• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

23. septembra 2017 
ešte som zabudla, oskenovala som 2 obrazy čo mám vyšité, len na to rámovanie nie a nie našetriť :angry: sú v albume :grinning:
17. okt 2007 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi ja neviem kde ty chodíš na tie nádherné obrázky :astonished: aj tie postelné súpravy sú neskutočné, no to už keby niekto vyšil, tomu hovorím paráááááda :grinning: ja sa stále morím s tým metrom s mackom pu :slight_smile:
17. okt 2007 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie postelné sú z jedného súkromného albumu, aj mne sa páčia, ale je to príliš veľa roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. okt 2007 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som na tom hlavne nikomu nedovolila spávať- to by bolo len na pozeranie :grinning:
17. okt 2007 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, prosím, nevíte, kde bych sehnala předlohu medvídka ME TO YOU? Díky za informaci.
17. okt 2007 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule :grinning:...tak ako vidim, aj pre Vas je to zo zaciaku spanielska dedina, co sa toho programu tyka....teraz som dosla z autoskoly...urobila som si nejake Print screeny a teda az zajtra k tomu dodam nejaky pokec, aspon taky ako som si robila predlohy ja :sweat_smile: ...tak mi poslite mailiky a poslem Vam potom aspon takyto minilaicky manual :slight_smile:
17. okt 2007 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
remor na Me to you medvediky som davala link niekde na zaciatku diskusie, pozri tam.
18. okt 2007 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, whizzy, CD som poslala, julova môžeš ma vyčiarknúť :grinning:
18. okt 2007 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeeeeeem :slight_smile:
18. okt 2007 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. okt 2007 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...ako na potvoru dnes rano sa mi synator zobudil s vysokymi horuckami...takze teraz budem musiet kmitat medzi nim a Miou :frowning2: chudatko moje...tak trpi...
precitala som si co ste popisali :wink: tie lisky su naaadherne, ale na ciernu panamu by som asi nevedela vysivat...ja potrebujem uz len kusocek vysit z mojho obrazu...ale teraz sa vysivky pravdepodobne zopar dni ani nedotknem :frowning2: priebezne sem zabehnem a poprecitam si vas aby som zostala v obraze :wink: :grinning:
18. okt 2007 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile:
ak chcete môj muž mi navrhol že nám môže ten program hodiť na net na jeho stránku tak, aby sme si to mohli len jednoducho stiahnuť priamo odtial a nemuseli cvakať poštovné. tak ak chcete, napíšte mi a pošlite kto je teraz na rade to CD, muž to hodí na net. v prípade že sa to nepodarí, budem pokrčovať v šnúre normálne dalej
ale len ak chcete :wink:
18. okt 2007 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matar podla mna je to super napad :dizzy_face: ...ja ho sice uz mam...ale trebalo by to skusit, bolo by to tak jednoduchsie :wink:
18. okt 2007 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz cd budem mat ja, tak mi dajte vediet ako sa dohodnete, ci ho mam poslat matar alebo sloniiicke.
18. okt 2007 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale co ja tu vymyslam, poslem ho obom a hotovo :wink:
18. okt 2007 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už dokoncujem "manual" - teda aspon ten zakladny podla mojho najlepsieho vedomia a svedomia :grinning:...tak mi poslite cez IP mailove adresy, kto ho chce :wink:
18. okt 2007 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova, si poklad :slight_smile: dakujem veľmi pekne za manuál... :grinning:
18. okt 2007 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky.

eli77 - su to fakt krasne obrazky. :grinning:
18. okt 2007 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj whizzy. poslala som ti adresu cez IP. vdaka mooooc. :grinning:
18. okt 2007 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova manual dorazil...dakujem :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:
18. okt 2007 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj super...nemate za co :slight_smile:...tak ak aj vy na nieco nove pridete, dajte mi vediet :wink: :grinning:...
18. okt 2007 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova - vdaka za manual prisiel. :grinning:

inak nasla som par malickych obrazkov na stiahnutie, neviem ci ste to tu uz mali uverejnene.

http://www.bara.sk/index.asp?action=8
18. okt 2007 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja vysivam momentalne obrazok, ktory je tusim na 4 obrazku na tejto stranke. su to take 4 macicky. jedna sedi na kameni. tesim sa lebo ochvilu ju budem mat hotovu.

http://www.bara.sk/index.asp?action=15
18. okt 2007 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Nikde nikto? Chcem sa trosku pochvalit. V albume mam fotku rozrobeneho Macka Pu. Uz sa zacina podobat :grinning: .
Julova, dakujem za manual!
18. okt 2007 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zuzi :slight_smile:...Macko bude naaaadheryn..uz chyta spravne crty :wink:...a rado sa stalo, hadam som to napisala zrozumitelne :sweat_smile:
18. okt 2007 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi som zvedava ako bude vyzerat ten macko :wink: bude len sam?
18. okt 2007 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
zuzi, ten macko bude pekny, ja teraz vysivam meno s postavickami macka Pu
tak sa trosku pochvalim aj ja :grinning: :sweat_smile:
http://fotoalbumy.azet.sk/dracena07/vsivanie/?i9=4325b287c160
18. okt 2007 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michalag ved len teraz si dokoncila lisky a uz mas z noveho obrazka tak vela vysite? :confused: :dizzy_face: Klobuk dole...si fakt sikulka...a ake meno tam bude? :dizzy_face: :grinning:
18. okt 2007 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten macko lezi na oblaciku.
A este sa pochvalim - pred casom mi poslala jedna dobra dusa z livingu navod na stiahnutie programu Pattern Maker. Nemala som cas ho skumat, ale dnes po precitani navodu od julovej som sa na vrhla a urobila som predlohu chalanou. Ked ich ulozim, skusim to vytlacit. :wink:
18. okt 2007 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok