch???
13. okt 2007 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moje nervy..pekne penaaaze :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... tu uz ostava len jeziskovi napisat :grinning:...ale urcite su aj praktickejsie darceky a obrus obsije niekto sikovny znamy aj za bombonieru :grinning:....

ani nevrav...ja uz striham meter, kedy odidem na MD...este mesiac v praci :grinning:...to uz by som mala mat aj po skuskash v autoskole a este tych 6 tyzdnov budem makat, kym Terezka zavita medzi nas :dizzy_face: ..no a potom to tiez bude asi obcas "plac od zufalstva" :grinning: :grinning:
13. okt 2007 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suniatko - no ja som zatial este ckatelka, tak relativne stiham :wink:..ked dojdem z prace, vylozim nohy a hura krizikujm o dusu :grinning:...no ale po porode to budu asi ukradnute chvilky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2007 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to obšije mama a zadara :grinning: :grinning: :grinning:
suniatko, poobede ked deti spia a po večeroch ako napr. cez víkend pri superstar :grinning: a občas sa aj malá sama zahrá a nechá ma krížikovať :grinning: , ale to skôr v zime, ked je príliš chladno aby sme išli von - samozrejme :grinning:
13. okt 2007 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova, tak makaj, makaj, kým ti to drobec dovolí... :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2007 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja by som rada krizikovala, ale moje baby nespi vobec, a ak tak len podriemkava :grinning: mozno ked bude starsia tak budem moct aj ja
13. okt 2007 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko má?dievča alebo chlapec? :confused:
13. okt 2007 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej Jul kjááásne,,,,,,ja som dnes este nevysivala doteraz som tu mala mesacne miminko :grinning:
13. okt 2007 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže si trenovala, čo? :grinning:
13. okt 2007 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veci, mala ma 6 mesiacov
13. okt 2007 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak možno ked bude väčšia a sama sa zahrá... :wink:
idem vyšívať, čaute :grinning:
13. okt 2007 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, děkuji za předlohu, jen nevím, kdy se na to vrhnu, letošní vánoce to asi nebudou :cry: ty ubrusy znám, to jsi natrefila na docela levné, já jsem našla nějaké (kdysi) od anchoru, fakt krásné, i s balvnkama kolem 1000 :rolling_eyes:
Ale naladily jste mne, tak jdu dovyšívat panenku Marii, co jsem začala na konci srpna :grinning: a nějak se k tomu nedostala. Majte se!
13. okt 2007 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vesi hej,,,,,,mam ju aj v albume...je nááádherná :slight_smile:
13. okt 2007 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zavislacky...objavila som nieco taketo...kuk: http://www.nlcafe.hu/modules/forum/forumkep.php?hszid=12375239&forumid=6327&imgid=1 dufam, ze ten link pojde. mate ten stojan niektora? Je to dobra vec? :slight_smile:
13. okt 2007 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli, mám návod ako ho zmajstrovať...chceš? :wink:
14. okt 2007 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi ved ja stale hovorim, ze ty si poklad :dizzy_face: anooo....a mas ho? Je to dobra vec?
14. okt 2007 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok