• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

7. novembra 2016 
Prosim eliz188 o zaslanie toho programu PCSTICH, ak sa to da na moj mail. aj s tym crackom. dakujem. vera54@centrum.sk
18. máj 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pufik547 ahoooj posiela ti link kde si to mozes stiahnut lebo mi to do mailiku nechce nacitat stahovanie na tejto stranke je jednosuche takze by si stym nemala mat problemy a budes si to vediet cracknut? crack je k tomu pribaleny
22. máj 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. máj 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prosim nema niekto nejake prelohy na detske motivy?? moc by ste mi pomohli dakujem... moj mail m.chochulova@centrum.sk
2. jún 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikka22 nieco som ti poslala, dufam ze si vyberies.
4. jún 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Máte ešte nejaké predlohy na vyšívanie?A nejaký program?
10. jún 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam co visivat :frowning2: kto my poradi??? :wink:
9. aug 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim,dajte vianočné predlohy na obrus.dakujem
11. aug 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,neviete mi prosim poradit kdeby som nasla popis farieb k tym cislam,ktorymi ich oznacuju.Mam predlohu aj rozpis muliniek pre DMC,anchor aj madeira,len u nas v obchode maju inu znacku muliniek a pomohlo by mi keby som mala k tym jednotlivym cislam aj popis-napr.kukuricna zlta,nebeska modra,atd....
dakujem
18. aug 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rovni chod na stránku www.vysivame.sk tam ti dievčence radi poradia-su zlaté
18. aug 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcela by som sa spýtať či nemáte niekto skúsenosti s kúpou muliniek cez net: dracica.sk ??
25. aug 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Má prosím niekto skúsenosti alebo predlohy od Ateljé Margaretha? Je to nemecký katalóg a sú tam nádherné výšivky. Rada sa podelím aj s mojimi predlohami, mám ich dosť, veď môžem poslať aj nejaké foto. Ja hľadám najmä predlohy detské a potom z každého rožka troška ( napr. vianočné obrusy, niečo na veľkú noc a pod. ). Ďakujem. Tu je aj môj mail: topoliova.j@gmail.com
26. aug 2010 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu je zopár výšiviek, čo som vyšila
26. aug 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoj,

nemáte někdo něco levandulového?

Děkuji
3. sep 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nemáte někdo předlohy s motivem včelích medvídků? Nebo dají se někde koupit hotové? Díky
9. sep 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tiež chcela macka pu a ešte auto cars.
4. okt 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Zima sa blíži, vtedy si vždy niečo pekné vyšijem. Jednu výšivku za celú zimu (väčšinou úžitkovú - na oblečenie, tašku, čiapku a pod., nedávam do obrázkov na stenu, to nie), ale neskutočne si to vychutnávam...

Poznáte rakúsku výšivkárku Ellen Maurer-Stroh?
http://www.maurer-stroh.com/ems_hand.html

Má nádherné veci. Niečo od nej chcem skúsiť, len sa tam treba zaregistrovať, aby bol prístup k predlohám. Ste tam niektorá?

http://www.maurer-stroh.com/cat_free.html
14. okt 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Nemáte niektorá predlohu na vyšívanie svätej rodiny alebo niečo náboženský motív?Vopred vám ďakujem
4. nov 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nemáte niektorá predlohu na vyšitie vtáčika tweetyho? Švagriná by to chcela ako darček na vianoce pre syna. Prosím pomožte mi. Moj mail batkova.alena@gmail.com
Díky.
7. nov 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam sa :slight_smile:
3. feb 2011 o 14:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, rada by som sa ku vam pridala, snad sa mi podari precitat aspon par stran, nech som trochu v obraze, co to tu kto popridaval :slight_smile:
a mam otazocku, velmi by som chcela si urobit obraz, nieco vacsie, motiv krajinka, alebo nieco polovnicke, neviete o dobrej stranke kde sa daju objednat predtlacene gobeliny? zopar obrazkov som vysila bez predtlace a bola to riadna fuska :grinning: ked budem mat cas, hodim aj foto :slight_smile: tak teraz by som radsej uz nieco predtlacene :slight_smile:
5. feb 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,uz davnejsie som tu nebola a pred tym som tu chodievala bez prihlasenia :slight_smile: .chcem sa opytat uz nie je ta ruska stranka :frowning2: ?bolo tam velmi vela krasnych vysivok.
7. feb 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@22mamina - ahoj, já taky vyšívám. Kupuji si časopisy o vyšívání, na internetu jsem si nic pořádnýho nenašla. Vyfotim výtvory a zkusim je sem taky dát.
7. feb 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irasek jasne pridaj, ja tiez ked budem mat viac casu, tak pofotim a pridam, aj ked doma toho vela nemam a vysivam aj obrusy, ale nie krizikove, ale richelium :slight_smile:
8. feb 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, zdravím všechny vyšívačky, prosím Vás nemáte někdo nějakou předlohu pro děti, jednou jsem viděla takový žlutý autobus a v oknech byla zvířátka, nevím jestli to bylo v časopise malování jehlou nebo jinde, děkuji Kristýna
12. feb 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky prosim vas poradite mi nejakou stranku kde by sem si mohla koupit nake vysivani se vsim vsudy :wink:
24. feb 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. feb 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok