Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
17. okt 2007

ešte som zabudla, oskenovala som 2 obrazy čo mám vyšité, len na to rámovanie nie a nie našetriť 😠 sú v albume 😀

matar
17. okt 2007

vesi ja neviem kde ty chodíš na tie nádherné obrázky 😲 aj tie postelné súpravy sú neskutočné, no to už keby niekto vyšil, tomu hovorím paráááááda 😀 ja sa stále morím s tým metrom s mackom pu 🙂

vesi
17. okt 2007

tie postelné sú z jedného súkromného albumu, aj mne sa páčia, ale je to príliš veľa roboty 😝

matar
17. okt 2007

ja by som na tom hlavne nikomu nedovolila spávať- to by bolo len na pozeranie 😀

remor
17. okt 2007

Ahoj holky, prosím, nevíte, kde bych sehnala předlohu medvídka ME TO YOU? Díky za informaci.

julova
17. okt 2007

caute babule 😀...tak ako vidim, aj pre Vas je to zo zaciaku spanielska dedina, co sa toho programu tyka....teraz som dosla z autoskoly...urobila som si nejake Print screeny a teda az zajtra k tomu dodam nejaky pokec, aspon taky ako som si robila predlohy ja 😅 ...tak mi poslite mailiky a poslem Vam potom aspon takyto minilaicky manual 🙂

whizzy
18. okt 2007

ahojte 🙂
remor na Me to you medvediky som davala link niekde na zaciatku diskusie, pozri tam.

vesi
18. okt 2007

ahojte, whizzy, CD som poslala, julova môžeš ma vyčiarknúť 😀

whizzy
18. okt 2007

dakujeeeeeeem 🙂

vesi
18. okt 2007

kočky, Vianočné čičmy 😀

http://photofile.ru/users/delfimk/2467101

eli77
18. okt 2007

ahojte...ako na potvoru dnes rano sa mi synator zobudil s vysokymi horuckami...takze teraz budem musiet kmitat medzi nim a Miou ☹ chudatko moje...tak trpi...
precitala som si co ste popisali 😉 tie lisky su naaadherne, ale na ciernu panamu by som asi nevedela vysivat...ja potrebujem uz len kusocek vysit z mojho obrazu...ale teraz sa vysivky pravdepodobne zopar dni ani nedotknem ☹ priebezne sem zabehnem a poprecitam si vas aby som zostala v obraze 😉 😀

matar
18. okt 2007

ahoj 🙂
ak chcete môj muž mi navrhol že nám môže ten program hodiť na net na jeho stránku tak, aby sme si to mohli len jednoducho stiahnuť priamo odtial a nemuseli cvakať poštovné. tak ak chcete, napíšte mi a pošlite kto je teraz na rade to CD, muž to hodí na net. v prípade že sa to nepodarí, budem pokrčovať v šnúre normálne dalej
ale len ak chcete 😉

eli77
18. okt 2007

matar podla mna je to super napad 😵 ...ja ho sice uz mam...ale trebalo by to skusit, bolo by to tak jednoduchsie 😉

whizzy
18. okt 2007

Teraz cd budem mat ja, tak mi dajte vediet ako sa dohodnete, ci ho mam poslat matar alebo sloniiicke.

whizzy
18. okt 2007

ale co ja tu vymyslam, poslem ho obom a hotovo 😉

julova
18. okt 2007

už dokoncujem "manual" - teda aspon ten zakladny podla mojho najlepsieho vedomia a svedomia 😀...tak mi poslite cez IP mailove adresy, kto ho chce 😉

vesi
18. okt 2007

julova, si poklad 🙂 dakujem veľmi pekne za manuál... 😀

sloniiicek
18. okt 2007

ahojte vsetky.

eli77 - su to fakt krasne obrazky. 😀

sloniiicek
18. okt 2007

ahoj whizzy. poslala som ti adresu cez IP. vdaka mooooc. 😀

eli77
18. okt 2007

julova manual dorazil...dakujem 😵 😀 😵

julova
18. okt 2007

joj super...nemate za co 🙂...tak ak aj vy na nieco nove pridete, dajte mi vediet 😉 😀...

sloniiicek
18. okt 2007

julova - vdaka za manual prisiel. 😀

inak nasla som par malickych obrazkov na stiahnutie, neviem ci ste to tu uz mali uverejnene.

http://www.bara.sk/index.asp?action=8

sloniiicek
18. okt 2007

inak ja vysivam momentalne obrazok, ktory je tusim na 4 obrazku na tejto stranke. su to take 4 macicky. jedna sedi na kameni. tesim sa lebo ochvilu ju budem mat hotovu.

http://www.bara.sk/index.asp?action=15

zuzi76
18. okt 2007

Ahojte!
Nikde nikto? Chcem sa trosku pochvalit. V albume mam fotku rozrobeneho Macka Pu. Uz sa zacina podobat 😀 .
Julova, dakujem za manual!

julova
18. okt 2007

Ahoj Zuzi 🙂...Macko bude naaaadheryn..uz chyta spravne crty 😉...a rado sa stalo, hadam som to napisala zrozumitelne 😅

eli77
18. okt 2007

zuzi som zvedava ako bude vyzerat ten macko 😉 bude len sam?

michalag
18. okt 2007

ahojte 🙂
zuzi, ten macko bude pekny, ja teraz vysivam meno s postavickami macka Pu
tak sa trosku pochvalim aj ja 😀 😅
http://fotoalbumy.azet.sk/dracena07/vsivanie/?i...

eli77
18. okt 2007

Michalag ved len teraz si dokoncila lisky a uz mas z noveho obrazka tak vela vysite? 😕 😵 Klobuk dole...si fakt sikulka...a ake meno tam bude? 😵 😀

zuzi76
18. okt 2007

Ten macko lezi na oblaciku.
A este sa pochvalim - pred casom mi poslala jedna dobra dusa z livingu navod na stiahnutie programu Pattern Maker. Nemala som cas ho skumat, ale dnes po precitani navodu od julovej som sa na vrhla a urobila som predlohu chalanou. Ked ich ulozim, skusim to vytlacit. 😉