• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

Cau Luci!
Macka zajtra odfotim. Len tam je 20 farieb a zda sa mi, ze to bude moc oranzove! Porazi ma ked sa mi to nakoniec nebude pacit! :frowning2:
22. okt 2007 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hlavne ze sa to bude pacit Matiskovi :wink: alebo Miskovi nad postielku?
ja neviem ci mam este vtrepat k tým mackom penovým aj to vysite meno Natalka :unamused:
22. okt 2007 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi a ktoreho Macka vysivas?Nemas link? :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. okt 2007 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci, cez tyzden pridem a pozriem si vasu izbu.
biccy, neviem uz kde som to stiahla. ale pozri si album michalag, ma ho tam na oblaciku. A pripadne ti potom poslem predlohu, keby sa ti paci. :pensive:
22. okt 2007 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, neboj bude to pekne :dizzy_face:
22. okt 2007 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem mrknut superstar.
22. okt 2007 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi,uz viem,aj ja mam taku predlohu. :slight_smile: Tak potom nahod foto. :slight_smile: :slight_smile:
22. okt 2007 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj ja kukam a som zvedava kto vypadne
22. okt 2007 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Alex odisla a idem aj ja. Nic somdnes nevysila, lebo sme neboli doma, tak idem aspon nejaky krizik, aby bolo zajtra na co pozerat. :grinning:
22. okt 2007 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim, ze tu uz asi nikto nieje:frowning2: ja som doteraz vysivala ako diva :wink: tento tyzden dokoncim obraz...juuuj tak sa tesim...o dva tyzdne mi pride domov manzelik tak sa mu chcem pochvalit... :grinning: :grinning:
dievcence odchadzam do hajan...aj vam vsetkym krasne snicky...papa :dizzy_face:
22. okt 2007 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, asi tu nie je ešte nikto, to nič možno nakuknem popri varení...eli, už sa teším na foto obrazu :grinning:
23. okt 2007 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kazdemu....cau vesi...prave som sa vratila zo skoly, kedze synatora este tam musim nosit, mala sa hra a ja kukam kto tu je...ale asi nikto...spite? Alebo vysivate? :dizzy_face:
23. okt 2007 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja som tu teraz popri varení, je tu ešte niekto? :unamused:
23. okt 2007 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu :slight_smile: Troska sa snazim pracovat :unamused:
23. okt 2007 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
porad vesi co varis...ja s tym mam furt problemy...moje deti by najradsej jedli stale len spagety, gulas, plnenu papriku a palacinky... :unamused:
...tak dnes robim palacinky :grinning:
23. okt 2007 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj....whizzy....:slight_smile:
23. okt 2007 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, eli prídem na obed :grinning: :grinning: :grinning:
whizzy, ja by som nerobila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ja varím rizoto :grinning: a potom ešte medovníkový koláč - rýchly a chutný :grinning:
23. okt 2007 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki....budem len rada...a ake palacinky chces? Cokoladove alebo lekvarove? Rizoto spravim asi zajtra aj ja :dizzy_face:
23. okt 2007 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tiez radsej varila :slight_smile: Aj ked na to mam skor draheho :grinning:
A este tu mame v kancli aj zimu :frowning2:
Medovnikovy kolaaaaaaac!!!! Idem kuknut kedy mi k vam ide bus :grinning:
23. okt 2007 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O.K. čakám ťa :grinning: :grinning:
eli, mne to je jedno, hlavne, že sú palacinky :grinning: prídeš aj ty na koláč? :grinning:
23. okt 2007 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze pridem....a mam taky sialeny napad...nemohli by sme si aj mi niekedy spravit stretko? :dizzy_face: :wink: :dizzy_face:
23. okt 2007 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata. tak mne sa tiez podarilo konecne dovysivat obraz. take styri macicky. je to velmi pekne. :grinning: skusim to odfotit a ukazat vam. :grinning:
23. okt 2007 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli, tak tento šialený nápad som mala aj ja :grinning: ale kde a kedy? :unamused:
ahoj sloniček, tak sem s fotkou :grinning:
23. okt 2007 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

eli, ty tie obrazy davas zaramovat potom alebo co s nimi robis?
23. okt 2007 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj slonicek...gratulujem k obrazku rychlo ukaz :wink:
...kde a kedy? Este som nad tym nepremyslala...ale podla mna to nie je nemozne... :dizzy_face:
23. okt 2007 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si to tiež myslím, napr v pre mňa by nebol problém Bratislava, ale žiaľ len cez víkend :unamused:
23. okt 2007 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam vela obrazkov nezaramovanych. stale si vravim, ze ked budem mat vlastny byt, tak si ich zaramujem podla nabytku. ale zatial byvame u svokrovcov v podkrovi, kde mame same sikme steny. takze aj tak ich nemam kam velmi vesat. :grinning:
23. okt 2007 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez vysivam rychlo obraz malej nad postielku lebo ma v novembri dva roky. a viem, ze tomu vlaciku sa potesi lebo ona len vlaky a vlaky a vlaky :sweat_smile:
23. okt 2007 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula, aký vláčik vyšívaš? niekdde som videla ten vláčik thomas... :slight_smile:
23. okt 2007 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloniček, ja som dávala rámovať, ked sme bývali ešte u našich, lebo je to drahé a ked sme sa presťahovali, tak som ich hned povešala :grinning:
23. okt 2007 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok