• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

juj, zabudla som to najhlavnejšie, julova, snoopy je super, ty si sa nám nejako rozbehla :grinning: :grinning:
23. okt 2007 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kupovala ortopedicke, takze mam a je to super
chcela som vlozit to vysite meno co som dnes konecne dokoncila, ale sklamali ma baterky, musim im dat trosku napapat a potom to sem vlozim
23. okt 2007 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi - :grinning: :grinning:...uz dost tych predloh...lebo sa zblaaaznim :grinning: :grinning:...nebudem vediet kde mi hlava stoji a pridem na stretko s podozrivymi tikmi :grinning: :wink:...ale dakujem :wink:
23. okt 2007 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, neviem co mam vysivat :sweat_smile: , asi sa zblaznim, co budem robit po veceroch :grinning:
23. okt 2007 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeee Julova, to je zlatucke :dizzy_face: Ja by som hned sla na MD :frowning2: Aj meno som vzdy chcela dat dcerke Terezka,no drahy mi to zarazil :sunglasses: :sunglasses: Len dufam, ze ked bude v brusku a budem ju tak volat, ze sa s tym stotozni :dizzy_face:
23. okt 2007 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag, máš aspoň predstavu čo by to malo byť, či detské alebo aké motívy, my ti tu hned nahádžeme linky :grinning: :grinning: :grinning:
julova, neboj, materská je 3 roky :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2007 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave ze neviem, ale musim sa rozhodnut, lebo za 15 minut idem do mesta a nikdy neviem kedy sa tam dostanem najblizsie
23. okt 2007 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, tak to nemáš veľa času... :grinning: :grinning:
23. okt 2007 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nie, uz som mala vybrate, lenze to su 4 rocne obdobia a mam len 2 z nich a ked uz tak aby som mala vsetky, no nie?
23. okt 2007 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemáš fotku, možno nájdeme zvyšné :slight_smile:
23. okt 2007 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to na www.vysivka.biz , volne stiahnutelne, ale tam je len jesen a ja mam zimu.
Uz som sa rozhodla Samkovi idem vysit motorku :sweat_smile: :slight_smile:
23. okt 2007 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre zatial sa luicim, idem vymenit tie topanocky a nakupit byvlnky aby som mala vecer co robit :grinning:
Vecer po Ordinacii som tu :wink:
23. okt 2007 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa, možno nakuknem aj ja :grinning:
23. okt 2007 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff...docitane:slight_smile:
...julova ten snoopy je paradny :wink: :grinning:
...baby hlaste sa cez ip na stretko tie ktore ste to este nespravili a chceli by ste prist... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. okt 2007 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi - tri roky si nebudeme moct dovolit :pensive:

a dakujem za pochvaly :dizzy_face:
23. okt 2007 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, juálova, tak turbo do rúk a ideš! :grinning: máš čo robiť... :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2007 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepáč - julova :sweat_smile:
23. okt 2007 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi - tak to skor to turbo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:..ale jeden nikdy nevie...vyhrame nejake Lotto a budem doma len vysivat a starat o detuuurence a muzika :grinning:...joooj krasna predstava :sweat_smile: ..asi by som sa mala pichnut ihlou, nech sa zobudim :grinning: :grinning:
23. okt 2007 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked vyhráš v tom lotte, tak nieže budeš namyslená a ani nám už nepísneš :grinning: :grinning: :grinning: mysli potom aj na nás kamošky vyšívačky :grinning: :grinning:
23. okt 2007 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. okt 2007 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi - si pis!!!...vam take vysivacie vybavicky nakupim, ze az! :grinning: :grinning: :wink:
23. okt 2007 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luculka, ten je krásny :grinning:
julova, tak to dúfam :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2007 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luculka, ty tiez vysivas pekne rychlo :wink:
23. okt 2007 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luculka, ty máš turboruky, priznaj sa :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2007 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luculka uz vyvaluje pupok na MD :angry: :grinning: :grinning: ..a co my pracujuca robotnicka trieda! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. okt 2007 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: tak vy pracujúca robotnícka trieda to máte blbé... :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2007 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mi hovor :angry: Este tu trcim! Ale pridem domov, urobim si nejaku mnamku, zabalim sa do deky a vysivam!
23. okt 2007 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi...ved to...ale MD sa bliiiiiizi ! :grinning:

no a idem podla navodu, co sem napisala whizzy..a tu mnamku mi urobi manzel! :grinning: :wink:
23. okt 2007 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj pôjde na nočnú, mňamku vynechám a k tomu zbytku sa pridám :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2007 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak krizikom zdar a idem trosku vybielit Snoopyka :grinning: ...a zasa ma neprekvapte 10 stranami...nestiham potom citat! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

kraaasny vecer babule :slight_smile: :wink:
23. okt 2007 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok