• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

23. septembra 2017 
tak pekne vyšívaj :grinning: ja musím teraz ísť,deti sú hladné, zatiaľ ahoj :slight_smile:
14. okt 2007 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :o} veru aj budem, dnes to chcem mat hotove
14. okt 2007 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, ahoj :slight_smile:
no ja som nezačínal malou- moja prvá výšivka bol ten chlapček v záhrade :grinning: :sunglasses: no a potom som sa už odvážila na čokoľvek :wink:
a ja vyšívam na perličku- asi mi je ľuto, že ešte niečo vidím :sweat_smile:
14. okt 2007 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matar, ja som vyšívala najskôr malé, potom pár rokov nič a potom som znovu začala,ale už niečim väčším a odvtedy ma už malé obrazy nebavia :grinning: a kedysi som vyšívala na perličku, napr, tie dve deti čo mám v albume... :slight_smile:
14. okt 2007 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vesi,nadherne vysivky mas v albume. :wink: :wink: :wink: Az je skoda na takych krasnych podbradnikoch jest. :sweat_smile: :sweat_smile:
14. okt 2007 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biccy, to čo je odfotené od vianočných obrusov dalej, to som nerobila...musím to zmazať :grinning: to bolo len pre niekoho zopár nápadov.. :slight_smile:
14. okt 2007 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To nic,ale aj tak je vsetko krasne. :slight_smile: Mozes dat aj ine tipy na take vysivky "do domacnosti". :grinning: :grinning:
14. okt 2007 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám ešte aj iné vyšité, ale fotky sú veľké, nejdú mi sem vložiť a ja som na to ľavá, neviem ich zmenšiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2007 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je skoda,ale nevadi. :slight_smile: Nemas este nejaky link na stranku,kde su vianocne motivy?
14. okt 2007 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám veľa linkov, len si nepamätám kde čo je, ale ak na niečo natrafím, tak dám sem, sľubujem :wink:
14. okt 2007 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi - tak Ti dam miniskolenie na zmensenie :grinning:...v akom jazyku mas Windows?
14. okt 2007 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teraz si ma zaskočila, myslím, že v slovenčine...
14. okt 2007 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak chod cez Start a v "Prislusenstvo"-e si najdi Malovanie...cez to otvor danu fotku, ktoru chces zmensit....potom na lište chod na "Obrazok" - "Roztiahnut ci zkosit"....a tie percenta "roztiahnut" daj aj vo vodorovne a aj zvisle na 50%...potom daj foto "Ulozit" a mas ju zmensenu :slight_smile:
14. okt 2007 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, veľmi, veľmi, pohrám sa s tým, ale ked mi nebude asistovať malá :grinning:
14. okt 2007 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi :grinning: :grinning:
14. okt 2007 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minule som niečo robile na PC stole a ona si PC 3X sama zapla, zobrala do ruky myš...no jednoducho aktívna...
14. okt 2007 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...co sa zamlada nauci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:....nuz deti su ucenlive a vsimave...staci im raz ukazat :grinning:...
14. okt 2007 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby chcem sa spýtať našla som v tejto diskusii tie vyšivane svadobne fotky da sa na to niekde stiahnuť program alebo si to niekde posielaju foto a oni im spravia predlohu. Dik za rady.
14. okt 2007 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
astora...je na to program :slight_smile:...ale da sa to aj niekde objednat...posles foto, a oni Ti z toho urobia predlohu na vysivanie..ale stoji to dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale ten program Ti mozem napalit :slight_smile:
14. okt 2007 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova tak mi napis IP co a ako s tým programom bola by som velmi rada :slight_smile:
14. okt 2007 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
astora, maily poslané :slight_smile:
14. okt 2007 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ste zlate dakujem velmi pekne ja mam v mailoch len nejake vianočne čižmičky tak ak by ste mali zaujem pošlem vám na oplatku to čo mam ja.
14. okt 2007 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
astora, tie vankúšiky si okrem vyšívania aj šila sama? sú krásne... :grinning:
14. okt 2007 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ja som to len vyšila a vankuše som si dala urobiť podla svojich predstav
14. okt 2007 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sú veľmi pekné, musím ísť, MM kúpe deti, ja idem obliekať. :slight_smile: papa
14. okt 2007 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok ja tiež utekam zo psom a večer nakuknem čo nove ste povyšívali :grinning:
14. okt 2007 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,ak mozes astora prosim posli mi tie vianočne čižmičky posielam ti mail do IP.DAKUJEM
14. okt 2007 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už tu a som asi totálne slepá, kde vidíte tie vianočné čižmičky, ja ich nemôžem nájsť... :unamused:
14. okt 2007 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi tie čižmičky mam ja v mailoch preto som pisala že ak chcete možem preposlať
miklima pošli IP ešte raz nič mi nedošlo
14. okt 2007 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...tak pošli :grinning:
julova, to je super, hned idem vložiť prvý zmenšený... :grinning:
14. okt 2007 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok