Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

matar
24. okt 2007

jaj, ten je pekný- ja som nedávno robila kvetináčiky s podobným, škoda že som ich už darovala, ukázala by som ti foto keby sa ti páčili, urobila by som ti do sérky s výšivkou 😉

sloniiicek
24. okt 2007

whizzy - cd prislo mi vcera. len nemam doma napalovacku, takze musim skocit k nasim pre prazdne cd a napalit to u sestry. bude mi to trosku dlhsie trvat. 😉 lebo este nemam prestahovane vsetky veci. nedavno som sa vydavala. 😀

sloniiicek
24. okt 2007

inak vdaka za pochvalu maciciek. 😀

whizzy
24. okt 2007

jeeej, tak gratulujem! Mas na MS fotky?
Ja tiez uz chystam svadbu pomaly 😀

ivet
24. okt 2007

Můj manžel brblá jen proto, že když vyšívám, tak máme doma "tichou domácnot"...on přijde z práce, převezme malou a já začnu vyšívat...a vyšívám až než jdu spát 😀

sloniiicek
24. okt 2007

whizzy - hej, kludne mrkni. 😀

matar
24. okt 2007

ja som si tie mačičky pozrela až teraz- sú zlatučké 😀 ked ja keby som teraz začala vyšívať ešte aj zvieratá, tak to ozaj nemám kam dať 😒 a to máme 4-izbový byt, ja neviem čo by som robila v jednoizbovom 😖

dupinka
24. okt 2007

vesi: nepoziciam! taky dobry chlap(klop klop) sa len tak nepusta... 😀 😀

sloniiicek
24. okt 2007

ivet - tak to velmi dobre poznam. ja vysivam vacsinou pri telke. a drahy ticho kuka a zaspava pri nej a ja len vysivam a vysivam, on by aj isiel spinkat. a ja vysivam. 😀

sloniiicek
24. okt 2007

vdaka matar. 😀 vysivala som ich asi 3 mesiace po veceroch. 😀

whizzy
24. okt 2007

Moj drahy nebrble. Este mi aj kupuje nitky, pochvali ma a tak 😅 Je rad, ze som si naku zaujmovu cinnost nasla. S orchideami moc casu nezabijem.

michalag
24. okt 2007

chvilku som prec a uz ste tolko stihli popisat 😕

matar
24. okt 2007

šilkulky lúčim sa s vami, malý mi zaspal na rukách, tak ho uložím a idem trošku povyšívať, nech sa pohnem dalej, lebo mám od vás tolko predlôh,že neveim čo začnem skôr 🙂

vesi
24. okt 2007

dupi 😀 😀
ivet aj u nás to tak vyzerá 😀
tak som ten stromček rovno oskenovala a dala do albumu...kliknite na fotku a ukážu sa všetky 😉

http://vesi1910.multiply.com

julova
24. okt 2007

ahojte zavislacky 😀 😀

v praci moc nestiiiham sem pisat 😝 😠 😖 😀

Matar uz Ti doslo CD? Lebo zaujemkyn uz je 20 😝....tak dufam, ze si to budu skoro moct stiahnut same 😉....apropo, mohol by k tomu muzik dat potom aj ten manual nejako? nech to maju baby na jednej stranke vsetko vysvetlene, lebo sa cez IP napisem ako cesky zandar 😀 😀 😀....

co uz s nami 😀...dnes som vyslala muzika, nech mi nakupi bavlnky na "nevestu" 😉...tak som zvedava, co donesie 😀...

Blavacky - vraj v OD Slimak je nejaka vacsia galanterka...neboli ste tam niektora? neviete, ci sa tam oplati? alebo kam konkretne ho mam poslat? dakujem za radu 😉...hlavne asi kde maju Anchor ale aj Puppets..u nas v Carrefoure mame puppets ale zo vsetkych potrebnych farieb na tu nevestu som nasla len dve farby 😀...

sloniiicek
24. okt 2007

tak ten stromcek je fakt krasny. 😉

michalag
24. okt 2007

vesi, to je krasne a uz nemas ani tak vela,
ozaj neviete kde najdem nejaky pekny meter, nemusi byt s mackom PU

matar
24. okt 2007

julová, nie ešte mi nedošlo, ani neviem komu mám poslať adresu,nikto sa nehlási. napíšte mi prosím IP, muž to pootom hodí čo najrýchlejšie 🙂
napíš to vysvetlenie mne na mail, píšem ti IP

julova
24. okt 2007

vesi - na ten link sa z prace nedostanem...mame to bloknute 😠 ...tak doma mrknem a pochvalim 😀 😉

sloniiicek
24. okt 2007

matar - skus sa pozriet julovej do albumu. spravila super tabulku. 😀

vesi
24. okt 2007

sloniiicek, dakujem 🙂
julova, myslím, že v starom tescu majú tie nite a anchor sú tam vraj najlacnejšie, no ak sa nemýlim anchor majú o 200 odtieňov viac ako puppets 😉

matar
24. okt 2007

takže teraz príde sloničkovi?

sloniiicek
24. okt 2007

hej, mne uz prislo, takze ho idem poslat dalej. 😀

vesi
24. okt 2007

julova, O.K: chváliť môžeš aj ked si nevidela 😀 fuj, ale tu niečo smrdí, žeby samochvála? 😝 😀 😀 😀
michalag, niekde som videla všelijaké metre, pohľadám a dám link 😉

matar
24. okt 2007

napísala som sloníčkovi adresu, nech mi pošle CD. skusime to hodiť na net, ak to pôjde bude super, ak nie, tak ho budem posielať normálen podla tabulky dalej, OK?

julova
24. okt 2007

ale myslim, ze whizzy vravela, ze to posle naraz aj tebe - slonii a aj matar, aby to rychlo mohla dat Matar na tu stranku...tak ak nie, poslem to ja Matar mimo poradia, nech ostatne mozu coskoro zavislacit 😀

whizzy? daj vediet 😉

michalag
24. okt 2007

vesi, dakujem 🙂

matar
24. okt 2007

dobre, tak mi len dajte vedieť ako ste sa dohodli. inak, už som dala sloníkovi adresu. dúfam že sa to mužovi ozaj podarí nahodiť 🙂
a už ozaj idem, lebo ked niečo nevyšijem kým drobček spí, tak potom sa k tomu už nedostanem 😀

julova
24. okt 2007

tak dajte vediet, kto to posle Matar "mimo poradia" nech sa dohodneme 😀 😀