• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

lifinka, neviem či nemyslýš pol krížiky... myslýš na tých listoch opadaných čo má pri nohách?
23. okt 2007 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava myslíš - ten pravopis ma zabije :angry:
23. okt 2007 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, vidím tuhle diskuzi poprvé :confused: , ale ráda sem budu nakukovat, máte tu krásné obrázky. Já vyšívám taky křížkem, tedy vyšívala jsem hodně, když jsem byla mladší, teď jsem se k tomu vrátila a dělám hlavně "živé" obrázky - tzn. svatební fotky, děti atd...vyšívala jsem takhle naše svatební rodičům, kamarádce dcerku, naši dcerku babičce....
Tak ráda zajdu pro inspiraci :slight_smile:
23. okt 2007 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivet vitaj :grinning: a kludne príd aj len tak pokecať s nami. ja sa chystám vyšiť moje baby, ale ešte neviem kedy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. okt 2007 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky Ivet, já si říkala, kdy se tu ukážeš :slight_smile: Dodatečně všechno nej Kristýnce :dizzy_face:. Budeš nám moct poradit jak dostat fotky na předlohu :confused: díky moc a mějte se!
23. okt 2007 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, jojo a ty čárky uprostřed listů, to je mazec se mnnou!
23. okt 2007 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prostě jdu najít z vašich odkazů lepší a lehčí obrázek, ale díky
23. okt 2007 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lifinka, tak sme sa pochopili :grinning: to znamená, že nevyšiješ celý krýžik , ale len polovicu, ak to nevieš, myslým, že nevadí ak dáš celý :grinning: alebo možno niekto nájde video, kde to je vysvetlené :wink:
23. okt 2007 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slonik, díky moc :dizzy_face:
A moc se mi líbí Tvoje moto :dizzy_face:

No fotku na předlohu. KOukala jsem, že tu pracujete s programem PC Stitch, taky ho mám, ale kupodivu mi více vyhovuje Artopik, který je mnohem jednodušší, zatím jsem všechny fotky dělala s ním...

Moje výtvory :slight_smile: http://album.olympus.cz/PhotoGallery/Public/pAlbumShow.asp?object=&method=&text=&period=&idAlbum=68816&pagepos=1&c=&sort=DatumUploaduL

Chystám zase vyšívat na Vánoce, ale ještě nevím, jestli naši rodinnou fotku - manželovi (čekám, jak dopadnou včerejší profi fotky k 1 roku Kristýnky), nebo něco jiného, někomu jinému :slight_smile:
ježiš, ja robím také chyby... krížik samozrejme :angry:
ivet - je to uplne super tie obrazky. si fakt sikovna
23. okt 2007 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
téda Ivet, ty jsi šikulka :slight_smile: a díky za poklonu :slight_smile: Až pojedete někdy na Náchod nebo do Rychnova, tak se stavte :dizzy_face: NO, já teď trochu s vyšíváním lenoším, ale holky mě tady dost navnadily, tak zase s něčím začnu :slight_smile:

Jo, kdo chtěl princezny, tak jsem našla hezkou galerii - nevím, jestli tady náááhodou nebyla, ale zatím mi asi utekla.
http://picasaweb.google.com/makadasch/Princessas

JO, Vesi, jak jsem mluvila o té předloze, tak nebyla u Tebe, promiň, ale někde při tom prohledávání těch albíků, co jsi sem házela, prošla jsem to celé ještě jednou, ale už jsem to nenašla. Neva, se objeví něco dalšího, že jo :wink:
23. okt 2007 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som doma, maly je napapany a konecne po 30 minutach jasenia zaspinkal
Tak ja sa idem pustit do nevej vysivky, len ci dnes, to este neviem :sweat_smile:
23. okt 2007 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby, ja som len taka obdivovatelka teraz, zbieram info a materialy na krížiky, a ked moja mala trosku vyrastie, snad budem mat cas aj na krízikovanie :grinning:
23. okt 2007 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky holky :dizzy_face:

Slonik, v Rychnově jsme byli letos na výroční víkend, tak příště se ozvu :slight_smile:

Já teď taky s vyšíváním lenoším, ale jak jsem to tu našla, tak mě určitě navnadíte a hned zítra letím koupit látku a zase na to vlítnu...:slight_smile:

Lenkalienka, co mám malou, tak vyšívám jedině večer, až jde spinkat, jinak to nejde :slight_smile: Akorát manžel potom brblá, že máme tichou domácnost :grinning:
23. okt 2007 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sup sup kupit veci a zacat vysivat. :grinning:
23. okt 2007 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme sa teraz len par dni naucili zaspavat samy v postielke... tak som rada a dufam ze jej to tak ostane... snad budem moct aj ja po veceroch krizikovat...

Baby, a výšívate len krížiky alebo aj nejaké iné vzory? ja som vyšívala kedysi aj tie /neviem ako sa to vola/ co sa vystrihuje látka z toho, viete co myslim?
23. okt 2007 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
richelieu
23. okt 2007 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste zmizli? :astonished: :astonished: :astonished:
23. okt 2007 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko prajem :slight_smile:
baby, ked som niekomu neposlala čo ste cgceli, dajte mi vedieť pri tom nmnožstve požiadavok som mohla na niekoho zabudnúť, tak snáď odpustíte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
niekto chcel to modliace sa dievčatko, ale aj ked ma zabijete, nemôžem si spomenúť kto. :sweat_smile:
baby, ktorým som posielala maily mám v adresári, tak mi ich potom nemusíte už písať :grinning:
24. okt 2007 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko a krasny vysivaci den prajem kazdej z vas :grinning: zatial na stretko by nas bolo sest...co je fantasticke...
...dalsi bod...kedy? Asi sa budeme musiet prisposobit tehulkam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...takze cakam navrhy... :dizzy_face:
...zhodneme sa v tom, ze by to malo byt v BA? :wink:
24. okt 2007 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko - vesi neviem, ci mne si slubila tych krtkov. alebo to bol niekto iny? :grinning:
24. okt 2007 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloniiicek, krtkov má tuším matar :slight_smile:
eli, ja súhlasím s blavou, aj pre tehulky je to asi najprijatelnejšie :slight_smile: ja som dávala návrh 10.11.07 to bude mať luculka ešte mesiac do termínu a je to sobota, tak nech sa ostatné vyjadria, prípadne navrhnú iný termín :wink:
24. okt 2007 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloniiicek, zlatucke cicusky :sweat_smile:
Dnes by ti malo aj to cd prist.
24. okt 2007 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, poradite mi ako mam dat do programu Artopik fotku???
24. okt 2007 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, rada by som, ale ten program nepoznám...ale včera tu nejaká kočka písala, že s ním pracuje... :wink:
24. okt 2007 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som si vcera stiahla z netu, je to program kde dam fotku, to mi samo vykrizikuje a mozem tak vysivat, len nejako mi to nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. okt 2007 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa nahlás do IP julovej, zaradí ťa do zoznamu na PC stitch, s tým ti skôr poradíme :wink:
24. okt 2007 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi dakujeeeem :grinning:
24. okt 2007 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nemáš za čo, mne sa zdá, že ten PC stitch je lepší na farby, hlavne pri tvárach...ale to je len môj názor :grinning:
24. okt 2007 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok