Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
23. okt 2007

zuzi, čítala, ale ked mňa baví ísť si to nakupovať 🙂 a okrem toho kupujem postupne, naraz by to stálo veľa 😝
luculka, ty určite 😀 😀 , ale vážne, mne drobci nevadia, ale tí moji ostanú s tatom, mama si spraví výlet 😀 😀

slavik
23. okt 2007

Vesi, ešte sa chcem opýtať. Idem vyšívať ten obrázok macka Pu čo máš v albume. Koľko bavlniek si na to potrebovala? Lebo neviem odhadnúť koľko vyšijem s jednou bavlnkou 🙂

zuzi76
23. okt 2007

Aj ja ich isto niekde necham. asi u nasich
Vesi, chcem vysit tych chalanov, tak to by som musela kupit naraz podla rozpisu, tak o tom uvazujem.

vesi
23. okt 2007

slonicek, vraj je dobrá galanteria Motýľ, ak sa nemýlim tak na záhradníckej ul. whizzy ti to bude vedieť vysvetliť 😉

sloniiicek
23. okt 2007

to by bolo fajn, asi jej napisem cez ip. lebo tu tusim nie je. vdak moc za radu vesi

zuzi76
23. okt 2007

Baby, lucim sa! idem vysivat, aby som to mohla odfotit a vecer sa pochvalim ako postupujem. 😔

sloniiicek
23. okt 2007

ok zuzi. pekne vysivanie. aj ja vecer odfotim svoj obrazok a zajtra ho pridam. 😀

vesi
23. okt 2007

zuzi, tak to áno, to sa ti oplatí 😉 určite to využi..
slavik, v tomto ti neporadím, ja som to nevyšívala, mám len predlohu 😀 ale poto daj vedieť ty mne koľko nití tam išlo 😀 😀

vesi
23. okt 2007

O.K. baby idem aj ja kým malá spí.papa 🙂

slavik
23. okt 2007

Jasné dám ti potom vedieť. Dúfam, že neskrachujem kým vyšijem ten obrázok . 😀

vesi
23. okt 2007

😀 😀 😀 😀

slavik
23. okt 2007

Babky, ktorá máte predlohu Macku Pu na tom obláčiku mohli by ste mi ju poslať?
Ďakujem.

fialllka
23. okt 2007

ahojte babenky

dostala som echo na tuto temu, mate a viete poradit link na vysivky Macka Pu alebo podobne rozpravkove? 😉 chystame izbicku pre nase prvorodene mimco, tak by mi to helflo 😉

slavik
23. okt 2007

fialllka, 3-4 strany do zadu sú nejaké linky na Macka Pu 🙂

fialllka
23. okt 2007

slavik dakujem 😉

eli77
23. okt 2007

BABY...vy ste sa straaaasne rozbehli...stihli ste popisat skoro styri strany 😕 😀 😨 a ja zas dokoncit obraz na cca 95% 😀 😀 ...idem vas rychlo precitat lebo neviem, ze co je noveho 😉
...zatial ste sa mi prihlasili len dve....piste ip kto chce na stretko 🙂
😵

whizzy
23. okt 2007

To co ste tu popisali? 😀 Idem na jednu prednasku a nestiham z vas 🙂
Sloniiicek, napisala som IP, je to pri Justicaku
A tie Anchorky mam za 16,90 z Tesca.

petra6
23. okt 2007

Ahojte spolumaniačky! Ja vás len čítam, nestíham reagovať. Ďakujem Luculke za odkaz na túto stránku, Vesi za super inšpirácie! Chcem dať pár typov - u nás vo Zvolene kupujem aidu, ale majú len bielu, po 170,-. Odkaz pre Michalag - vo Zvolene býva 4x do roka stretnutie priaznivcov gobelínovej a krížikovej výšivky, potom môžem poslať bližšie info. Na kupovanie topánok mám zaručený typ - obkreslím na papier chodidlo, vystrihnem ho a v obchode vložím do topánočky a musí tam byť navyše 1cm, vždy mi to vyšlo 😉

michalag
23. okt 2007

ahoj petra, Zvolencanka. Vdaka za info. Ja som si vcera zabudla zobrat ortopedicku vlozku do topanociek, tak preto my to nevyslo, ale dnes ju beriem tak hadam...

michalag
23. okt 2007

baby uz to mam HOTOVE 😎

julova
23. okt 2007

baaaabyyyyy...co ste dive huby pojedli??? 😀 😀 to co ste, kolko popisali??? 😀 😀 😀...ANO - hlasim sa na stretko - ale este kym neporodim 😉 ...a za mojho Snoopyho ma ani nepochvalite? 😠 😀 😉

michalag
23. okt 2007

julova, ja som ho ani nevidela, ale teraz som kukala a vyzera super 😉

luculka
autor
23. okt 2007

ZUUUUZ krasny je snoopynko......takze na stretku aj s pupkamy? 😀 😀 ...

whizzy
23. okt 2007

Julova, to ako rychlo vysivas??? Krasne to mas 🙂 Kto chce za mna chodit do roboty, nech si mozem vysivat??? Urobim konkurz 😅

julova
23. okt 2007

michalag - ale som jesitna co? som si vypytala pochvalu 😔 😀 ..ale dakujem 😉

dupinka
23. okt 2007

julova: no to len ziram 🙂 ty mas teda tempo.

julova
23. okt 2007

whizzy - aj ja este chodim do roboty 😝...ale uz sa blizi MD...huraaaa 😀..a ten Snoopy bol jednoduchy 😝...ved tie obrysy som mala za chvilku..ale vyfarbit ho a vysit pozadie zlte to chvilku potrva 😖

LUC - jasne 😉...dnes sme boli na UZV v 30 tt a uz mame 1450 g 😉 😵 ...a ked isla Dr. tym onym UZV tam, kde mala Terezka nozky, tak jej normalne do toho kopala 😀 😀 😉...a aj mi pustila Dr. nahlas UZV, ako to tam vsetko pruuudi vnutri a ako bije srdiecko 🙂 🙂...super to bolo 🙂...sa mi o par dni posunul TP...takze ak vsetko bude ako ma byt, tak porodime predsa len az v januari 😉

michalag
23. okt 2007

ved ja som tiez len pred 5-timi minutami dokoncila a stale neviem co budem vysivat, ale musim sa rychlo rozhodnut, lebo okolo 16:30 idem do mesta a potrebujem pokupit bavlnky, ktore budem potrebovat

vesi
23. okt 2007

baby, vy sa fakt nezdáte, človek na chvíľu odíde a vy sa takto rozbehnete...
😀 😀
julova tu je ešte snoopy:

http://picasaweb.google.com/america.191073/SNOOPY

michalag, najlepšie je ked sa dá vybrať vložka z topánky a priložiť na nožičku... 🙂